Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edithd napisał:
bhrka napisał:
hej Gos ja jestem 🙂
ale jakas taka przespana i z tego co pamiętam to tak: Ania od Kropka do nas znowu zagląda 🙂 a Jaś już dduży przystojniak wyrósł - zresztą bidulka się zderzyła z sarną - Kubuś od Reni ciągle coś choruje 😞 od Aniutki Jaś już coraz lepiej się ma, Edzia to ciągle się z kimś spotyka i robi przyjęcia 🙂
M od Nieba został degustatorem drogich trunków i aż tak że Niebo myśli o kolejnym kocie 🙂 Anulka tęskniła hihi ale smutki utapoiała w piwku - jak zawsze
Veli zrobiła dla Shanti super obiadek 🙂 z wszystkim co miała w lodówce.... i w szafce 🙂
i najważniejsze Zosia nie jedzie na operację z Kamilką !! mają zaczekać 3 - 4 miesiące i być może operacja wcale nie będzie potrzebna - tyle że czuje się źle Zosia myśląc o tym że jej dziecko będzie odbiegać od reszty(na pewno nie będzie!!) - ale ona po prostu jest zmęczona i jeszcze jej M nie pomaga i ostatnio wyprowadził się na 2 dni do swoich rodziców 😠 😠


brka, ty sie marnujesz na tym AGH...laska, Ty powinnas w jakiejś gazecie strszciak książki 🙂))
ZEBYS WIEDZIALA!!! PIEKNIE STRESZCZONE!

mi Anulka wjechala na ambicje i wzielam sie za odkurzanie i mycie podłóg..tylko ja mam ciut wiecej do mycia i juz jestem mokra jak dziwka na spowiedzi 🙃 ale zrobione! teraz druga pralke wstawilam- mate edu Tymo,bo koty najczesciej sie na niej edukuja...cos mi smierdzialo i podchodze do gara z rosolem(M mial go na balkon wystawic tak przy okazji 🤢 ) i oczywiscie nie mam juz obiadu..na szczescie wczoraj od mamy dostalam wikt wiec zjem schaboszczaka.

tymo nie chce jesc jabluszka ze sloiczka tylko tarte(bo jest słodsze). wiec dzis dostanie starte.i oczywiscie podgrzane.

z ciuchami to mam juz wypas,bo zrobilam zapasy body,pajacykow w Irlandii :laugh: a poza tym dostalam cala mase ciuchow od znajomych z angli- co przyjezdzaja to mam paczuszke z gap i early days wiec mam ciuchow na nastepne miesiace. nosimy rozmiary 68,74 i nawet mam body 80 ale to wiadomo jak z ta numeracja...w kazdym razie przestał rosnac w tempie oszalałym tak jak na poczatku , teraz widzę jaki jest akrobata,bo wygina smiało ciało 🤪 🤪 🙃 🙃 chyba dobrze,ze nie jest za duzy,bo by nie dosiegal np. stópek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hihi własnie dzis kolega do mnie zagadał z uk ze redaguje gazetke jakas polonijna i nie ma pomyslow na artykuly i zebym cos napisała 🙂
a ja sie na agh nie marnuje - ja kochalam matematyke, technikę i postęp - na wykładach z GPS-ów siedziałam z otwartą gębą i widziałam świat przyszłości 🙂
potem odkryłam swoją starą duszę i przed ciążą pracowałam prawie rok jako artystka aktorka małych form teatralnych 🙂

a tak serio na filozofei mnie na uj nie przyjeli 😞 jestem dysortografką i nie miałam czego szukać na biblotekoznastwie 😞 a to był mój wymarzony kierunek...

moja też wyrasta ciągle z ciuszków... ale 80 to stanowczo za duże są na nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka ja również dziękuję za streszczenie masz kwiatulca odemnie 😘 teraz już wszystko wiem

Anula ale akrobatka moja też ssa swoje paluszki u stópek 🙂 i próbuje siadać ale jeszcze ją rzuca na boki 🙂

Reni a Kuba już siedzi??? co raczkować zaczyna... chyba że pełza na brzuchu???

Beatka powiedz mi wrzuciłaś matę do pralki... a masz tam pozytywkę i jakieś piszczki? Bo ja mam i boję się ją prać w pralce chyba najpierw to wypruję bo jak będę chciała sprzedać to lipa jak nie będzie działało 🥴

Ja już tez nosze się z zamiarem handlu na allegro ciuchami z małej i innymi pierdami ale nie mam czasu za to się zabrać 🥴

Gocha nareszcie wróciłaś... to kiedy do mnie wpadasz na posiedzenie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane... Wczoraj polozylam sie o 23.30 a mjego chlopa jeszcze nie bylo... niby pracowal. Ale pewnie na bank specjalnie pozno wrocil, no bo my jak pisze Niebo, znow na sciezce wojennej. Juz normalnie sily nie mam.
Dzis rano w domu dwie awarie. Jedna to bojler ktory sikal woda na wszystkie strony, a druga to zmywarka, ktora dostalismy od znajomych uzywana. Okazalo sie,ze silnik spalony i bagatela 200 Euro nas kosztowala naprawa... Ale i tak mniej niz nowa zmywarka, bo tu ceny od 380-400euro sie zaczynaja.
A w ogole u nas piekny dzien, jakies 20stopni i sloneczko. Ide sobie zrobic pizze.Sofia spi sieste.Buziaczki dla wszytkioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dziękuję Radzia - odwzajemniam
moja póki co uderza łapkami o kolanka na stópki jeszcze przyjdzie czas 🙂
za to dzis spała ze mną do 10:21 - szok - oczywiście sobie troszkę podjadła w międzyczasie 🙂 ale super bo się wyspałyśmy wreszcie - Edzie Karolinka może też Ci w końcu taką niespodziankę zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
🙂 dziękuję Radzia - odwzajemniam
moja póki co uderza łapkami o kolanka na stópki jeszcze przyjdzie czas 🙂
za to dzis spała ze mną do 10:21 - szok - oczywiście sobie troszkę podjadła w międzyczasie 🙂 ale super bo się wyspałyśmy wreszcie - Edzie Karolinka może też Ci w końcu taką niespodziankę zrobi

haha, jasne 😉 ona o tej porze sie z 2giej drzemki wybudza na spacerku 🙂 dzis wyszłyśmy w chmurach a wróciłyśmy w ulewie, ale karla pospała... teraz tez w lozku lezy, ale w domu max 20min. a ja coś wrzucę na ruszt i na 15 na korki biegne na 2h.
paulinka zazdroszcze pogody. zazdroszcze...a o co poszło z Mariano????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko olej go znów wróci potulny jak baranek a ty sobie dogadzaj i niczym się nie przejmuj.

Gocha wiesz ja najwięcej spokoju mam do południa więc najszybciej możemy sie spotkać: jak będzie ładna pogoda to mój pojedzie w sobotę na budowę a ty do mnie przyjedź 🙂 a jak nie to we wtorek... napiszę ci w sobotę rano ale na 99% procent R pojedzie więc wstępnie umówmy się na sobotę rano tak na 11:00 bo wiesz ze szpiegiem w domu nie da się spokojnie pogadać:P

moja zjadła porządna porcję zupki popiła soczkiem i w kimono uderzyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA KOFFANA GOŚ WRÓCIŁA 😘 😘 😘 😘 KFFIAT DLA CIEBIE 😘 😘

BHRKA CO TY TU ZE MNIE ZA ALKOHOLICZKĘ ROBISZ 😠 😠 😠 NIE LUBIĘ CIĘ 😠

NIEBO WIDZISZ MAŁA CHATKA MA SWOJE PLUSY:P :P :P

CO DO CIUSZKÓW TO JA TEŻ MAM ZAPAS NA 6-9:P :P I JESZCZE WCZORAJ DOSTAŁAM ZAPAS BODY OD CIOTKI AURELKI 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu na tej macie jest tylko jeden piszczyk a tak to tylko szeleszczace wielkie uszy slonia i jakies członki do ciagniecia na niby sprazynie no i lusterko, to juz drugi raz w pralce na 30' a na macie bylo napisane- prac na sucho! chyba sie sami powinni prac na sucho,bo wiadomo,ze dziecko slini,ulewa itd...

tymo dostal kaszki bebilonu jabłuszko 🙂 zjdl lyzeczka, paluszkami i noskiem 🙂 rozkoszniak!teraz muli i chyba padnie 🙂 sycaca ta kaszka i fajnie gesta, bez glutow sie robi (mieszam taka trzepaczka do sosow)

Gos fajnie ,ze jestes 🙂

Paulinko to normalnie,ze jak sie sypi to po calosci! ja jeszcze z umeblowania nie wyszlam a juz widze,ze bedzie potrzebny kolejny remont 🤢 to norma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello my po spacerku bierzemy sie za obiad ; mielone, ziemniki,kalafior.Najlepsze jest to, że teraz jak wróciłysmy wyszło słońce 😞 .
Kochane co niektórych facetów to wysłałabym w kosmos swojego tez czasami 🤪 .
Wiecie co, zaczynam już łapać doła przez to siedzenie w domu( sprzątanie + obiadki)chcę już do pracy!!!!!!!
Ja sie nie nadaję na matkę polkę i więcej potomstwa nie planuje.
Hanka jest ostatnio znów bardziej marudna i prawie wogóle w dzień nie kimma 🤪
Lecę poczytać zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PRZECIEŻ SABINCIA JUŻ IDZIESZ ZA KILKA DNI DO PRACY 🙂A JA NIE MAM ŻADNYCH PERSPEKTYW 😞

JA MAŁEJ TERAZ GOTUJĘ MARCHEWKĘ Z ZIEMNIACZKIEM I CIELĘCINĄ,KUPIŁAM DZISIAJ KAWAŁEK I WSZYSTKO JEJ BLENDEREM ZMIKSUJĘ MAM NADZIEJĘ,ŻE JEJ POSMAKUJE,ALE TO DOPIERO KOŁO 15 DOSTANIE,BO TERAZ WCIĄGŁA 150 I ZASNĘŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero 13 grudnia 😞
Moja wciągła słoiczek marchewki z yżęm i ryczała jak się skończyło.
Ja też nie mogę zrzucić 4 kg i jem jak koń a o słodyczach nie wspone -chyba się na jakis areobik zapisze.
Hanka lezy na macie i się wkurza bo nie może złapać zwierzatek które nad nia wiszą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam w macie pozytuwkę jak kopnie nóżką to zaczyna grać i nie wiem co się z nią stanie jak wypiorę 🥴 ale ją prawdopodobie wypruję a potem wszyję

Sabincia zobaczysz jak wrócisz do pracy to dopiero jest zapieprz jak cholera... a za jakiś czas znów zachce ci się bobasa 😉

Ja na mojego R jak na razie nie narzekam przeszliśmy cholerny kryzys i unikam konfliktów jak ognia bo jest mi za dobrze 🙃

Mała śpi a ja musze ja wybudzić żeby Olę zaprowadzić na tańce... biedne maleństwo tak ślicznie spi a tu znów w wózek i wio... a leje jak cholera ale nie mogę Oli nie zaprowadzić bo nieobecność na zajęciach to dla niej największa kara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sabincia 28 napisał:
Hello my po spacerku bierzemy sie za obiad ; mielone, ziemniki,kalafior.Najlepsze jest to, że teraz jak wróciłysmy wyszło słońce 😞 .
Kochane co niektórych facetów to wysłałabym w kosmos swojego tez czasami 🤪 .
Wiecie co, zaczynam już łapać doła przez to siedzenie w domu( sprzątanie + obiadki)chcę już do pracy!!!!!!!
Ja sie nie nadaję na matkę polkę i więcej potomstwa nie planuje.
Hanka jest ostatnio znów bardziej marudna i prawie wogóle w dzień nie kimma 🤪
Lecę poczytać zaległości.

kurcze sabincia, a ja sie dzis poryczałam na myśł ze musze Mała zostawic i wracac do roboty. w sumei teraz pracuje 3x w tyg na 2h, wiec z chaty sie wyrywam, ale nie spieszno mi do normalnej roboty... a z kim zostwiasz Hanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja niestety myślę o sobie i puki co to rodzeństwa dla Hani nie panuje -musze dojść do siebie 😉
Ja tylk na moich rodziców mogę liczyć bo moi teście to też snoby i nigdy nie wzieli Hani na spacer albo nie byli z nią sami 😲
Im bym napewno jej nie zostawiła 😞
oni wogóle podejscia do dzieci nie mają 😆
Oni tylko kochaja swoje zpasione kotki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE,ALE O SOBIE TEŻ TRZEBA MYŚLEĆ!!!!JA TAM EGOISTKA JESTEM I JUŻ:P :P :P

NO JA JESTEM JEDYNACZKĄ I JAKOŚ DOBRZE MI Z TYM:P

JESZCZE MI SIĘ TERAZ PRZYPOMNIAŁO NIEBO JAK PISAŁAŚ,ŻE TYLE NIEPOTRZEBNYCH RZECZY DLA TYMKA NAKUPOWAŁAŚ ZNAM TO DOKŁADNIE,CZŁOWIEK SZALAŁ W TEJ CIĄŻY,A TERAZ SIĘ ZASTANAWIAŁAM KIEDYŚ PO CO MI 4 RĘCZNIKI Z KAPTURKIE BYŁY:P NO TO TO JESZCZE MOŻE UŻYWAĆ DŁUGO,BO JESSI TEŻ MA JESZCZE SWOJE JAK BYŁA MAŁA I ICH UŻYWA CZASAMI BO SĄ W SUPER STANIE,ALE JA NP KUPIŁAM DWA SZLAFROCZKI MALUTKIE I ANI RAZU MAŁEJ ICH NIE ZAŁOŻYŁAM:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...