Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Auri dziekuje 🙂 ja i tak uwazam,ze zostałam niestety brzydko potraktowana,ironia poszla juz po okresleniu.

Wpadłam własnie na swoje konto sprawdzic jakie mam echo a tam kasiorka od M 🙂 z partyzanta mi wysłał.

Smigam do kapieli szybkiej i do wyra, dzis byl jakis męczący dzien, chyba za duzo sie narobiłam za jednym zamachem..a jeszcze namawiam M na wieksze mieszkanie albo dom 🤢 to sie chyba zajezdze durna....bo 80m to mało 😞 Bichito ma pona 100 wynajęte, ta to ma fajnie- lato 3/4 roku 😎 rozmarzyłam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amniu wspaniale sie rozwija! a martwilas sie,ze bedzie w tyle! on ma swoj tor rozwoju! wanna na wypasie, fakt...
a ten drug link sie nie otwiera 😞
Wazne,ze poprawiaja sie stosunki!!! kochana ja juz padam na ryjek wiec musze pod prysznic szybko...caluski dla kropka i mojego przystojniaczka!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem, kochanie ze niebo pokazywala, tylko wlasnie zacytowalam ja ze taka fajna. kurcze, ja sie strasznie mecze ze jas nie umie smoka ciagnac, ale trzeba mu to wybaczyc bo przeszlismy traume uczac go ssac w ogole butle i cyca, wiec teraz wyglada to tak, ze butelke z sokiem, herbatka traktuje jako uspokajacz i nie zasnie bez tego w ustach, ciumka i ciumka, wyjmuje jak zasnie, ale co chwila sie budzi z krzykiem, ze nie ma i musze stac tak nad lozeczkiem i trzymac :/ kilka razy w nocy czasem...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I W OGOLE MA OBSESJE NA PUNKCIE TEGO SOCZKU SOCZYSTA MARCHEW HIPPA, WYPIJA TAKA JEDNA BUTELECZKE O, 2 DZIENNIE, NIEDOASC, ZE ON MA JUZ TAKA CIEMNIEJSZA KARNACJE, TO TO JESZCZE POTEGUJE 🥴 CZY TO MU NIE ZASZKODZI??I JEST NIEMOZLIWY Z LEZENIEM NA BRZUCHU 😠 BRZUCH, BRZUCH, I WCIAZ, I WCIAZ , NAWET TERAZ SPI TAK .TO UCIAZLIWE, BO NAWET UBRAC SIE NIE DA .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jeszcze spać nie moge. Miałam dzisiaj fajny dzioneczek i za duzo smiechów z małym.

Auri mi też sie marzy chatka dla mojego puchatka. Ale najpierw szkoła potem lepsza praca i moze pójdzie WKOŃCU z górki

Wanna super ale nie dla moich 36 metrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ale mialam cyrk!
po tym jak mi niebo napisalas o tej zabawce twojego Tymka, ja szukalam w google mojej fishera zeby ci pokazac, no i otworzylam zdjecie a tam 15 wirusow! Kurwa, wszystko zniszczone! zdjecia! szlag trafil! cale szczescie ze rodzice daniela maja nasze fotki to od razu wzielam i wgralam, bo juz mam noey system wgrany.
Ale sie wkurzylam na maxa!
No wiec dlatego mnie nie bylo, bo nawet neta nie mialam...

Dzisiaj niuni zrobilam znowu papke ale juz tylko 3 skladniki.
Poza tym zjadla caly sloiczek jabluszka i wrzeszczala o jeszcze 🤪 ale mam zarloczka malego 😉 jeszcze zeby tylko sie z butli nauczyla jesc i bedzie git 🙂

Spadam do wyrka.
Jutro poczytam zaleglosci.
Papa kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu nie ucz go juz smoka chodz jezli on zasyia ze soczkiem co jest niebezpieczne to moze mu wymij butle i zamocz smoka w soczku aby mial smak i wtedy zalapie hehehe

a co do marchewki nie szkodzi jezeli bedzie pil hektolitrami to jest prawdopodobiensto zoltaczki karotenowej czy jakos to tam sie nazywa...to nic niebezpiecznego cera staje sie jak marchewka hahahah

jak w google wpiszesz to znajdziesz cos na ten temat


moj szkrab nie pije sokow czasem mu dam jablkowy albo herbatke ale na wodzie go nauczylam i jest gicio

Reni dla kubusia miodzio i mamusia wazniejsze niz domeczek co nie



veli wspolczuje....i naszczescie Shantall zareagowala dobrze...chodz za duzo skladnikow na raz na nerki moze zle wplynac ale naszczescie mala zaakceptowala....ucz ja na diecie wloskiej...moj wpierniczal gruszka a w pl ona jest od 6 miesiaca a tam od 4 ...cytrusy takze sa...a spagethii jest od 6 miesiaca w sloiczkach u mnie tez!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem dętka...Karola zasnęła o 19.30, o 21 była juz wyspana...rzucała uśmiechy na prawo i lewo, piszczała, wierzgała...masakra. zapomnij matka o lezeniu...nosic i fikać. ale Ją spacyfikowałam. naśpiewałam sie za wszystkie czasy, cycka to juz mam na metr wyciągniętego, ale zasnęła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tutaj aniu znalazlam:P:P:P:P4

Żółtaczka karotenowa
dr Piotr Albrecht
2004-06-24, ostatnia aktualizacja 2004-06-24 13:16
Gdy moja córka zaczęła w wieku pięciu miesięcy pić sok marchwiowy, jeść zupki i owoce, jej skóra nabrała nienaturalnego, pomarańczowego koloru. I tak wygląda do dziś, a ma już ponad dwa lata. Kiedyś przeczytałam w "Dziecku", że to objawy żółtaczki karotenowej. Czym grozi nadmiar karotenu i co powinnam zrobić w tej sprawie?
Żółtaczka karotenowa nie ma z prawdziwą żółtaczką nic wspólnego. To nie żadna choroba, termin ten znaczy tylko tyle, że skóra ma charakterystyczny pomarańczowy odcień wskutek odkładania się karotenu. Nadmiar karotenu bywa przyczyną braku apetytu, powiększenia wątroby i innych objawów, ale zdarza się to naprawdę bardzo rzadko i ustępuje wraz z ograniczeniem karotenu w diecie. Skóra długo jeszcze zachowuje marchewkowy odcień (od kilka tygodni, do kilku miesięcy), nawet jeśli zupełnie zrezygnujemy z produktów zawierających karoten (a więc także z dyni i pomidorów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith dzisiaj taki dzionek. Kubuś też niby okapany ciumka butle i nagle alarm, rece beeeeee, cumel beeeeeeeee, kołysanie beeeeeeee, uspokooiła go pioseneczka "byłą sobie zabka małą" to go zawsze uspakaja 🙂 kłade do łóżeczka i co i ciśnie kupona (dogz 20,35) przebrałam a ten się smieje guga opowiada. Jakby normalnie total wyspany. No to herbatka i do łóżeczka. 45 min sie męczył ale padł wkońcu. Przed chwilą znów alarm. Juz nie iwem co jest. Mam nadzieje choć 3 godzinki się przespać 🙂 próbowałam wam wstawić fotke na forum, ale nie potrafie 😞 to tradycyjnie na nk poleciały.

Auri miodzio miodzio miodzio i TATUŚ przede wszystkim. mały się trzęsie jak widzi tatusia, bo ten z nim wydziwia podrzuca wysciska 🙂 choc dzisiaj i z mamą super urzędował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O DZIEKI KOCHANIE, ALE WEZ TAK NA ZDROWY ROZUM, JAK ON PIJE O, 2 DZIENNIE, TO ZA DUZO? GROZI MU TO JAK SADZISZ? CHYBA NIEE? KFIAT DLA ETANKA, PRZYSTOJNIAKA , UWIELBIAM OGLADAC GO NA ZDJECIACH , MA TAKA WYRAZNA URODE, WYGLADA NA DUZO STARSZEGO, SLICZNY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze się wtrącę do tego czy zostać w domu - czy robić karierę ... to jest rzecz zupełnie indywidualna - bo czy kobiecie która bardzo chce pracować - kocha to co robi można narzucić 24godzinne opiekowanie się swoim dzieckiem ? takie przymusowe zamknięcie? wykluczenie społeczne - no dajcie spokój - każdy ma swoje potrzeby i czasami lepiej wyjść z domu niż starać się być kimś innym - bo wiecie co czuje taka kobieta w stosunku do dziecka którym musi się opiekować - żal do niego - bo zabrało jej szanse.. pretensje, jakieś uwikłane związki,takie zachowanie może prowadzić do tego że matka za kilka lat będzie wymagała w zamian za jej utraconą pozycję społeczną od dziecka więcej niż ono będzie potrafiło dać jakieś niezdrowe ambicje. Są różne szkoły wychowywania dzieci - ale każdy rodzic i każde dziecko jest inne.
A ja załatwiłam chrzest i knajpkę na 22 listopada 🙂 - całe popołudnie biegania i jest no i sama mimo wszystko piekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
O DZIEKI KOCHANIE, ALE WEZ TAK NA ZDROWY ROZUM, JAK ON PIJE O, 2 DZIENNIE, TO ZA DUZO? GROZI MU TO JAK SADZISZ? CHYBA NIEE? KFIAT DLA ETANKA, PRZYSTOJNIAKA , UWIELBIAM OGLADAC GO NA ZDJECIACH , MA TAKA WYRAZNA URODE, WYGLADA NA DUZO STARSZEGO, SLICZNY!


Ania - spytaj lekarza najlepiej - mi się wydaje że powinien pić jedną buteleczkę maksimum ale lekarz wie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu skopiowal nadmiar nie wiem ile wskazan...nie pije soczku z marchwii

mlody wuglada na wiecej i wazy wiecej niz kropciu...taka jego natura...prawdopodobnie najwieksze dziecko z czerwcowek:P:P:P i moze majowek hehhehehe


ale jest kochany

Reni moj tak samo jak tatusia widzi to szal chodz to sie wiecej z nim bawi...moj do kazdego sie usmiecha liczy na zabawe:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Edith dzisiaj taki dzionek. Kubuś też niby okapany ciumka butle i nagle alarm, rece beeeeee, cumel beeeeeeeee, kołysanie beeeeeeee, uspokooiła go pioseneczka "byłą sobie zabka małą" to go zawsze uspakaja 🙂


RENI, NEI ZARTUJ!!!!!!!!!!!!! JA TEZ MŁODEJ ZAWSZE TA PIOSENKE ŚPIEWAM NA USPOKOJENIE...BEZ JAJ 😉 CZASEM JAK SIE RZUCA PRZY CYCUSIU TO TEZ JEJ TO SPIEWAM I ZAWSZE SIE ZASŁUCHA I NIE WIERZGA 😉 HEHEHE, zABKA THE BEST. LUBI TEZ "STARY NIEDŹWIEDŹ"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
Anula8715 napisał:
O DZIEKI KOCHANIE, ALE WEZ TAK NA ZDROWY ROZUM, JAK ON PIJE O, 2 DZIENNIE, TO ZA DUZO? GROZI MU TO JAK SADZISZ? CHYBA NIEE? KFIAT DLA ETANKA, PRZYSTOJNIAKA , UWIELBIAM OGLADAC GO NA ZDJECIACH , MA TAKA WYRAZNA URODE, WYGLADA NA DUZO STARSZEGO, SLICZNY!


Ania - spytaj lekarza najlepiej - mi się wydaje że powinien pić jedną buteleczkę maksimum ale lekarz wie lepiej

BHRKA, ania chyba pisała 0,2 litra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 😉
bhrka jak zasnęła ok 22geij to juz pospała, ale tradycyjnie : 3 i 5 pobudka. pospałyśmy do 7.10. Mloda zaczęła dzien od efektownej przewrotki z brzucha na plecy. od kilku dni jak jest na brzuchu to dzwoga nogi i rączki do góry i robi kołyskę 🙂 i czeka na brawa, bo moi rodzice jej zawsze brawo biją jak to robi 😉
kwait dla Reni 😉 za żabkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe...znasz mnie...spacerek z koleżanka i jej synkiem (ma 11 miesięcy, ale w wieku naszych dzieciaczków to Pudzianka dawno przebił..ja tak wielkiego dziecka nigdy nie widziałam,w dod jest bardzo nieproporcjonalny, bo głowe ma jak dorosły facet, jak go zobaczyłam jak miał pół roku to myślałam ze on chory jest...ale all OK. a potem inna znajoma na kawkę ma wpaśc. w miedzyczasie chce ogarnąć chatke i zrobić ciasto na racuszki z jabłkami. pychotka 😉
a Ty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...