Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zosienka napisał:
kathy075 napisał:
Nic nie mow Zosia ja tez wcinam jak dzika...wiec przylanczam sie do obzarstwa ☺️

Ale ty jestes szczupak na maxa,a ja jeszcze mam 4kg do przodu- waże 64kg!
Ciągnie mnie do ciasta i słodkiego ☺️


ale ja przytylam juz 4kg...i dziwne jest to,ze mnie tez tak ciagnie do skldkiego,ze musze codziennie cos...a o czekoladzie nie wspomne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!
O!!!Jest Zosienka!Jak tam Kamilka???
Widze,ze piszecie na temat wagi... U mnie dziwna sprawa, bo jestem o 4 kg lzejsza niz przed ciaza. Stres, klotnie z Mariano,przeprowadzka doprowadzily mnie do 52kg. Ale wcale nie jestem z tego zadowolona. A jem normalnie i straszna chciece mam na czekolade!

Poza tym u nas dzis kolejne spiecie z Mariano,ale nawet nie chce mi sie pisac o co... Dzis Sofia jechala pierwszyraz autobusem i miala takie szerokow otwarte zdziwione oczy.Smiesznie. Teraz musze sie zabrac do roboty,bo mimo ze jeszcze nie pracuje to podjelam sie zrobic jedna fuche... Mam zaprojektowac wnetrza i zrobic reforme takiej parze artystow. Mam nadzieje,ze dam rade czasowo... 😞 Zawsze jakas kaska wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja i dieta...nie lubie jesc za duzo w gosciach hehheheh

ale teraz kochane draze kokosowe i cheetosy pizza tak mi brakowalo tych smakow a juto moze cioteczka zrobi pierogi!!!!

A pinesia taki slodki szkrab!!!!

Zosia Kathy i niebo-grubasy jak nie wiem co...skaczcie z tym....bo ja wam nakopie do dupek chudych!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki,
zapomniałam Wam powiedzieć ze wczoraj moja babcia złamała nogę..po raz 2gi w ostatnich 6 miesiącach...ma taka ostoporoze biedaczka, ze nie musi sie nawet przewrócić a kość się łamię. już ma poskręcane śrubami te kości. 4 złamania w ostatnich 4 latach.. jest po 3 operacjach, każda "wybłagana" przez mojego tate, bo babcia ma juz 79 lat i najchętniej by ja zostawili i na wózek posadzili. teraz tez jej ojciec Piekary Śląskie załatwił (ok 80km od nas) bo juz blizej za bardzo nie ma dobrego oddziału ortopedii, a tam gdzie zwykle lezała to juz ostatnio jej pomóc za bardzo nie chcieli. czekamy własnie na karetkę bo ma ją tam zawieść. oczywiście za kasę... ja tez jestem za prywatyzacją służby zdrowia...

a tak poza tym to noc średnia. bez sensu do 24 oglądałam TV, Mała o 2.15 o ok 5 sie budziła, a ja jakos zasnąć nei mogłam. potem G do pracy sie wybierał i zaś mnie obudził, więc juz wstałam, ale dzis będę marudna coś czuję 🙂 Mała jeszcze nyna, ale pewnie lada chwila mnie "zawoła".

wcz wiecz flower poleciał do Pineski a dzis do Pudzianka na udane wczorajsze spotkanie i super fotki 🙂 a potem dla Zosi na dobry dzień.

aaaaaaaaaa, zapomniaąłm Wam pwoiedzieć, ze wczoraj pierwszy raz od naszego powrotu ze szpitala do domu po porodzie nie byłyśmy na spacerku..koszmar, ale tak lało, ze normalnie przejśc do auta się nawet nie dało...ja juz z tego marazmu na basen sobie pojechałam..i od razu lepiej z kręgosłupem bo mi nieźle nawala... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane,

U nas lepiej, Kubuś lepiej się czuje. Chyba ząbkuje na całego bo całą żuchwe ma bieluśieńkie dziasełka. Dzisiaj zaliczył tylko dwie pobudki, co się nam dawno nie zdarzało, bo norma to co godzinka. U nas śnieg i lekkawy mrozik nocką. O mały włos bym zaspała do pracy. Teraz już w pracy a po pracy do fryzjerka a potem gości w domku mam dzisiaj kupe! I pół przedpokoju rozpierdzielonego. Więc sama przyjemnosć przyjmować gości w trakcie remontu 😠 ale co zrobić 🙂

Super fotki Anula i Auri i laski z Was jak sie patzy!!! I z czego Wy się chcecie odchudzać!!! A Pudzianek i VAness tylko ściskać słodkości kochane!!!

Edith biedna babcia 😞 strarosć jest jednak źle pomyślana!!!

Kathy też mam atak na słodkie, jest tak ze moge cały tydzień nie jeść a potem faza na nadrabianie. I tak nie moge dalej wejść do moich ukochanych ciuchów. Ale damy rade, byle pozytywne myślenie 🙂 🙂 🙂

Zosia Twojemu to tylko w 4litery nakopać. Teraz kiedy jest najbardziej potrzebny to do mamusi ucieka!!! Szkoda słów!!! Maleńka i jej mamusia jest strasznie dzielna. Trzymamy non stop kciukasy za Was słoneczka kochane!!!

Miłego dzioneczka wszystkim życze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski

trochę mnie tutaj nie było a widzę że Zosiula zawitała 🙂

Zosia nie mam słów na temat tego twojego chłopa... szczena opada 😠
Ale ty jestes twarda babka i dasz radę.

A co z operacją???

Co do pazurków to właśnie we wtorek sobie zrobiłam bo miałam swoje jak baba z mięsnego 🤪

Anula i Aurelka ale fajowsko że się spotkałyście a bobaski cudne 😘 😘 😘

Ja dzisiaj siedze w domu wolne!!! Ale jutro do roboty 🤪

Zimno u nas jak cholera znów z mała nie wyjdę tylko tyle co do szkoły po Olcię bo ziąb i plucha.

Gosiulka nie ma dalej ząbków a marudzi jak cholera 🥴

Buziolki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

WPADŁAM RANO TYLKO DAĆ KFIACIORA EDZI I SIĘ NIE ZAWIESIŁAM PRZY KOMPIE HEHE JAK CO DZIEŃ I WYSZŁO MI TO NA DOBRE,BO JEST PO 9 A JA JUŻ MAM POSPRZĄTANE,POODKURZANE I POMYTE PODŁGI WIĘC TYLKO OBIAD MI DZISIAJ ZOSTAŁO ZROBIĆ:P :P PINESKA O 7 POBUDKA I TERAZ ZNOWU ZASNEŁA,ODKURZACZ JĄ USPAŁ,A JA JEM NAJZDROWSZE ŚNIADANIE NA ŚWIECIE,WCZORAJSZĄ PIZZE I COLĘ:P :P :P

RADZIA SUPER,ŻE WPADŁAŚ 🙂 😘 😘

BRAKUJE MI GOŚ,NIE MA KTO MI DOWALAĆ 😞:P :P :P

JA NIE MAM PARCIA NA SŁODKIE,DLA MNIE MOGŁOBY NIE ISTNIEĆ,WOLĘ MIĘSKO:P :P :P

EDI BIEDNA BABCIA,NO MOJA ZNOWU MA PROBLEMY Z OCZAMI I SIĘ POTYKA NA KAŻDYM KROKU,ZŁAMAŁA NOGĘ KIEDYŚ NA PROSTEJ DRODZE 😞

RENI SUPER,ŻE Z KUBUSIEM LEPIEJ 🙂JESZCZE TYLKO MOGŁBY TE ZĄBKI WYJŚĆ I BY BYŁ WOGÓLE GRZECZNIUTKI CHŁOPCZYK 🙂

U NAS POGODA TEŻ TROCHĘ DO BANI BO MŻAWKA I ZIMNO,ALE POTEM MUSIMY WYJŚĆ PO JESSI I PO JAKIŚ CHLEBEK 🙂

MIŁEGO DNIA LASECZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek!!!!

moje dziecko ma swoja stala godzine i chyba nigdy sie nie nauczy nie wolac mnie w nocy

Anulka wcina tez tak czesto robie

wczorja widzialam przez skype jaka imprezka u mnie w domciu wrrrr naszczescie jeden tel jak cos do mojej mamy i po imprezce by bylo heheh


Kffiat dla Renatki za lepsza noc ze az sie zaspalo:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry..
ogladam ddtvn i czytam was...w tv o dzieciach włocha i polki-urodzone we wloszech z wloskim obywatelstwem - i mysle o Paulince a tu znow jestescie na sciezce wojennej- czy to sie wreszcie skonczy??? Paulinko ty sie dowiedzlepiej na wypadek gdyby...czego nie zycze..

my od rana nie spimy -m wstawal do pracy a ja ok.7 dalam malemu butle, polezelismy jeszcze i teraz siedzimy w livingu...Tymo spiewa w lezaczku.

ja jak karmilam piersia to schudlam do 50kg az rodzina na mnie naskoczyla,ze wygladam jak kosciotrup. teraz juz jestem w lepszej formie 53,5 ale wpierniczam non stop słodkie!!!

pierogi z kapusta i grzybkami kocham!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak spróbowalismy z mięsem drobiowym to już innych nie jemy (oczywiśicie z mięsem) a Beatko dobrze że mi podpowiedziałas kupię jedne takie a drugie z kapuchą mniam... też je lubię

u nas w tej pierogarni to maja chyba z 50 rodzaji pierogów praktucznie ze wszystkiem i sa miodzio

zapraszam na pierożki do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja wpadłam to nikogo nie ma!!!! 😠


my juz osiadłysmy na 2tygodnie w BB i nigdzie sie z tąd narazie nie ruszamy 🙂
co sie tu działo ????/
opowiedzcie troszke ,wiem tylko ze Anulka-wiedzma za mną tęskniła:P kwiatuszek dla niej za to i fotki macie piekne na Nk ,pudzianek tez supoerowy chłopak
zazdroszcze spotkANIA z wami wiedzmy ,ale mam tu za to Radzię 😉
Edzia to kiedy wpadasz do BB,ja juz nigdzie nie wyjeżdzam i sie dostosuję ,ale ja nie dojjade nigdzie bo juz niestety jestem bez autka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Gos ja jestem 🙂
ale jakas taka przespana i z tego co pamiętam to tak: Ania od Kropka do nas znowu zagląda 🙂 a Jaś już dduży przystojniak wyrósł - zresztą bidulka się zderzyła z sarną - Kubuś od Reni ciągle coś choruje 😞 od Aniutki Jaś już coraz lepiej się ma, Edzia to ciągle się z kimś spotyka i robi przyjęcia 🙂
M od Nieba został degustatorem drogich trunków i aż tak że Niebo myśli o kolejnym kocie 🙂 Anulka tęskniła hihi ale smutki utapoiała w piwku - jak zawsze
Veli zrobiła dla Shanti super obiadek 🙂 z wszystkim co miała w lodówce.... i w szafce 🙂
i najważniejsze Zosia nie jedzie na operację z Kamilką !! mają zaczekać 3 - 4 miesiące i być może operacja wcale nie będzie potrzebna - tyle że czuje się źle Zosia myśląc o tym że jej dziecko będzie odbiegać od reszty(na pewno nie będzie!!) - ale ona po prostu jest zmęczona i jeszcze jej M nie pomaga i ostatnio wyprowadził się na 2 dni do swoich rodziców 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziu jakia słodziutka akrobatka!!! Hmmmm tylko ja schrupać. Kubusiowi jeszcze do buzinki brakuje 🙂 Ale za to na czworaka pierwsze kroki stawiam 🙂

Beti Ty sprzedajesz a ja prawie co musze kupić bo moje dziecko w ekspres tempie ze wszystkiego wyrasta. Kupiłam ostatnio kombinezonik i co i już mały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka
dzieki za streszczenie,dobrze że wszystko dobrze u mnie i olivki też ,5 dni temu stukneło jej 5 miesiecy i dziecko mnie zadskakuje codzien nowymi pomysłami ,ostatnio np.nie płakała ani krzyczała tylko skrzeczała jak stara wrona, wójkowi-chrzestenemyu zaczęła pokazywaać jezyk -nasladując go.
Jest coraz fajniejsza,ale dalej szczuplutka i malutka stosunkowo do swoich rówiesników np.mojego brata syn to cos jak nasz Pdzianek 8,5kg,a Olivka 2 kilo mniej ale najwazniesze ze zdrowa, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
hej Gos ja jestem 🙂
ale jakas taka przespana i z tego co pamiętam to tak: Ania od Kropka do nas znowu zagląda 🙂 a Jaś już dduży przystojniak wyrósł - zresztą bidulka się zderzyła z sarną - Kubuś od Reni ciągle coś choruje 😞 od Aniutki Jaś już coraz lepiej się ma, Edzia to ciągle się z kimś spotyka i robi przyjęcia 🙂
M od Nieba został degustatorem drogich trunków i aż tak że Niebo myśli o kolejnym kocie 🙂 Anulka tęskniła hihi ale smutki utapoiała w piwku - jak zawsze
Veli zrobiła dla Shanti super obiadek 🙂 z wszystkim co miała w lodówce.... i w szafce 🙂
i najważniejsze Zosia nie jedzie na operację z Kamilką !! mają zaczekać 3 - 4 miesiące i być może operacja wcale nie będzie potrzebna - tyle że czuje się źle Zosia myśląc o tym że jej dziecko będzie odbiegać od reszty(na pewno nie będzie!!) - ale ona po prostu jest zmęczona i jeszcze jej M nie pomaga i ostatnio wyprowadził się na 2 dni do swoich rodziców 😠 😠


brka, ty sie marnujesz na tym AGH...laska, Ty powinnas w jakiejś gazecie strszciak książki 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewuszki!!

o Goś Jak dawno Ciebie nie było 🙂 Buziak for U 😘 😘 😘 a Twoja Olivcia to szczuplutka laseczka bedzie wiec no stress, kobitki musza być filigranowe 🙂

MOj Janek też z wszystkiego wyrasta w kosmicznym tempie, teraz mamy 74-80.cm.. ale ta rozmiarówka różna tak że czasmi body na 68 jeszcze naciągne 🙂)

Zosiu! brak mi słów! te chłopy to debile! wiem że bywają wyjątki, ale niestety wiekszośc tej brzydkiej populacji powinno sie wysłać na inną planete 😞 Trzymaj sie dzielnie kochana!Musisz być silna i twarda dla swojej małej kobitki!!

Anula i Auri -super spotkanko 🙂)dzieciaki rewelecyjnie wyglądaja 🙂 "prawie" nie ma różnicy heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...