Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Antos 100wka:P:P:P:P:P:P

moj maly zwalil sie jak cholera jak zaczelam go wycierac to zrobil mi drugiego kupona WRRR DOTKNAL NOGA a fujjjj

moj siedzi i mnie wkurza brzedoleniem n a gitarze bo dodatkowo
na tv jakies pajace brzedola a ja brzyduli nie mam jak obejrzec wrrr

o zakumal i zgasil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my odpukac nic nie charczemy...maly na basen i nic, dzis tez pizdziawa na dworzu a my na spacer...musimy sie hartowac 🙂

oo fote wkleje jak tymo na spacerek smiga 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spacer1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem
nochal mi zmarzł a wiało tak strasznie ze folie założyłam Oli na wózio zeby ja nie wywiało pozatym liscxie w parku strasznie mi wiało do wózka 😞
kupiłam sobie sliczny sweterko -bluzeczke w "chinczyku"bo w niedziele chrzcimy bratanice P i ,trzeba wygladać:P

Anulka
Olivka zapłakała przy kolczykach ale o wiele mniej niz przy szczepieniu i szybciutkoja uspokoiłam i poszło drugie ucho ,do dzis nie zwróciła na nie uwagi 🙂


ZXupka jej smakowała baaaaardzo,jadła juz marchew z ziemniakiem i marchew z ryżem ,wszystkie od 4m ,musze powoli wprowadzac i wsztstko od początku -miesiacami,,bo to ulewaczka jest i mleko też jedynke mam zacząć 😞 jak wasze maluchyb butelkowe juz dwójeczke bedą piły niedługo.

No i pamietajcie o tym glutenie bo dzis był mój brat z małym u lekarza bo cos kaszle i usłyszał to samo co ja wczoraj od innej lekarki wiec cos w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
MAGDA M BYŁA LEPSZ I DLA MNIE NAJLEPSZY SERIAL JAKI OGLĄDAŁAM!!!!A MAŁASZYŃSKI AHHHH Z TAKIM ODRAZU BYM POSZŁA!!!!!!NA CAŁOŚĆ,MÓJ Ł DO DZISIAJ O NIEGO ZAZDROSNY BO TAK NAD NIM WZDYCHAŁAM PRZ MAGDZIE M:P :P :P :P

PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MÓJ P TEŻ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłam wczoraj te pampers PRemium Care i według mnie to sa te same co NEw Baby tylko inne opakowanie ,nawet obrazeczki te same ze słonikiem:P
ja kupiłam 3 i są 4-7kg,a dziś w Realu widziałam też trójki 4-9kg i zgłupiałam juz z tymi pieluchami a zagladałam do 4 i okazuje sie ze to sa takie jak u mnie i Zoltri te Active Baby z Elmo na pieluszkach popieprzone w polsce z tymi bo np.Baby Dry nie ma wcale ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
wiec najlepiej dosypac lyzeczke manny tak
?????

bo ja nic cholerka o glutenie nie wiem
w pl pediatry sie spytam za tydzien jak to robic i co


Olivka slodziaszek bedzie...a tesciowach niech sie w tylek pokazuje twoje dziecko a ona na pewno bedzie ci dziekowac



Tak Auri ,tak mi kazała pediatra w 6-tym miesiącu wprowadzić ,czyli juz po 7 listopadzie jak OLivka skończyy 5m to mam wprowadzać gluten ,bo teraz w zadnych gotowcach go nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA JUŻ NIE WIEM CO Z TYMI PAMPERSAMI,POPIEPSZONA TA FIRMA WIESZ GOŚ SZUKAJĄ ZYSKU NA KAŻDY SPOSÓB,ZMIENIĄ OPAKOWANIA DADZĄ MNIEJ PIELUCH DO ŚRODKA NAPISZĄ NOWOŚĆ PODWYŻSZĄ CENĄ I CZYSTY ZYSK!!!!

NO I FAKT PREMIUM CARE 4-KI SĄ Z ELMO

ZOLTRI PATRZAŁAM WŁAŚNIE NA ALLEGRO NA MAGDE M TO CAŁA SERIA 150ZŁ:P :P

JA TEŻ NIE MAM POJĘCIA O TYM GLUTENIE 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
A JA JUŻ NIE WIEM CO Z TYMI PAMPERSAMI,POPIEPSZONA TA FIRMA WIESZ GOŚ SZUKAJĄ ZYSKU NA KAŻDY SPOSÓB,ZMIENIĄ OPAKOWANIA DADZĄ MNIEJ PIELUCH DO ŚRODKA NAPISZĄ NOWOŚĆ PODWYŻSZĄ CENĄ I CZYSTY ZYSK!!!!

NO I FAKT PREMIUM CARE 4-KI SĄ Z ELMO

ZOLTRI PATRZAŁAM WŁAŚNIE NA ALLEGRO NA MAGDE M TO CAŁA SERIA 150ZŁ:P :P

JA TEŻ NIE MAM POJĘCIA O TYM GLUTENIE 🤢



dokładnie ja też tak mysle ze tak to jest z tymi pieluchami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja patrze na ilosc pieluch i czy sa takaie jak chce chodz nie zminilam moich Baby dry od sierpnia!!

No tak anulka widzialm ta kaszke ale ja raczej dostepow do niej nie mam musze posprawdzac co tutaj maja z glutenem


Widzialm cene i sie czaje na to magde no ale zawsze cos heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...