Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak sie wlasnie zastanawiam i nie jestem kura domowa, mam duzo znajomych z ktorymi sie spotykam a dziecko nie stoi na przeszkodzie..i nie potrzebuje pracy do tego aby spotykac sie z ludzmi :laugh: zawsze ktos sie kreci i cos sie dzieje:P no ale to trojmiasto.Sabinko a moze siedzisz w domu na wlasne zyczenie?? ja siedzialam w domu 2 miesiace po porodzie a nie rok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówie o okresie łącznie z ciążą 🙂 Znajomych też mam, mnóstwo i się z nimi spotykam, chodzę do kawiarni , kina pomimo , że nie mieszkam w " Trójmieście " nie myśl sobie że w jakiejś zapyziałej miescinie mieszkam i czuję się z tego powodu jakaś gorsza.

Chodzi mi mianowicie o to ,że lubię się spełniac zawodowo a siedząc w domu i nie mając kontaktu z ludzmi -sensu stricto.
Nie realizując się zawodowo czuję się źle ja lubię dominować a w mojej pracy czuję się spełniona i napewno jak do niej wróce to moje ego i samoocena znowu się podniesię bo nie po to kończyłam studia i znam 4 języki aby to marnowac i gotować obiadki -mozna to przecież mile połaczyć macierzyństwo a pracą i samoralizacją.
Ja lubię sobie bardzo wysoko stawiać poprzeczkę 🤪 🤪
Uwielbiam chodzić w moich garniturkach i szpileczkach 🤪
A nie w dresie lub dzinasach.
Lubie być niezależna czy to finansowo czy dla samej siebie.
Może tobie jest dobrze w takiej roli jaką sobie wybrałas ale nie mi 🤪
A czytjąc twoje wypowiedzi mam wrażenie ,że usnulaś sobie jakąs bajkę i wierzysz w nia jak dziecko.
Ja natomiast jestem chyba realistką. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SABINCIU JESTEM POD WRAŻENIEM TWOJEJ WYPOWIEDZI,STRASZNIE MĄDRA KOBITKA Z CIEBIE I SUPER,ŻE MASZ TAKIE AMBICJE I PLANY,ZAZDROSZCZĘ CI TROSZKĘ TEGO PODEJŚCIA DO ŻYCIA,BO JA NIESTETY JUŻ CHYBA ZABARDZO SIĘ ZASIEDZIAŁAM W DOMU I NIC MI SIĘ NIE CHCE 😞 😞NIE MAM PERSPEKTYW NA ŻYCIE I PLANÓW 😞 😞TROSZKĘ TEŻ SIĘ Z TYM ŹLE CZUJĘ,BO ŁODA JESTEM A JAK STARA BABA SIĘ ZACHOWUJĘ 😞

MÓJ DZIEŃ JEST KAŻDY TAKI SAM,ALE CHOCIAŻ JESZCZE W PAPILOTACH NIE CHODZĘ:P

WIESZ,ŻE HANIA BĘDZIE MIAŁA DOBRĄ OPIEKĘ WIĘC JAK NAJBARDZIEJ POWINNAŚ SIĘ SPEŁNIAC ZAWODOWO!!!!TO WCALE Z CIEBIE "ZŁEJ"MAMY,WŁAŚNIE TAKĄ MAMĄ MIEĆ TO ZASZCZYT,ZADBANĄ W GARNIUTRKACH JAK PISZESZ,A NIE KURĘ DOMOWĄ,BO JA SIĘ NIĄ JUŻ DOSZCZĘTNIE CZUJĘ 😞

CO DO ROZPIESZCZANIA,TO I U MNIE MAM WSZYSTKO CO ZAPRAGNĘ,Ł PRACUJĘ A JA MAM WYPŁATĘ WIĘC....ALE NIE O TO TU ZAWSZE CHODZI,JA RAZ PRZEPRACOWAŁAM 3 TYGODNIE W BIURZE KREDYTOWYM(ZWOLNIŁAM SIĘ)A MIAŁAM DO NIEGO 100METRÓW OD DOMU,ALE WKURZAŁO MNIE TE KREDTY ITP NIE MIAŁAM O NICH ZIELONEGO POJĘCIA WIĘC UCIEKŁAM STAMTĄD 🤢 🤢 I JAK ZAROBIŁAM SWOJE 600ZŁ TO BYŁAM TAKA DUMNA,POSZŁAM I ZA CAŁĄ KASĘ KUPIŁAM PREZENTY SOBIE,Ł I JESSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę Hania mi usnełą -a ktoś u mnie na piętrze tz na kaltce zamiast w domu kafelki sobie docina jak zaraz nie przestanie to wyjde i delikatnie zwróce mu uwagę.

A wracając do tematu to kazdy własne zycie ukałada sobie jak chce - ja jestem tolerancujna wobec wszystkich.
Każdy z nas na swój sposób i w roli jaką sobie wybrał czuje się szczęsliwy.
ja nie cierpie chodzic ubrana na sportowo -a w szpilkach i garniturki pewni dziwnie bym wygladało i pewnych rzezczy niestety nie mozna pogodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no coz sabinko zycie ciebie nie rozpieszcza, musialas urodzic dziecko i jeszcze do tego biegac na sportowo:laugh: :laugh: :laugh: bidulko:P ja wole teraz wychowywac dziecko dac mu cale cieplo , milosc i wiedze a nie zostawic na rzecz swojej kariery ... potem te biedne dzieci niby maja wszystko ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE TY NIEBO JESTEŚ DOŻARTA:P :P :P :P

A MOJE DZIECKO WPIERNICZYŁO MISKĘ MARCHEWKI I ZIEMNIAKA Z CIELĘCINKĄ(OCZYWIŚCIE DWA MALUTKIE KAWAŁECZKI MIĘSKA NA POCZĄTEK PLUS WYWAR)A TERAZ WPIERNICZA CHRUPKI KUKURYDZIANE,JAK ONA JE UWIELBIA 🙂A WCZORAJ DOPIERO PRZY AURI ODKRYŁAM,ŻE ONE SĄ JEDNAK BELGLUTENOWE PISZE JAK BYK,JA JESTEM ŚLEPA WIĘC:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i przy okazji przytocze słowa pewnego profesora , notabene mojego przyjaciela, ktory powiedzial, ze bardzo duzo stracił poswiecajac sie pracy gdyz nie uczestniczył w zyciu swoich synow i nie dal im odpowiednich wzorców, dlatego tez rozumie postepowanie i moje i mojego meza.ja odstawilam kariere na czas kilku lat- lat najwazniejszych w rozwoju psychomotorycznym dziecka-dzieki temu nie bede w przyszłosci pluc sobie w brode,ze dziecko postapilo tak a nie inaczej.i nie widze w tym zadnej usnutej bajki sabino.przykro mi,ze twoje dziecko bedzie pozbawione najpiekniejszego dziecinstwa- dziecinstwa u boku mamy.
kazdy psycholog powie,ze nikt nie jest w stanie zastapic dziecku matki. nikt. to tyle.

wracam do swojego zamku,bo moj krolewicz wlasnie wraca na uczte i musze pogonic słuzbe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
ALE TY NIEBO JESTEŚ DOŻARTA:P :P :P :P

A MOJE DZIECKO WPIERNICZYŁO MISKĘ MARCHEWKI I ZIEMNIAKA Z CIELĘCINKĄ(OCZYWIŚCIE DWA MALUTKIE KAWAŁECZKI MIĘSKA NA POCZĄTEK PLUS WYWAR)A TERAZ WPIERNICZA CHRUPKI KUKURYDZIANE,JAK ONA JE UWIELBIA 🙂A WCZORAJ DOPIERO PRZY AURI ODKRYŁAM,ŻE ONE SĄ JEDNAK BELGLUTENOWE PISZE JAK BYK,JA JESTEM ŚLEPA WIĘC:P :P
nikt mi nie bedzie gadał bzdur a pozniej mowil,ze jest tolerancyjny .

to moze taka zmiekczona skorke od chleba(taka w woreczku potrzymana,zeby zmiekła i sie nie kruszyła) dawaj???

alez ona słodko wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
zrozum,ze mi nie bedzie wtykała ,ze jakas bajke sobie wymyslilam !! co to za teksty ! ja sobie nie pozwole i tyle. nikt po mnie jezdzic nie bedzie, niech sobie jezdzi po swoim mezu albo kolezankach a nie po mnie.

Oj uraziłam księzniczkę -ja poprostu powiedziałam co myślę-ja mam taki punk widzenia i wcale nie uważam, ze pracując robię dziecku krzywdę - więkaszość z nas wraca do pracy i co niby jestesmy złymi matkami.
Moja droga moja mama całe życie pracowała i jakośc nie czuje się nie kochana jestem z niej dumna - że jest kobietą -prowadziła dom , wychowywała dzieci i pracowała.
Dla mnie jest idealna matką zawsze miałą dla mnie czas i okazała mi całąswoją miłość i mojemu bratu.
Ten twój znajomy to chyba 24h /dobe pracował -bo ja na 7h dziennie wracam to nie całe zycie a jak trochę nie będę widziec mojego dziecka to jeszcze bardziej będę do niego tęśknić.
Kobieto może mnie ukamienujesz a moze większość z nas bo nie postępujemy tak jak ty!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja lubie moja prace ale chciałabym zostac w domu z Mała. ale realia życia mi na to nie pozwalaja (redukcje etatów w szkole + kredyt na dom). ale myśle ze swój etat plus godziny extra, razem 22 w tyg jakos dam rade zrealizowac do 12tej najpozniej i wracam do chaty do mojej Niuńki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też kocham swoją pracę ale jeszcze bardziej moje krzyczące maleństwo. I rozumie Beti i rozumie Sabcie. Każda z nas jest inna i każda ma inne potrzeby i pewnie swoje racje!!! ALe rodzeństwo Kubuś o ile Bozia nam jeszcze da bedzie napewno!!! A jak nam nie da to jest tyle dzieci które potrzeują miłosci ze jakieś znajde na pewno. Nie ma jak przyjaciel wsród najbliższysz!!!

Właśnie sie wzajemnie przekrzykujemy, ma totalnego marude!!!

Anula maleńka jest poprostu przekochana!

Radzia jak ma jakieś podpacie pod roczką to siedzi spokojnie a jak brakuje to się chwieje i leży. Zaczyna raczkować jak żabka. Rączkami przebiera tak jak powinien a nóżkami skacze do przodu jak żabeczka. Słodziak mój kochany!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...