Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu o to mi chodziło w mojej wypowiedzi ale jak widać nie każdy to potrafi dostrzec.

Siedzimy tutaj z soba już ponad rok czasu i uważam że powinnyśmy być szczere wobec siebie a nie obrabiać dupę za plecami.

Mam nadzieję że ta akcja komuś coś rozjaśni:P

Dzięki Aniu że mialas odwagę napisać kilka słów prawdy 😘 oklask:P dla ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja nie mam zamiaru nikogo przepraszac, nie uwazam tego za stosowne, nie obrazilam nikogo zadnym złym, obrazliwym epitetem. nie wyciagam brudow jedynie pokazuje jak to wlasnie jest,ze po mnie pojechala ta ktora sama nie jest bez winy.
poza tym nigdy nie pisalam o sobie,ze jestem inteligentna itd jak to Anulka okresila, pierwsza pochwaliła sie Sabina wiec tez nie rozumiem dlaczego mi sie to przykleja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

piekna pogoda dzisiaj i przeiwtrzylismy z Jasiem nasze szar komórki, aż żal było wracac...

Renatko pieknie wyglądasz 🙂 naprawde z tą fryzurka Ci do twarzy 🙂
a i w szoku jestem jak Kubus pieknie sie rozwija 🙂 Buziaczek i kfiatuszek dla Was 🙂

Ugotowałam dzisiaj marcheweczke z ziemniaczkiem i dałam ciut maseła 🙂 Janek wciągnął całą miseczkę, bardzo mu to smakuje 🙂
A tak wogóle to albo ma zła dni albo maruda przed ząbkowaniem bo w nocy to tragedia. Prawie wogóle nie spałam

A co do kontrowersyjnego tematu, to jak narazie jestem bezrobotna.Jednak mam zamiar znaleść prace i zarabiać na to aby żyło nam sie lepiej i wcale przez to nie czuję sie złą matka. Lubie siedzieć w domku z Jasiem, gotowac i pichcić ciasteczka a przez to wcale nie czuje sie kurą domową. Każdy robi to co lubi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
Kasiu ja nie mam zamiaru nikogo przepraszac, nie uwazam tego za stosowne, nie obrazilam nikogo zadnym złym, obrazliwym epitetem. nie wyciagam brudow jedynie pokazuje jak to wlasnie jest,ze po mnie pojechala ta ktora sama nie jest bez winy.
poza tym nigdy nie pisalam o sobie,ze jestem inteligentna itd jak to Anulka okresila, pierwsza pochwaliła sie Sabina wiec tez nie rozumiem dlaczego mi sie to przykleja.


inteligentna osobo jak bys nikogo nie uraziła to byś tej wojny tutaj nie miała 😠 !!!! ZROZUM TO WRESZCIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIE POTRAFISZ SIĘ DO BŁĘDU PRZYZNAĆ,TU CHODZI O TWOJĄ OSOBĘ!!!!A NIE O WYCIĄGANIA BRUDÓW!!!!

I JA NIE NAPISAŁAM,ŻE NIE OBGADUJĘ ZA PLECAMI:P :P :P KOGO SZANUJĘ I NIE MAM MU NIC DO ZARZUCENIA NAPEWNO NIE OBGADUJĘ!!!!
nie wybielaj sie, obgadywalas i tyle, nie istotne kogo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kochane wiedźmy 😉
ja w temacie pracy juz nie będę nic pisała. prace mam mało "rozwijającą" a na pewno kokosów nie przynosi, satysfakcji osobistej tez nie bardzo. wracam do niej, bo nie wyobrażam sobie zostac na zawsze w domu, a jak teraz zrobie sobie przerwę to już nie będe miałą gdzie wracac. ale wiem ze jakbym została w domu to bym trochę odcieła sie od zycia do któego jestem przyzwyczajona i które lubię (chodzi o znajomych ze szkoły i ogólnei rytm)...
języki znam 2. na komputerze sie średnio znam. mieszkam w niewielkim mieście, gdzie nawet kina nie ma...nie wyglądam ja modelka. nie mam męża który mnei rozpieszcza. nie lubię ostro imprezować...ogólnei to jestem chyba taka nudnawa.... w dodatku późno tu dołaczyłam i niewiele wiem o początkach..kto chciał dziecko, kto miał mieć awans, kto nie.... hmmm

ale mama jestem dobrą, chociaż nie czytam książek za dużo o postępowaniu z dziećmi....tak uważam.

ale uważam również, ze jak dalej będzie wojna to zacznie się wyciąganie brudów...i to będzie koniec wiedźm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
Anulka7 napisał:
NIE POTRAFISZ SIĘ DO BŁĘDU PRZYZNAĆ,TU CHODZI O TWOJĄ OSOBĘ!!!!A NIE O WYCIĄGANIA BRUDÓW!!!!

I JA NIE NAPISAŁAM,ŻE NIE OBGADUJĘ ZA PLECAMI:P :P :P KOGO SZANUJĘ I NIE MAM MU NIC DO ZARZUCENIA NAPEWNO NIE OBGADUJĘ!!!!
nie wybielaj sie, obgadywalas i tyle, nie istotne kogo!


Ty też!!! lubisz obsmarować!!!

mykam do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwiatuszek dla Karolinki ślicznej zębatej dziewczynki 🙂
a Mamą jesteś idealną Kozo :P 🙂
i trzeba patrzeć w siebie i u siebie szukać problemów 🙂 a właściwie nie szukać ich wcale - a już na pewno u innych - bo bez precedensu wszystkie chcemy dla naszych Wiedźmiątek najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...