Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bonna SEIRRAA Migotki


Edi kwituszek dla Ciebie Kochana 😘

Anulka :laugh: ja tez mialam tak osatnim razem ale jakos sie przestawila i znowu jest ok.wiec dont worry be happy

wpadlam tylkosie przywitac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego stroju to nawet moj maz stwierdzl,ze noo hmmm nie bardzo...poza tym stwierdzil,ze am brzuch starej babci cenie go za szczerosc ale wczoraj juz mi przykro bylo 🤪 ale dzisiaj jest juz okej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane,

Beti miłego pływania,
Anula kawka postawi Cię na nogi 🙂

Ja sie już przyzwyczaiłam do nocnego zrywania, Anula jedno zerwanie to nie zerwanie. Ja wstaje minimum 5 razy w nocy 😞
Kubuś na szczęście jakoś przespał nocke. Ma taki jakiś dziwny suchy kaszel chociaż przez noc go nie męczył wogóle, nie ma katarku, nie psika, lekko gorączkuje ale i tak lepiej chuchać na zimne. Czekałam specjalnie zeby zajść dzisiaj z nim do lekarza i wyobraźcie sobie mamuśki ze do piątku już nie rejestrują dzieci chorych!!! Bo mają komplet!!! PARANOJA ta polska służba zdrowia. Wychodzi na to że mam przewidzieć kiedy bede mieć dziecko chore i rezerwować termin. Dzisiaj popołudniu pedze z nim prywatnie i jestem rękami i nogami za prywatyzacją służby zdrowia, bo to co się teraz dzeje to wielka jedna totalna bzdura!!! Jestem wściekła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lasencje 🙂
I dupa wczoraj nie pojechaliśmy do znajomych bo Rafał jest policjantem i mu grafik zmienili i miał wczoraj na popołudnie 😞

DZiś do pediatry i tyle że Gosia z nami jedzie ze swoimi Natanem :P
P. jedzie dzisiaj z teściem do Krakowa to ja idę do rodziców na noc :P:P
Mały śpi ale od jakiegos czasu taka maruda z niego, że aż wczoraj mi głowa pękała a P. ma ciśnienie 190 na 160 tragedia 23 lata i takie ciśnienie !!!

Przynajmniej na weekend do Poznania jedziemy :P
Ciocia się ucieszy, że Antoś przyjeżdża no i starają sie o dzidziusia ale to nie tak chop zobaczymy może im się uda z tym że u niej jest taki problem, że ma okres a potem pół roku nie potem ma okres 2 tygodnie i znowu nie!!! Robi teraz testy owulacyjne i ciągle jej wychodzi, że jest owulacja i już wyczytała że jak tak jest to jest się w ciąży ale test ciążowy może zrobić dopiero po spodziewanym okresie mam nadzieje, że będzie pozytywny bo bardzo chcą tego dzidziusia skończyli studia mają pracę kupili mieszkanie. Ja z moja siostrą mamy super kontakt, bardzo za nią tesknie może to dlatego że tyle przeżyłyśmy w dzieciństwie wzmocniło to nas na tyle że jesteśmy dla siebie najważniejsze i nasz mama oczywiście też- P. nie potrfi tego zrozumieć ale niestety tak jest za nie w ogień bym poszła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni wieczorem możesz jechać na pogotowie! - tam Cie zawsze muszą przyjąć albo do szpitala - tam też zawsze jest dyżur

biedny Kubuś...
no u nas to wyjście że gdy jest zbyt dużo chorych skracają czas dla "zdrowego dziecka" - jest całkiem sensownym rozwiązaniem - bo zdrowe dziecko na szczepienie albo bilans chwilkę zaczeka - a chore powinno bezwzględnie zostać przyjęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co myślicie http://www.allegro.pl/item798239310_tygrysek_zabawki_na_biegunach_duzo_wzorow_tanio.html lub http://www.allegro.pl/item803416725_bright_starts_stolik_zabaw_tropical.html stolik była ostatnio okazja nabyć za 120 zł przegapiłam licytacje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry Dziewczynki!!

A ja nie chce zapeszać, ale dziś mialam piekną noc. Bo z jedną pobudką o 2 w nocy a pozniej juz o 6 -tej. Tak to można sie wyspac a nie pobudka co chwilke. Teraz też drzyma ale pewnie już nie długo 🙂

Biedny Kubuś!renatko ja również pojechałabym wieczorem na pogotowie, tam muszą Cię przyjąc. Szkoda zeby bidulek sie meczył, a nieleczone choróbsko może przekształcić sie w coś gorszego 😞

Aniu współczuje kolizji. Na szczescie Tobie nic sie nie stało. Staraj sie o odszkodowanie. Mam koleżanke w PZU i wiem że jest coś takiego jak Ubezpieczeniow Fundusz Gwarancyjny czy jakoś to sie nazywa, który zapewnia odszkodowania w sytuacjach gdzie trudno znaleść s[prawce lub było to zdarzenie losowe typu wichury czy zwierzyna.Wiec pisz gdzie sie da!

Paulinko!ja również bym spróbowała ta pomarancze, przeciez wszystko może wywołac reakcje alergiczną i po to sie próbuje raz na trzy dni aby zaobserwowac dziecko. Jak nic nie bedzie to można spokojnie dawać takie deserki. U nas na półkach tez widziałąm deserek z pomarancza po 4 miesiącu. Janek już wcinał oprócz marchewki i jabłuszka to dynie, jagody, morele, gruszke 🙂


Auri, ja wiem że w tym UK to Ci lekarze mają nie pokolei w głowie. Mój brat juz 3 rok leczy noge a ona zamiast sie goić to sie jakiejs infekcji skórnej nabawił. Masakra 😞 A kumpela ma leki na podtrzymannie od polskiego lekarza.

Dziewczynki które robią swoim pociechom swoje obiadki, doradzcie jak je przyrządzić?? Ugotować marchew, zrobić z niej papke i coś dodawać?? Jakąc oliwe, czy rosołek?? czy podajecie samą marchew??Bo mam marchewke i ziemniaczki ze swojego ogródka wiec chciałabym cos przygotowywać??a może można podawać rosołek?? np z jakims grysikiem??a na czym gotowac taki rosół?? cholerka ja nic nie wiem na ten temat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIU JA GOTUJĘ MARCHEWKĘ,ZIEMNIAKA I OSTATNIO DODAŁAM JESZCZ PIETRUSZKĘ KORZEŃ,ALE WIEM,ŻE NATKA TEŻ MOŻ BYĆ,ALBO KOPEREK DO SMAKU I POTEM WYCIĄGAM TE WARZYWA I TROSZKĘ WODY TEJ CO SIĘ W NIE GOTOWAŁO DOLEWAM,ŻEBY NIE BYŁO ZBYT GĘSTE I MIKSUJĘ BLENDEREM,JESZCZE NIE DODAWAŁAM MIĘSKA ANI TŁUSZCZU 🙂

A KIEDYŚ JAK BYŁAM U TEŚCIOWEJ TO MIAŁA KURĘ Z ROSOŁU I TAKI MINI KAWAŁECZKI MAŁEJ SKUBAŁAM I TEŻ ŻUŁA:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, że ja nie wiem co to znaczy przespane noce. Mały ma 5 miesięcy i potrafi się budzi nawet 6-7 razy w nocy. Problemem jest to, że on śpi tylko ze smokiem, do spania zawsze musi go mieć a w dzień normalnie to nie i jak się przebudza czy przekręca i smok mu wcześniej wypadł to od razu marudzi i trzeba wstawać dać mu smoka oczywiście wcześniej poszukiwania go w łóżeczku. Natan Gosi zaczął przesypiać noce w dzień w którym skończył 2 miesiące dla mnie to niedoczekanie chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka7 napisał:
RENI DZIĘKI 😘 😘 BIEDNY KUBUŚ,KUŹWA A TA SŁUŻBA ZDROWIA TO TOTALNA PORAŻKA JAK TAK MOŻNA 😠 😠 😠

KATHY PRZESADZASZ,TAKA LASKA Z CIEBIE I JESZCZE NARZEKASZ:P :P


Anulka natrzaskam Ci na tylek... moja siostra i kolezanki ktore tak samo twierdzily jak Ty czyli,ze przesadzam a kiedy pokazalam im swoj brzuch oniemialy...i jednoglosnie stwierdzily,ze moze jakis zabieg...wiec nie jest dobrze 😠 kremy nie pomogly juz w czasie ciazy a zwlaszcza jej koncowki teraz zabralam sie za cwiczenia ale marnie to widze

A WIECIE,ZE MOJA NADIA OD 2 DNI WYCIAGA SOBIE SMOCZEK I SAMA PROBUJE GO WLOZYC 🤪 :laugh: MALY ORDOWNIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izuś to ja mam to samo, też kilka razy w nocy sie budzi, ale raczej do cycusia. Janek uzywa smoka ale jak zaśnie to go wypluwa i spi dalej. teraz przez to że miał katar nauczył sie zasypiać nawet bez smoka bo nie mógł oddychac. Mam nadzieje że jak przejdzie na sztuczne mleko to bedzie spał przynajmniej do 6-tej 🙂 ale narazie cycus, i tez nie narzekam bo bolało tylko przez tydzien jak mi pogryzł sutki 🙂 teraz to jest nawet przyjemne i łatwo dostepne, bo tylko bluzka do góry i juz dziecko spokojne hehe 🙂a całkiem na sztuczne przejde jak znajde prace, a na to sie nie zanosi wiec jeszcze troszke pocyckamy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjsc za jakiegos pustaka,ze w glowie mi tylko wyglad to nie o to chodzi-bo powoli przyzwyczajam sie,ze od piersi w dol na calym brzuchu mam gigantyczne pregi i caly jest zmarszczony okej tak bywa...szokuje mie fakt,ze ja naparwde dbalam o siebie w czasie ciazy stosowalam dobre kremy i oliwke w czasie kapieli i wcieralam tez po kapieli i cholera jasna nic nie pomoglo 😠 ?? 🤪

Izus Bogu dzieki,ze mnie rozumiesz mam tak samo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA PEWNIE,ŻE PIERUSZKA MOŻE BYĆ I SELER A JAK MASZ SWOJE TO JESZCZE LEPIEJ JA DAWAŁAM NORMALNE ZE SKLEPU 🙂A I BROKUŁKA MOŻESZ KAWAŁEK DODAĆ DO SMAKU 🙂NO JA NARAZIE ZACZĘŁAM OD WODY DODAWANIA CZYLI TEGO WYWARU Z TYCH WARZYWEK BO TAK TO GĘSTE STRASZNIE A WODA TO ROZRZEDZA 🙂A POTEM WEZMĘ I NA MIĘSKU UGOTUJĘ TYLKO NIE POLECANE JEST GOTOWANIE NA KURCZAKU,NAJLEPSZY JEST KRÓLIK,CIELĘCINKA NA POCZĄTEK EWENTUALNIE WŁASNIE KURA I TEŻ DODAJESZ TROSZKĘ TEGO WYWARU Z TEGO MIĘSA DO WARZYW I NWET MIĘSKA CIUT MOŻNA USKUBAĆ I RAZEM Z TYMI WARZYWAMI ZMIKSOWAĆ 🙂

HHEHE JAKA MĄDRALA JESTEM,ALE MAM TE WIADOMOŚCI OD MOJEJ CIOCIUNI,KTÓRA WYCHOWAŁA DWÓJKĘ DZIECI(POD TZW KLOSZEM)I WIEM,ŻE JEJ RADY SĄ DLA MNIE ŚWIĘTE I DAŁABYM SOBIE ZA NIE RĘKE UCIĄĆ WIĘC SPOKOJNIE MOŻESZ ROBIĆ TO CO CI NAPISAŁAM 🙂

A NA DESEREK MOŻESZ PODAWAĆ JABŁUSZKO STARKOWANE NORMALNE NIE TRZEBA ZE SŁOICZKA MOJA PINESKA SIĘ NIM STRASZNIE ZAJADA I DAWAŁAM NORMALNE ZE SKLEPU NA TEJ DROBNEJ TARCE STARKOWANE 🙂

KATHY NO JA NIE MÓWIĘ O ROZSTĘPACH,ALE PRZECIEŻ JEDNOCZĘŚCIOWY STRÓJ CI BRZUSZEK ZAKRYWA I NIE BĘDZIE ICH WIDAĆ,A FIGURĘ MASZ PIERWSZA KLASA WIĘ PRZESADASZ:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniutka fajnie,ze karmisz piersiatkiem super 🙂 Veli tez jeszcze karmi piersia zazdroszcze Wam 🙂 😘


dobrze kochane ja wiem,ze jestem szczupla ale gdybyscie zbaczyly mnie na stroju kapielowym czy bieliznie..hmm...wiem,ze przyznalbyscie mi racje...Iza wiem co czujesz bo ja tez dobrze czuje sie w ciuchach bo nie widac az tak tego wszystkiego ale w niedziele ide na basen 😞 wstydze sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza.K.K. napisał:
Kathy ponoć ciało po ciąży wraca do formy około rok ale ja coś w to nie wierze patrząc na mój brzuch!!!
Aniutka Antoś też wypluwa smoka jak zaśnie ale potem właśnie marudzi, że juz go nie ma--paradoks---


:laugh: Izka ja tez mam taka nadzieje...ze dojde do siebie po ciazy ale...mam tak samo jak Ty... 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...