Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
PRZYZNAJ SIĘ CWANIAKU KTO ZACZĄŁ????A NIE NA MNIE TU WINĘ ZWALASZ!!!!

EDI BO WIESZ WIĘKSZOŚĆ Z NAS SIEDZIAŁA CICHO ZA DŁUGO I ILE MOŻNA ZNOSIĆ TE OBELGI,NOŹ K....NIKT TU NIE DA SIĘ OBRAŻAĆ,A JAK KTOŚ BĘDZIE INTELIGENTNY TO SIĘ PRZYZNA DO BŁĘDÓW I BĘDZIEMY SIĘ DALEJ LUBIAŁY!!!!NIE DA SIĘ KOGOŚ PRZESTAĆ LUBIĆ Z DNIA NA DZIEŃ,A WIESZ JEST TAKIE PRZYSŁOWIE POWIEDZ KOMUŚ PRAWDĘ TO SIĘ OBRAZI!!!!JA DO TAKICH OSÓB NIE NALEŻĘ I TEŻ MAM SOBIE DUŻO DO ZARZUCENIA,PO PIERWSZE NIE JESTEM NIE BYŁAM I NAPEWNO NIE BĘDĘ IDEALNĄ MATKĄ!!!!MAM BYĆ SZCZERA DOBRA BĘDĘ PALIŁAM PAPIEROSY CAŁĄ CIĄŻĘ!!!!!!!!!!!I MOŻECI EMNIE PRZEZ TO ZJEBAĆ NA MAKSA I POWIEDZIEĆ CO CHCECIE JA WIEM,ŻE ROBIŁAM ŹLE ALE CZASU NIE COFNĘ I PEWNIE JAKBYM COFNĘŁA DALEJ BYM PALIŁA SILNIEJSZE ODE MNIE,ALE PTRAFIĘ SIĘ DO TEGO PRZYNAĆ,NAJWAŻNIEJSZE PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDU,A NIE KOGOŚ ZAWSZE OBWINIAĆ,PIERWSZĄ RZECZĄ JAKĄ ZROBIŁAM JA WSTAŁAM Z ŁÓŻKA PO CC,POSZŁAM ZAPALIĆ PAPIEROSA DO KIBLA!!!!I WIECIE DLACZEGO NIE KARMIŁAM CYCKEIM,NIE TAK JAK NIEBO POWIEDZIAŁA,ŻE CHCĘ MIEĆ ŁADNE JĘDRNE TYLKO DLATEGO,ŻE NIE MOGŁABYM PATRZEĆ JAK MOJE DZIECKO WĄCHA MOJE CUCHNĄCE DYMEM CYCKI I PIJE NIOTYNOWE MLEKO!!!!!JAK BYŁA W BRZUCHU NIE WIDZIAŁAM JEJ TO BYŁO INACZEJ!!!!NO TO MASZ SZCZEROŚĆ PRZYNAJMNIEJ MOJĄ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
If the cap fits, wear it, every why has a wherefore!!!!!!!!!
Oj niebo naprawdę mi ciebie żal 😞
Ale swoją pruderyjnością wkurzyłaś nietylko mnie 😆
My idąc do pracy robic kariere czy poprostu pracować nie zostawiamy swoich dzieci na pastwę losu......
A widac po przespanej nocy i tobie sie poglad zmienił apropo kariery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ale przed wczoraj obsmarowlysmy dupsko kazdej jak ta lala hehehehehehk


syndrom narcyzmu jezeli dobrze napisalam hahah tutaj sie objawia

szacunek i akceptacja...bez niej zginiemy

a czytanie ze Zrozumieniem a raczej kurs wlasnie komus by sie tutaj przydal!!!!

Sabina sie nie pochwalila..przynajmiej ja takn to odebralam...to ze napisala ze smiga 4jezykami to jedynie pikna i pozzdroszczenia zaleta!!!!!

a bybly przypadki chwalenia sie i samouwielbienia czego to ja nie mam kogo to nie znam itp...nie o to tutaj chodzi co nie??? nie trzeba klamac bo nie ma po co to tylko forum a nie osoby ktore z nam dzien w dzien przebywaja


a anulka kopa bys dostala ode mnie gdybys wczesniej napisala o fajkach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze a co sie tutaj znow dzieje,bo ja nie w temacie i nie mam czasu nadrobic zaleglosci!!Streszczenie poprosze!!!!

My sie dzis pogodzilismy z Mariano i skonczylo sie na kakao. Teraz jest w pracy,a ja z So idziemy na spacerek.
Dalam jej jednak ten mus bananowo-pomaranczowy i.....NAWET NIE WIECIE JAK WCINALA!!!I cale szczescie nic nie uczulilo. Ale znalazlam tez tutaj deserki Hipp i bede je kupowac, bo one ekolohgiczne i bez cukru. Juz kupilam 6 sloiczkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bichito te jedzonka muszą być pyszne 🙂 aż zazdroszcze So 🙂 no i gratuluje miłego pogodzenia się
chodzi o to że Sabinka idzie do pracy bo już nie może wytrzymać w domu a Niebo się wkurza bo dla niej najważniejsze jest być przy Tymku
kutnia o nic ale bardzo zajadła - ja popieram Sabinkę bo to że chce iść do pracy nie musi oznaczać że jest gorszą matką. Większość dziewczyn jest tego zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor mamuski...

hot temat widze przeciagnol sie,az do dzisiaj...niezle... 🤪 🤪 nie widze nic zlego w tym,ze mamy po macierzynskim ida do pracy...nie uwazam,ze sa wyrodne...wrecz przeciwnie pracowite i odwazne...i po prostu ZARADNE!!!Sa to osoby ktore sobie radza,wiedza czego chca...niektore musza isc do pracy z racji niektorch sum ktore wlasnie przez prace beda uregulowane szybciej...i dzieki temu bedzie po prostu lepiej...hmmm ja nie pojde do pracy dopoki Nadia nie pojdzie do przedszkola...z powodow osobistych...ciesze sie niesamowicie,ze bede mogla byc przy Czukusiu...chcociaz nie wiem jak bedziemy stac finansowo i tak sie nie poddam...to,ze nie ide do pracy nie swiadczy o moim lenistwie...bo marzy mi sie praca do ktorej chce zlozyc swoje papiery,ale jak Nadia pojdzie do przedszkola...czas pokaze ale...nie uwazam sie za lepsza mame bo poswiecam sie coreczce...ja nie rozumiem tu slowa poswiecam???po prostu dla mnie to tak normalne i oczywiste jak pojscie po macierzynskim do pracy...KAZDY JEST INNY,kazdy ma prawo miec swoje zdanie...nie neguje...ale wypowiedzialam rowniez swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 imprezka sie udala...bylismy bardzo cichutko...nasmialismy sie...ale nie spalam od wczoraj... 🤪 nic...bo Nadia nie spala 🤪 jestem po tylu kawach,ze rekord Ginesa bylby pobity szok dziewczyny 🤪 :laugh: wpadne pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie,ja z zapytaniem odnośnie zaczątku porodu 🤨

Dzisiaj w nocy miałam takie trochę mocniejsze bóle okresowe z tym że nieregularne,ale bolesne bo mnie aż budziły.W dzień nie ustąpiło,z tym że mało przerw jest i cały czas czuję jakbym miesiączkę dostała ☺️ pokazał mi się śluz najpierw z czymś lekko brązowym,a niedawno taki żółty glutek mi wyleciał 🤨

Pytanie czy miała któraś z Was podobnie,bo nie wiem czy jechać do szpitala,czy czekać jeszcze 🤨

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂 pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny!Narozrabialyscie!!!! Wrocilam do wczorajszego watku i zupelnie nie rozmumiem.Czyz forum nie jest miejscem,by kazdy mogl bezkrytycznie wypowiedziec swoje zdanie!???!!!
Ja tez niedlugo wrcam do pracy. Zostaly mi tylko 3 tygodnie. I choc uwielbiam byc z Sofia i swoj urlop macierzynski przedluzylam maksymalnie jak sie dalo (wakacje,godziny karmienia itd)to mam ochote wrocic do pracy. Jal ubie swoja prace i lubie pracowac. Poza podziwiam wlasnie te osoby, ktore potrafia polaczyc macierzynstwo z praca. To jest wlasnie sztuka!Wychowac dobrze dziecko, pracowac i robic inne rzeczy jednosczesnie! Wiec kobietki pracujace!Glowa do gory! Jestem z Wami,bo i do waszej grupy naleze!A zupelnie poza tym to nie stac by nas bylo na to zebym sobie siedziala w domciu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia82 napisał:
Cześć mamusie,ja z zapytaniem odnośnie zaczątku porodu 🤨

Dzisiaj w nocy miałam takie trochę mocniejsze bóle okresowe z tym że nieregularne,ale bolesne bo mnie aż budziły.W dzień nie ustąpiło,z tym że mało przerw jest i cały czas czuję jakbym miesiączkę dostała ☺️ pokazał mi się śluz najpierw z czymś lekko brązowym,a niedawno taki żółty glutek mi wyleciał 🤨

Pytanie czy miała któraś z Was podobnie,bo nie wiem czy jechać do szpitala,czy czekać jeszcze 🤨

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂 pozdrawiam 🙂

mysle,ze to czop sluzowy,ale ekspertem nie jestem... mysle,ze jestes coraz blizej porodu 🙂 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIESZ, ANULA,JA TEZ NAKOPALABYM CI DO DUPY 😠 ALE MASZ U MNIE KFIATA ZA TO ZE SIE PRZYZNALAS. WIESZ, ZE ZLE ROBILAS, PRZYZNAJESZ SIE DO BLEDU.JA TEZ JESTEM PELNA PODZIWU, JAK NIEKTURE KOBIETY W CUDOWNY SPOSOB LACZA SWOJA KARIERE ZAWODOWA Z BYCIEM MAMA!CHOLERNIE TRUDNA RZECZA JEST WYCHOWAC DOBRZE DZIECKO W DZISIEJSZYCH CZASACH, W DODATKU PRACOWAC JESZCZE, ZAJMOWAC SIE DOMEM, ETC..JA SIEDZE W DOMU TYLKO DLATEGO, ZE NIE MAM MOZLIWOSCI POWROTU DO STAREJ PRACY, A PERSPEKTYW NA JAKOS NOWA W MOIM MALYM MIASTECZKU -ZADNYCH PRAKTYCZNIE..GDYBY BYLO INACZEJ, NAPEWNO ZOSTAWILABYM MALEGO KROPKA POD OPIEKA MOJEJ MAMY I Z PODNIESIONYM CZOLEM POSZLA DO PRACY, PO TO, ZEBY ZWYCZAJNIE ZARABIAC, BO NIKT ZA MNIE RACHUNKOW NIE ZAPOLACI, A 400ZL WYCHOWAWCZEGO, TO...A TAKZE PO TO, ZEBY SPELNIAC SIE NA WIELU PLASZCZYZNACH..NIE TYLKO W ROLI RODZICA.URODZILAM KUBUSIA W WAKACJE MIEDZY PIERWSZA A DRUGA KLASA LICEUM. KIEDY MIAL1, 5 MIESIACA MUSIALAM WROCIC DO SZKOLY, NIE BYLO MNIE W DOMU 9 GODZIN DZIENNIE, PONIEWAZ MIALAM SZKOLE POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA, WIEC NIE MOGLAM WPASC NA PRZERWIE, CZY W CZASIE OKIENKA. I JAKOS DALISMY RADE. NAWET NIE "JAKOS", TYLKO DOBRZE. I I KUBULEK BYL SZCZESLIWY. NIE CZULAM SIE GORSZA, ZLA. WIEDZIALAM, ZE ROBIE TO TEZ DLA NIEGO.I TERAZ TEZ, KROPEK SKONCZY ROCZEK I IDE NA STUDIA. CZAS SPELNIC W KONCU SWOJE MARZENIA. OD ZAWSZE CHCIALAM STUDIOWAC FILOLOGIE NIEMIECKA. I WIERZE, ZE SOBIE PORADZIMY. ZE NIGDY MI DZIECI NIE WYRZUCA, ZE IM MNIE BRAKUJE, A JA NIE BEDE MIALA POCZUCIA, ZE ICH DZIECINSTWO MI UCIEKA...BO BEDE SIE STARAC DAWAC IM WSZYSTKO, CALA MOJA MILOSC.A TO TYLKO KILKA GODZIN MOJEJ NIEOBECNOSCI.KAZDA Z NAS WIE, CO DOBRE DLA JEJ DZIECKA, KAZDA MA JAKIES AMBICJE I CELE! NIE NEGUJMY INNYCH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI ANIU 😘 😘 WIESZ JA O TYM NIE POMYŚLAŁAM TZN O SZKOLE,JA URODZIŁAM 7 SIERPNIA CZYLI W WAKACJE PO SKOŃCZENIU DRUGIEJ KLASY TECHNIKUM I MIAŁAM JESZCZE 2 POPRAWKI DO ZALICZENIA W SIERPNIU(NO CÓŻ JESTEM NIEUK)I UDAŁO MI SIE JE PRZEŁOŻYĆ NA POCZĄTEK PAŹDZIERNIKA,PONIEWAŻ PÓŁ SIERPNIA I POŁOWĘ WRZEŚNIA JESSI PRZELEŻAŁA W SZPITALU,CAŁY TEN CZAS OD GODZINY 8 RANO DO 21 BYŁAM PRZY NIEJ,JEŹDZIŁAM 15KM DO INNEJ DZIELNICY SIEDZIAŁAM PRZY NIEJ NAD METALOWYM ŁÓZECZKIEM OPARTA O NIE I WPATRZONA W NIĄ!!!!NO ALE 1 PAŻDZIERNIKA MUSIAŁAM WRÓCIĆ DO SZKOŁY,ŻEBY NIE BYĆ PO PODSTAWÓWCE I JAKOŚ SKOŃCZYŁAM KOLEJNE 3 LATA SZKOŁY,ZDAŁAM MATURĘ OBRONIŁAM TYTUŁ TECHNIKA I JESTE Z TEGO DUMNA!!!NIE BYŁO NIE TAK JAK ANI PO 9-10 GODZIN W DOMU BO SZKOŁĘ MIAŁAM 25KM OD DOMU DWOMA AUTOBUSAMI DOJEŻDZAŁAM,ALE ZAWSZE Z RADOŚCIĄ,ŻE WKOŃCU UJŻĘ MOJĄ CÓRCIĘ A ONA SIĘ DO MNIE WTULI,WIEM,ŻE Z MAMĄ MIAŁA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ!!!I CO MAM POWIEDZIEĆ O SOBIE WYRODNA MATKA,BO CHCIAŁAM MIEĆ ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE!!!???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOŻE JESZCZĘ BĘDĘ ZŁOŚLIWA ALE TRUDNO,ANIA MYŚLĘ,ŻE MY TU DAJEMY PRZYKŁAD JAKO NASTOLETNIE MATKI(I PODKREŚLAM NIE JEST TO NARCYZM)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BO POKOŃCZYŁYŚMY SZOŁY I MAMY WSPANIAŁE DZIECI,JAKBYŚMY BYŁY JEDNA TĘPAKAMI TO NIE UDAŁOBY NAM SIĘ TEGO WSZYSTKIEGO OSIĄGNĄĆ,MOŻE TO NIE SĄ STUDIA I ZNAJOMOŚĆ KILKU JĘZYKÓW,ALE NIKT NIE POPATRZYŁ NA TO Z TEJ STRONY,ŻE MIAŁYŚMY PO 17 LAT JAK MIAŁYŚMY PIERWSZE DZIECI!!!!!!I JA JESTEM DUMA Z TEGO POWODU,STUDIA I INNE PAPIERY TO PIKUŚ Z JESSI I KUBUSIEM!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A CO DO FAJEK PRZYZNAŁAM SIĘ JAK MAM BYĆ SZCZERA TO JESTEM!!!!WIESZ GŁUPIO MI BYŁO STRASZNIE NA POCZĄTKU JAK PISAŁYŚCIE NA TEN TEMAT,ŻE BYŚCIE ZABIŁY TAKĄ BABĘ ITP 🤢 🤢 DLATEGO SIĘ NIGDY NIE WYPOWIADAŁAM ZAWSZE MYŚLAŁAM,ŻE UDA MI SIĘ RZUCIĆ,ALE PO KAŻDYM USG JAK WIEDZIAŁAM,ŻE WSZYSTKO OK PALIŁAM NASTĘPNEGO 🥴 😞 NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻASZ JAK SIĘ CZUŁAM PODLE ALE NIE POTRAFIŁAM SOBIE Z TYM PORADZIĆ 😞 😞 😞MIAŁAM OGROMNE WYRZUTY MAJĄC BRZUCH POD NOSEM,ŻE PALĘ PAPIEROCHA PIEPRZONEGO,CO ZA NAŁÓG WREDNY!!!!NO ALE TAKŻE WAM PISAŁAM JAK Z JESSI BYŁAM W CIĄŻY TO BYŁO TO SAMO,DOPÓKI NIE WYLĄDOWAŁAM Z PRZEDWCZESNYMI SKURCZAMI W SZPITALU,JEDNAK TO MNIE NIE NAUCZYŁO,JEDNAK NIE ZAWSZE CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia82 napisał:
Cześć mamusie,ja z zapytaniem odnośnie zaczątku porodu 🤨

Dzisiaj w nocy miałam takie trochę mocniejsze bóle okresowe z tym że nieregularne,ale bolesne bo mnie aż budziły.W dzień nie ustąpiło,z tym że mało przerw jest i cały czas czuję jakbym miesiączkę dostała ☺️ pokazał mi się śluz najpierw z czymś lekko brązowym,a niedawno taki żółty glutek mi wyleciał 🤨

Pytanie czy miała któraś z Was podobnie,bo nie wiem czy jechać do szpitala,czy czekać jeszcze 🤨

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂 pozdrawiam 🙂

ja miałam, dokładnie tak, i 2 dni póxniej urodziłam Mała. licz sobie co ile Ci sie będą te bóle powtarzały, i jak będzie ok 5min przerw to jedz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anie!Jestescie wielkie!Podziwiam Wasza determinacje, a przede wszystikim to,ze w tym wieku zdecydowalyscie sie miec i wychowac dziecko.Tak wiele mlodych osob nie chce miec dziecka i jesli sie dowiaduje o ciazy to decyduje sie niestety na aborcje...A wy prosze!Do przodu!I jeszcze Wam sie udalo skonczyc szkoly! Winszuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...