Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HELLO CZAROWNICE NIEPODLEGŁOŚCIOWE:laugh: :laugh:

MY TEŻ JUŻ NA NOGACH,MAŁA WSTAŁA TATUŚ JĄ NAKARMIŁ I TERAZ WKOŃCU JA SIĘ ZWLEKŁAM Z WYRA I MUSZĘ SIĘ WZIĄŚĆ ZA JAKĄŚ ROBOTĘ:P :P :P

AURI MAM NADZIEJĘ,ŻE PLANY AKTUALNE I NIE MASZ SRACZKI:P :P :P HEHE TY PEWNIE WTEDY DOSTAŁAŚ BO SIĘ STRESOWAŁAŚ WIZYTĄ U MNIE:laugh: :laugh: A I WOGÓLE Ł POWIEDZIAŁ,ŻE MOŻE PO WAS POJEDZIE,SKORO NIE ZNASZ WAŁBRZYCHA I MASZ SIĘ TU MOTAĆ TO MÓWI,ŻE ON MOŻE WAS ZABRAĆ 🙂NIE BĘDĘ ZAZDROSNA HEHEHEHEH:P :P :P WIĘC DAJ ZNAĆ ZMORKO!!!!

MIŁEGO DNIA I KFFIAT DLA.....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zosienka napisał:
I z tego marudzenia nie spytałam jak u Was? Kathy, jak Nadja?Wiecie co u sabinci i naszego Kropka?


Zosiu u Nadii na razie wszystko okej...z tymze dopiero 18 grudnia idziemy na badania do neurologa z wynikami usg...on zadecyduje w sumie czy sa wporzadku...z tego co mowili nam badajacy taka jej natura...widac na glowce roznice-im jest wieksza tym mniej ale ja widze...Poza tym nawet nie masz pojecia jak Cie rozumiem 😞 z tym,ze masz doly i ze myslisz o tym jak bedzie...Jestesmy z Toba...Musimy myslec pozytywnie...Pamietaj wiara czyni cuda...bedzie dobrze...Wierze w to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bede dopiero wieczorkiem bo dzis z mezem jedziemy na groby ale do mojej rodzinki bo ja mam 40 km za miastem...to moje magiczne miejsce to moj najcudowniejszy zakatek swiata...pozniej do mojej chrzestnej na obiadzik i moze bede tak ok.17???Buziaki i milego dnia NIEPODLEGLOSCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bede dopiero wieczorkiem bo dzis z mezem jedziemy na groby ale do mojej rodzinki bo ja mam 40 km za miastem...to moje magiczne miejsce to moj najcudowniejszy zakatek swiata...pozniej do mojej chrzestnej na obiadzik i moze bede tak ok.17???Buziaki i milego dnia NIEPODLEGLOSCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ostatnio sobie myślałam że mam świetne paznokcie 🙂 hihi tz nie rozdwajają się i nie łamią i w ogóle bez przebarwień (przez długi czas miałam z nimi wiele problemów) no i tak myślałam i myślałam aż w końcu coś mi się zrobiło na jednym kupiłam odżywkę i nawet nie pamiętam gdzie ją położyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

ja sobie chwilke odpoczywam przy laptopiku a chłopaki śpią.

Zosiu ciesze sie że kamilka tak fajnie rączką rusza i sa postepy. Napewno dzieki Waszej pracy i miłości bedzie na równi ż innym dziećmi wiec nawet niech Ci do głowy nie przychodzą takie mysli. Buziaczek

Niebuś!spraw sobie odżywkę Sally Hansen złota- naprawde super reperuje pazurki po tipsach. Kosztuje coś ok 50 zł ale jest naprawde wydajna i bardzo dobra.Wiem bo po tym jak mi kosmetyczka zniczyła płytke myslałam że sie poplacze, a teraz mam lepsze pazurki niż przed tipsami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam sposob na takie paznokcie,bo lata mialam akryle itp. wiec nie sciagalam ich rozpuszczajac tylko czekalam az beda same odchodzic odrastajac, tym sposobem mam juz ponad polowe swojego paznokcia tylko jeszcze koncowka ta"po tipsie". musze isc do dermatologa,bo cos sie z 3 stalo i nie wiem co to jest 🤢 tak jakby sie nie trzymal skory, no nie wiem...kupilam antygrzybiczny preparat ale nie skutkuje wiec to raczej nie grzybica...czas do lekarza wobec tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA JUŻ POSPRZĄTAŁAM,WYSZYKOWAŁAM I CZEKAM NA PUDZIANKA,PISAŁA AURI,ŻE NIEDŁUGO WYJEŻDZAJĄ 🙂 🙂

CO DO TIPSÓW JA MIAŁAM DWA RAZY RAZ ŻELOWE I RAZ AKRYLOWE I SAMA SOBIE JE POŹDZIERAŁAM ☺️ PRZECIEŻ JA MANIACZKA OBGRYZANIA PAZURÓW OD ZAWSZE CHYBA JUŻ W BRZUCHU OBGRYZAŁAM I NIGDY NIE ZAPUŚCIŁAM ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NO JA JUŻ POSPRZĄTAŁAM,WYSZYKOWAŁAM I CZEKAM NA PUDZIANKA,PISAŁA AURI,ŻE NIEDŁUGO WYJEŻDZAJĄ 🙂 🙂

CO DO TIPSÓW JA MIAŁAM DWA RAZY RAZ ŻELOWE I RAZ AKRYLOWE I SAMA SOBIE JE POŹDZIERAŁAM ☺️ PRZECIEŻ JA MANIACZKA OBGRYZANIA PAZURÓW OD ZAWSZE CHYBA JUŻ W BRZUCHU OBGRYZAŁAM I NIGDY NIE ZAPUŚCIŁAM ☺️


wstyd przyznać anulka ale ja tez....jak juz od wskazujaego do malutkiego wyhoduje, to kciuk i tak zostawiam na potrzeby wlasne...nerwusek jestem i obgryzam wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MY PO WIZYCIE AURELKI I KOCHANEGO PUDZIANKA,JAKI ON JEST SŁODKI MÓWIE WAM!!!!BYŁO BARDZO MILUTKO 🙂OTO FOTKI NASZYCH ZAKOCHANYCH HEHE [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PB111253.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloe lo
nadrobilam 23 strony!!!

veli niezla mieszanke co do sera to u mnie jest mieszanka kalafiorku z zserem i oczywiscie zjedzona!!!1

Zosia najlepszego i nie mysl tak tylko ciesz sie kazda chwila!!!!

Anulka dzieki za mila kawusie i towarzystwo.....duzej roznicy nie ma hahaha a na tym zdjeciu wsyzalm tragicznie na moim aparacie lepsze heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...