Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Wiedźmiska!
a ja się paskudnie czuje po wczorajszym - rety wypiłam tylko 2 piwka ale najgorsze że jak wróciłam ok 2 jeszcze się umyłam trochę to o 5 pobudka i zbieranie się do szkoły... w końcu i tak zeszło, na jeden autobus nie zdążyłam i wyjechałam ok 10...- Boże znowu będę miała paskudny tydzień nie wyspany...

Zosia 🙂 ja jestem pewna że masz super brzuszek 🙂 Anulka Ty też nie tragizuj 🙂 masz buźkę za to super sympatyczną a brzuszek spadnie wcześniej czy później

Super Pudzianek - może będzie lotnikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, dziekuje za kfiatta i kopy do dupci:P :laugh:
U nas efekty cwiczeń są baaardzo widoczne ale chcemy więcej i więcej.Tak to juz jest...Za Was trzymam kciuki. Raczkowanie jest najlepsza rzecza dla rozwoju dziecka- ja chce aby Kamila raczkowała jak najdłużej.Bo chodzic i tak bedzie i jeszcze sie w zyciu nachodzi 😉
A co do brzucha- fakt, kłade sobie wysoko poprzeczkę ale na razie jest ona daleko 🤢
A Beatka musi sie w koncu odezwać, bo bęcki dostanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CHCIALABYM WAM WSAWIC ZDJECIE ALE MI NIE WYCHODZI ☺️
KOCHANA, NIE PRZEJMUJ SIE TESCIOWA, JA TEZ MAM TAKA POPAPRANA , ZE SZKODA SLOW. NAJWAZNIEJSZE, ZE MY KOCHAMY SWOJE DZIECI NAJBARDZIEJ W SWIECIE 😉
JA TEZ SADZE, ZE BEATA SIE POGNIEWALA, ALBO UNIOSLA HONOREM, NIE WIEM ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula??????????????? toż to niebywałe....

Mała szaleje od 6 jak nic, jak nie wcześniej...chciałam ją jeszcze cycem uspać, ale się nie dała 🙂 teraz szaleje na macie. próbuje na brzuch sie kulnąć.

Aniu-Kropek superowy!!!


bhrka, a gdzies Ty tak zapiła w tą sobotnią noc, hehehe...
mnie dzis czekają 2 dłuższe spacerki, musze skoczyc po "prezent" dla wujka bo ma dzis urodzinki, a potem w 2gą strone do rossmanna, bo sie nam kosmetyczne pierdółki kończą. ale będziemy in touch 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
buziaczki dla naszych bobasków.
wczoraj urodziła moja kuzynka dziewczynkę Justynkę 3950kg 57 cm
Klocek jak moja Hanka.
uciekam bo mnie na cyca woła .
A dałam jej na noc kaszki bo myslałam , ze dużej pośpi to ją zwymiotowała.
I jadła już indyczka i zrobiła mega śmierdzącą kupke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
no mnie przeraziła w sobote śmierdząca kupka Rozalki 🙂 a jadła tylko butelkę mleka modyfikowanego i troche kaszki a fuj 🙂- do póki nie nauczy się robić na nocniku będezie jadła tylko moje mleko 😉
🙂
Anulka no podziw - ja dalej się nie wyspałam.... kurde jak ja uwielbiam spać ...
Kózko - byłam w knajpie na urodzinach koleżanki - ale wypiłam 2 tylko pifka... ale rano oczywiście o 5 to ja musiałam się zwlec do Rozalki no i bardziej zmęczenie wynika z niedospania

ja dziś zamawiam wreszcie szqatkę świecę i opaskę , muszę zacząć generalne pożądki i zrobić listę zakupów.
a za pobudkę idę z Młodą do kosmetyczki i będzie miała przebite uszy 🙂
a kfiat będzie niespodzianką

a i myślę że Beata nas czyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...