Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jas tak samo, jak tylko przywuważy aparat to japka otwarta i wielkie zdziwienie. zapomnij o usmiechu 🙂)

mały zasnął, wiec moge troche na necie posiedziec, napewno nie za długo bo co chwile katar go mecczy i sie budzi

Zoltri dziekujemy i kiatuszek dla naszego księciunia przemienionego w zabule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wszystkie poszły spac 😞
az mi samej sie zachciało...ogladajac te ogłoszenia pracy śpiaca sie zrobiłam, 😞 wygląda na to że bede bezrobotna. Jakoś tak dziwnie sie z tym czuje...Studiowałam dziennie a pracowałam od drugiego roku studiów i jakoś to wszytsko sie kreciło. Był okres że ciągnełam 3 roboty naraz. a teraz??? masakra jakaś...te ogłoszenia to z księzyca wziete..oczekują niewiadomo czego, bo używają tagiego słownictwa ze czaem przeczytac nie moge a proponują najniższą krajowa..jestem załamana...chyba nadaje sie za kase do biedronki..no cóż tacy ludzie tez sa potrzebni ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Aniu tylko spokojnie. Na pewno coś sobie znajdziesz, tylko przede wszystkim potrzeba czasu i cierpliwości.

Ja chętnie poszła bym tak jak inne czerwcóweczki spać, ale cóż jak się nie da 🙂

Kfiatulec dla Ciebie na poprawe humorku 🙂 i buziaczek od Cioci dla Jasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bym się chętnie z Wami Radziu spotkała ale teraz niestety praca 😞 i brak motoryzacji wieczorkiem bo mężulo porywa samochodzik do pracy 😞

Co do ząbków to dr mi powiedziała że spokojnie mozna podawać dziciom żeby im ulżyć leki przeciwbólowe, gorączkowe. Ale jeśli trwa to dłuzej niż 4 dni to konieczna kontrola.

Radziu trzymaj się, wiem dobrze co to pobudka co 40 minut w nocy!!!

ZMykam do dalszej pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wspoolczucie ja na macierzynskim platnym do konca lutego a do maja moge siedziec tylko ze juz bezplatnie...wracam tylko na pol etatu!!nie oplaca mi sie na full bo reszte co bym dorobila dostaje od panstwa 🙂 🙂 🙂 🙂

ja nie spalam tylko po mleko pojechalam :P:P:P

mlody spi a wujaszek go dogladal:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO A JA ZA TO MAM DZISIAJ DZIEŃ,ŻE OD RANA ZAPIERDZIELAM JAK MESERSZMIT,SPRZĄTAM PIORĘ ITP,JESZCZE POSZŁAM WSZYSTKO NA LECZO KUPIŁAM I BĘDĘ ROBIŁA:P :P :P

MAM NOWINĘ VANESSKA MA JUŻ DWA ZĄBKI NA DOLE 🤪 :laugh: :laugh: I TAK SIĘ CIESZĘ,BO PRZESZŁA JE SUPER 🙂

ETHANEK ŚLICZNY JAK ZAWSZE 😘 😘 😘

ANIUTKO WSPÓŁCZUJĘ BIEDNY JASIU 😞ALE TERAZ MUSI BYĆ TYLKO LEPIEJ 😘 😘 😘

NIEBO NO TO ROŚNIE NAM NOWY MISTRZ PŁYWANIA 🙂

A CO DO PRACY NA KASIE W LIDLU W OPOLU MOJEJ CIOSI KOLEŻANKA ZARABIA 2000 TYSIĄCE ZA TAKIE PIENIĄDZE Z CHĘCIĄ BYM TAM SAMA SIEDZIAŁA TE 8 GODZIN 🙃 NO ALE OPOLE TO BOGATE MIASTO,A NIE DZIURA JAK WAŁBRZYCH 😞

A MYŁYŚCIE KIEDYŚ GARY Z DZIECKIEM NA RĘKU:laugh: :laugh: BO JA DZISIAJ TAK,MAŁEJ SIĘ NUDZIŁO WIĘC JĄ WSADZIŁAM DO NOSIDEŁKA I Z MAMĄ MYŁA GARY A JAKA BYŁA HAPPY 🙃 NO I JESZCZE ŁAZIENKĘ ZE MNĄ SPRZĄTAŁA,HEHE POŁOŻYŁAM JĄ W JEJ WANIENCE NA LEŻACZKI I BYŁA PRZESZCZĘŚLIWA,JA TO MAM GŁUPIE POMYSŁY NIE:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 to macie zabawę Iza 🙂
a na skoczek nie za wcześnie bo on od 3 miesięcy jest - chętnie bym sama kupiła ale właściciel mieszkania obił korytarz boazeria i całą kuchnie i generalnie to nawet jednej wolnej futryny nie mamy żeby go powiesić...
Anulka gratuluję Vanesce 🙂 najspokojniejsze dziecko pod słońcem 🙂 sprzątać nie sprzątałam z nią na rękach ale garczki to kończyłam myc i naleśniki smażyłam - bo moja dzidzia sie nudzi w krzesełku jak mama coś robi.... 😠
my byłyśmy na zakupach ale zimno jak cholera, byłam w barze obok nas i pytałam o przyjęcie tz - obiad na chrzciny i za obiad rosół(albo jakaś zupa) i drugie potem kawa/herbata i ciasto chcą 40- 45 zł - tylko nie byłam na sali restauracji a w barze i tam wcale nie było ładnie ... chyba muszę wziąć Grzesia i jechać jeszcze w pare miejsc popytać i pooglądać 🙂 i będzie o jednego poganina mniej może w końcu
jeszcze się zastanawiam bo my nie jesteśmy zapisani w parafii - czy będzie z tym jakiś problem? - jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka mi nie licza za osobe tylko zarelko u mnioe jest tak

rozoslek
Prosiak pieczony z talarkami i pieczonymi ziemniakami do tego 3 surowki
nastepnie wedliny itp salatki i cos jeszcze
pozniej barszczyk czerwony z krokietami i co jeszcze
no i soki nopapje=1800zl jakos tak moze byc mniej
za torcik 3kg place 90zl a za blache ciasta 30 zl
na 35-40osob

ogolem stol szwdzki bedzie tak sobie zazyczylam


a do parafii nie musisz sie zapisywac nalezysz do niej o kiedy mieszkasz na jej okregu przynajmiej tak moj proboszcz mowil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Ci wychodzi 50-60zł na osobę - no i my też tak planujemy wydać - moja kuzynka robiła koło miasteczka moich rodziców(nawet nie w miasteczku tylko w zajeździe wiec i tak trzeba było te 5km przejechać i pijących przez to nie było ) i płaciła 100zł od osoby + kelnerki 200zł+ kucharka chyba 100 a może 200 i nie jestem pewna ale za sale chyba jeszcze płaciła! no a było tak rosołek, drugie danie, lody, ciasto jakieś sałatki potem kluski śląskie z sosem i barszcz czerwony - ale na barszcz to zostało może 10 osób a może nawet nie... były też jakieś przystawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wróciliśmy. gliwice załatwione, rybnik też. pizza całkiem OK, ale laska nam do rachunku nie doliczyła napoi i ja głupia poszłam jej o tym powiedzieć, a ta mala cipka mi nawet dziekuje nie powiedziała 😠 😠 😠

ide ogarnąć chate i za chwile do was wracam
kwiatulec dla bhrki poleciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamoiwlam plytke z piosenkami dl Ethana i ona jest specjalnie dla niego mwoia jego imie i spiewaja o Ethanie heheh popularne brytyjskie pioseneczki dla dzieci o takie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310177260666&ssPageName=STRK:MEWNX:IT


a w ogole anulka z tego wszytskiego zapomnialam Podziekowac za Plytki!!!!1

buziole i kfffiatulec nie wiem czy teraz moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE MA ZA CO ZOLTRI,KURCZĘ JAK NAPISAŁAŚ TERAZ O TYCH PŁYTKACH TO SOBIE UŚWIADOMIŁAM,ŻE JA EDYTCE ZPOMNIAŁAM ICH WYSŁAĆ 🤪 JEZU JA MAM SKLEROZĘ,EDYTKA PRZEPRASZAM TAK MI GŁUPIO ☺️ ☺️ ☺️

A MOJE DZIECKO WŁAŚNIE POŻARŁO PÓŁ JABŁKA STAKOWANEGO,A JAK WPIERNICZŁA JAK NIGDY NO I WYCHODZI NA TO,ZE WOLI RZECZY NIE ZE SŁOICZKA BO ZE SŁOICZKA JAK JEJ WCZORAJ DAWAŁAM TO 4 ŁYŻECZKI I MARUDZIŁA 🤢

A I JESZCZE JEJ DAŁAM SKÓRKĘ OD CHLEBA ALE MIAŁA ZABAWĘ JAK CIUMKAŁA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maruda mały mi włąśnie zasnął to mam chwileczka. Ale sie cieszy mój mały człowieczek jak wracam z pracy. Aż łapki wyciaga do mamusi, myszka moja kochana 🙂 🙂 🙂

Ja uwielbiam z nim słuchać pioseneczek od Anulki, ze strony pampersa też można sciagnać sobie kołysanki 🙂 🙂 🙂 ja już mam 🙂

Aure a tego skoczka to montuje sie tak samo do futryn???

Lece po kawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIE MA ZA CO ZOLTRI,KURCZĘ JAK NAPISAŁAŚ TERAZ O TYCH PŁYTKACH TO SOBIE UŚWIADOMIŁAM,ŻE JA EDYTCE ZPOMNIAŁAM ICH WYSŁAĆ 🤪 JEZU JA MAM SKLEROZĘ,EDYTKA PRZEPRASZAM TAK MI GŁUPIO ☺️ ☺️ ☺️
/quote]

spoko anulka, ja juz myślałam ze poczta to gdzieś zagubiła... jak znajdziesz czas to wyślij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...