Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NO JA WAM POWIEM,ŻE NIE MAM WIĘKSZEGO PROBLEMU Z ROZSTĘPAMI,MAM KILKA ALE NIE WIEDZĘ TRAGEDI,BARDZIEJ NA UDACH MAM ALE TAKIE JASNE,A NICZYM SIĘ W CIĄŻY NIE SMAROWAŁAM:P :P ALE ZA TO JA MOM OGROMNĄ GÓRĘ TŁUSZCZU NA BRZUSZKU I PO BOKACH I JAK ZAKŁADAM JEANSY I BARDZIEJ OBCISŁĄ BLUZKĘ TO WYGLĄDAM JAK W KOLE RATUNKOWYM,ALE CO ZROBIĆ:P :P :P

MOJA ZASYPIA ZE SMOKIEM POTEM GO WYPLUWA I JUŻ TAK ŚPI CAŁĄ NOC HMMM NO OPRÓCZ DZISIAJ ALE NIE BYŁO ŹLE BO WSTAŁA WCIĄGNĘŁA 150ML I PUŚCIŁAM JEJ KARUZELKĘ A SAMA POSZŁAM SIĘ POŁOŻYĆ DO DRUGIEGO POKOJU I MYSZA ZASNĘŁA 🙂

A I MOJA JUŻ DOŚĆ DŁUGO SAMA SOBIE WYCIĄGA I WKŁADA SMOKA 🙂I GRYZIE TEN PLASTIK DOOKOŁA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulka wolalabym miec big tluszcz i moc go zgubic niz pregi,ktore ...noo coment

moja zasypia ze smoczkiem pozniej go wyrzuca...ale uwielbia miec pieluszke na policzku polozona wtedy lula sobie pieknie jak taki maly suselek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki...slyszlaysce o tych szczepionkach przeciwko swinskiej grypie????widzialam wczoraj reportaz jak nasza obecnaminister zdrowia kloci sie ze swym poprzednikiem...szok...ona pyta sie bylego ministra czy podpisalaby papiery gdzie jest tam umowa,ze Ci ktorzy wydaja Polsce szczepionki nie biora za nie odpowiedzialnosci?????bo wczesniej na inne szczepionki byly umowy,ze biora odpowiedzialnosc...Fajna babka bo mowila o tym,ze chca przetestowac te szczepionki na kobietach w ciazy ona powiedziala cytuje :...PO MOIM TRUPIE PROSZE PANA -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz choruje na ten stolik 🙂 ale właśnie kaska ciuteczke za duża jak na moją maleńką kieszeń 😞

W moim przypadku dwa lata dochodzenia do siebie to stanowczo za mało 😞 ale co tam najważniejsze zdrowe i szczęśliwe dzieciątko. Wkońcu świadomie decydowałam się na dziecko. Jasne ze każdej z nas źle ze czegoś tam nie ubierze, w tym wygląda jak słodki cukiereczek,ale jak widze usmiech szczęśliwego dziecka, któremu wszystko jedno czy mamusia to szczupak czy słoniątko z rozstępami, wszystkie głupie myśli odchodzą 🙂 🙂 🙂 Pewnie ze chciała bym juz zakładać wszystkie moje ukochane ciuchy 🙂 materia jednak nie ta 🙂 i piersi "nie teges" tak jak posze Beti.

Kubek też wypluwał cumla, a potem się wkurzał że go nie ma. Podkładałam mu pieluszke pod buźke i tak nauczył się mi sam zasypiać. Teraz cumelek to jego kompan. Trzęsie się na jego widok 🙂 🙂 🙂 A wczoraj jadł ze mną obiadek jak wróciłam z pracy. Aż się calutki trząsł do talerza mimo ze był prawie po butli.Pociupał z mamuską ziemniaków i było mu mało. Oj ten mój papok kochany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula Kubus też teraz ma etap obgryzania tego boku od cumelka. Kilka razy nawet zdarzyło się mu zasnąć z ząbkami zachaczonymi o spód cumla. Strasznie śmiesznie to wygląda jak go tak haczy :laugh:

Koło ratunkowe masz kfiatulca od drugiego koła!!! W wakacje podryfujemy sobie razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE RENI CHOCIAŻ SIĘ NIE UTOPIMY:P :P :P BO JA NIE UMIEM PŁYWAĆ:laugh:
I MYŚLĘ W ZUPEŁNOŚCI TAK JAK TY O TYM MOIM TŁUSZCZU NIE MAM PARCIA NA ZRZUCENIE WAGI MAM TO W NOSIE,JESTEM JAKA JESTEM,A JAK SIĘ TO KOMUŚ NIE PODOBA TO NIECH SIĘ W D...UGRYZIE 🙂:P :P

JAK MI KTOŚ GŁUPIO DOGADUJE,ŻE OOOO MAMUSIA SIĘ POPRAWIŁA,PRZYTYŁA TO ODPOWIADAM ZARAZ A CO POWODZI MI SIĘ I JUŻ SIĘ ZAMYKA DOWCIPNIŚ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja nie neguje szczescia mojego dziecka i jego usmiechu bo jest podnad wszystko!!!ja teraz cwiczac i dbajac o moje cialo walcze o nie bo chce po ciazy zrobic cos dla siebie 🙂

Anulka jestes zajebista babka hehehehehe dobry tekst 🙂 :laugh: kwiatek bedzie dla Ciebie ja tylko bede mogla go dac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy, rozumiem cie kochana. Tez uwazam ze lepiej byc grubszym a nie miec rozstepow, bo one sa okropne 😞

Jedyna pomoc to laser! ja mam rozstepy na piersiach, a mialam takie piekne 😞 Byly takie okraglutkie i gladziutkie a teraz koszmar. Zwisy z rozstepami 😞
Brzuch mam taki jak przed ciaza z dodatkowymi kilogramami oczywiscie 😉 ale za miesiac sie biore za siebie, bo ostawie od piersi...
Zaczynam teniss, moze aerobic w basenie... tylko wstyd mi isc na ten basen z tym tluszczem!

No to Pineska spryciula jedna! juz sobie sama smoka wklada! Moja wyciaga i trzyma w raczce, jeszcze nie wlozyla , ale pewnie niedlugo jej sie uda, bo juz tak kombinuje. Ja nie wiem, ale ona mi juz pawie siedzi! glowka uniesiona u gory! jak ja sadzam to zadowolona jak nie wiem co!

zdecydowalam ze nie szczepie!
nie wiem czy to dobra decyzja, ale cos te szczepionki do mnie nie przemawiaja...

Zajaralam fajeczke 😁 zjadlam ciasteczka, niunia spi, a ja na necie 🙂
Wlasnie przyjechal znajomy z meblami do biura Daniela, bo jeszcze nie mial urzadzonego. Wszytskie dokumenty na stole w kuchni, wiec teraz bedzie ladny porzadeczek 🙃

Ja musze kipic blender, bo bez tego ani rusz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAM DZISIAJ JAKIEGOŚ TAKIEGO NERWA I SMUTKA ZARAZEM NIE WIEM CO MI JEST 🤢 CHYBA SIĘ ZBLIŻA @,BO NORMALNIE WSZYSTKO MNIE WKU....I PŁKAĆ MI SIĘ CHCE CHOLERA WIE DLACZEGO 😠 😠 😠 I SIEDZĘ JAK MATRONA W SZLAFROKU I NIE WIEM NA CO CZEKAM,ŻE KTOŚ PÓJDZIE ZA MNIE GŁOWE UMYĆ 🙃 BO PO JESSI MUSZĘ IŚĆ I PO JAKIEŚ ŻARCIE BO JUTRO WOLNE,ALE JAKOŚ NIE MAM NAJMNIEJSZEJ MOBILIZACJI 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA ALE SHANTI PRAWIE MIESIĄC MŁODSZA OD PINESKI WIĘC NIEDŁUGO TEŻ BĘDZIE ZABAWA ZE SMOKIEM 🙂 🙂

MOJA TO TYLKO NA KOLANACH SIEDZIEĆ I TO NIE WPÓŁ LEŻĄCEJ POZYCJI TYLKO NORMALNIE NA SZTYWNO,CWANIAK,ALE NIE CHCĘ PRZEGIĄĆ,BO KRĘGOSŁUP JESZCZE NIE TAKI MOCNY.ALE TAK SIĘ WŚCIEKA JAK JĄ POŁOŻĘ TAK NA SOBIE A NIE TRZYMAM POD PASZKAMI I SADZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc veli

nooo mam tak samo 🙂poza tym dla mnie jestes taka sexy,ze szok-wiec na tym basenie to Ty lepiej uwazaj,bo jak mezczyzni sie zagapia to sie potopia biedaczyska jest na co popatrzec :P ale teraz Ci zacukrzylam co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka7 napisał:
MAM DZISIAJ JAKIEGOŚ TAKIEGO NERWA I SMUTKA ZARAZEM NIE WIEM CO MI JEST 🤢 CHYBA SIĘ ZBLIŻA @,BO NORMALNIE WSZYSTKO MNIE WKU....I PŁKAĆ MI SIĘ CHCE CHOLERA WIE DLACZEGO 😠 😠 😠 I SIEDZĘ JAK MATRONA W SZLAFROKU I NIE WIEM NA CO CZEKAM,ŻE KTOŚ PÓJDZIE ZA MNIE GŁOWE UMYĆ 🙃 BO PO JESSI MUSZĘ IŚĆ I PO JAKIEŚ ŻARCIE BO JUTRO WOLNE,ALE JAKOŚ NIE MAM NAJMNIEJSZEJ MOBILIZACJI 😞 😞



cholera jasna co za dziewuszysko :whistle: jak Cie kopne w cztery litery to sie zaraz ockniesz mamuska!!!!Zrob sie nabostwo i sru na zakupy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy juz wszystkie macie @??
Ja jeszcze nie dostalam 😞

Anulka nie martw sie, czasami sa takie dni. Przeciez nie musisz byc zawsze na najwyzszym biegu!
Ja mam tak codziennie :P
Wczoraj mialam mase spraw a nie wyszlam z domu, dzisiaj juz mam make up, ale nie mam spraw 😉 hehe
tak to jest, czasami len dopada kazdego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze uciakc bo maz laptopa do pracy zabiera

noo Anulka Veli dobrze pisze z tym lenistwem- ja tez osatnio jestem len :P :P Glowa do gory mamuska


Veli nie martw sie mi lekaz powiedzial,ze nawet do 6 mies nie raz nie ma @
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO VEL TYLKO JA MAM CZĘSTO TAKIE DNI,ŻE ZASZYŁABYM SIĘ W DOMU I CHODZIŁA CAŁY DZIEŃ W SZLAFROKU 🤢 A NIE MOGĘ SOBIE NA TO POZWOLIĆ,MUSZĘ PO JESSI CHODZIĆ I JAKIEŚ OBIADY GOTOWAĆ 🙃 MLEKO W BUTELKACH IM ZASERWUJE:P :P :P

HEHE NA BÓSTWO MÓWISZ KATHY A ZNASZ JAKIEGOŚ FAJNEGO CHIRURGA PLASTYCZNEGO:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy075 napisał:
czesc veli

nooo mam tak samo 🙂poza tym dla mnie jestes taka sexy,ze szok-wiec na tym basenie to Ty lepiej uwazaj,bo jak mezczyzni sie zagapia to sie potopia biedaczyska jest na co popatrzec :P ale teraz Ci zacukrzylam co???



Kathy - prosze cie ! ja jestem teraz jak lew morski- wielka 🙂 ale jak do tej pory mam to gdzies. Przyjdzie czas na schudniecie 😉 a piszac to wpierniczam ciastka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO PEWNIE,ŻE SIĘ SZYKUJĘ,ALE NARAZIE PSYCHICZNIE:laugh: :laugh: BO MUSZĘ POSPRZĄTAĆ CHATĘ,ŻEBYŚ SIĘ NIE WYSTRASZYŁA,JA MAM PO CAŁYM DOMU SZMATKI POŁOŻONE HEHE NIE MIESZCZĘ SIĘ W SZAFACH TO KŁADĘ GDZIE SIĘ DA:P :P :P MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ NIE WYSTRASZYSZ MOJEGO BURDELIKU CIASNEGO:P

NO I PRZEDEWSZYSTKIM MAM NADZIEJĘ,ŻE MNIE ZNOWU NIE WYKRĘCISZ BO CI TEGO JUŻ NIE DARUJĘ I SIĘ OBRAŻĘ NA CAŁEGO!!!! 😠 😠 😠 😠

NO I MI NIE NAPISAŁAŚ OKOŁO KTÓREJ BĘDZIESZ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...