Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde, pisałam wam juz wczesniej...nikt mnie nie czyta 😞
moja dr nam dzis powiedziała ze w 6 miesiącu do zupek warzywnych dodawać szczypte Nestle 8 ziaren/zbóż (nie pamiętam) ze niby jest od 6 czy 7 miecha, ale to o to chodzi. na początku szczyptę a potem do pół łyżeczki dojść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MY BYLIŚMY NA POCZCIE,MAMUSIA PRZYSŁAŁA JESSI PRZEPIĘKNE DWIE BLUZY I BLUZKĘ A MAŁEJ KOMPLECIK BLUZA I SPÓDNICZKA BOMBKA TAKA FIOLETOWA WELUROWA ŚLICZNA:P :P :P

GOŚ CO DO PIELUCH TO JA TO WIEM NA 100%,WIESZ CHODY:P :P ALE CO ZROBIĆ,KAŻDA FIRMA SZUKA OSZCZĘDNOŚCI 😞

NO TO JA SPRÓBUJĘ DAĆ PINESCE TEJ KASZKI HIPPA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem...bylam zrobic sobie jazde autem, wychodze a tu masa sniegu! fatal pogoda! sypie: 😞 mam nadzieje,ze do jutra nie bedzie tego bialego... ja czasem tez tesknie za domem rodzinnym, fakt. i za piecem kaflowym, zima tak wspaniale bylo sie przytulic do rozgrzanego pieca....bajka...

smigam pod prysznic i spac.
a do mnie dzis przyjechala torba, ktora kupilam na basen itp. i jest swietna, lepsza niz na fotach!
i jeszcze przyjechal odciagacz wilgoci, super jest! no ale 1200 kosztowal ☺️
smigam spac.
caluski 😘 😘 kwiatuszek dla nostalgicznej Kathy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO A JA NIE TĘSKNIĘ ZA DOMEM RODZINNYM,MOŻE DLATEGO,ŻE MOJE DZIECIŃSTWO NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI 😞ODKĄD PAMIĘTAM BYŁO CIĘŻKO,A WSZYSTKIE MOJE SMUTKI BYŁY WYNAGRADZANE KASĄ ALBO NOWĄ LAKĄ BARBIE 🥴BO BIEDY NIGDY NIE ZAZNAŁAM,ALE INNE CIERPIENIA. A TO DŁUGA HISTORIA,BO ALE MORAŁ JEST JESDEN NIE MIAŁAM DZIECIŃSTWA TAKIEGO JAKBYM CHCIAŁA I CHOCIAŻ MAM DOPIERO 24 LATA PRZEŻYŁA WIĘCJ NIŻ NIEJEDEN STARY CZŁOWIEK!!!!

NIEBO MI TEŻ BY SIĘ PRZYDAŁO COŚ NA WILGOĆ DO ŁAZIENKI BO JEST TRAGEDIA,JAK DAJE WILGOCIĄ CZASAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I DLATEGO TEŻ,ŻE MIAŁAM TAKIE DZIECIŃSTWO SAMA CHCIAŁAM MIEĆ SZYBKO DZIECKO I SWOJĄ RODZINĘ,I CHOCIAŹ DUŻO LUDZI TWIERDZI,ŻE MAJĄC 16 LAT TO MUSIAŁA BYĆ WPADKA,TO JA OZNAJMIAM WSZEM I WOBEC,ŻE SAMA SIĘ ZDECYDOWAŁAM NA DZIECKO,NO,ŻE Z JEJ TATUSIEM MI NIE WYSZŁO TO JUŻ INNA BAJKA 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka kazdy przezyl swoje jedni mniej jedni bardziej////kurka posprzatalam znow chatke a dwa kosze z rpaniem dalej leza i czekaja na sortowanie///tylko malego ciuchy uprzatlam .....jejkus wszedzie swimska grypa itp....swiat schodzi na psy jak to sie mowi coraz gorzej...tylko boje sie o swoje dziecko nie chce aby nie wiadomo co mu ten swiat pokazal....ale pieprze glupoty lece ogladac tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLO 🙂

NO TO DZISIAJ JA OTWORZĘ DZIONEK:P :P BO MOJA CÓRCIA WSTAŁA O 6.30 POJADŁA I ŚPIEWA NA CAŁE GARDŁO,JESSI JESZCZE ŚPI,ZARAZ JĄ BUDZĘ DO SZKOŁY.

DZISIAJ NAWET MIŁY PORANEK,BO NIE WIEJE TAK JAK OSTATNIMI DNIAMI 🙂

KURCZĘ ZOLTRI A JA SIĘ ZACZYNAM CORAZ BARDZIEJ BAĆ TEGO 2012,KIEDYŚ NIE BYŁ TAKICH KATAKLIZMÓW,EPIDEMI JAKIŚ CHOLERNYCH GRYP,ZJAWISK DZIWNYCH JAK TERAZ,ANOMALIA POGODOWE WE WRZEŚNIU PADA ŚNIEG,W GRUDNIU PO 15 STOPNI TO JEST CHORE CO SIĘ DZIEJE NA TYM ŚWIECIE 🤢 OSTATNIO COŚ GADALIŚMY U BABCI O DINOZAURACH CZY NAPRAWDĘ ISTNIAŁY ITP,A JA MÓWIĘ POCZEKAJCIE ZA JAKIEŚ 100-200LAT BĘDĄ SIEDZIAŁY JAKIEŚ DZIWNE ISTOTKI I SIĘ ZASTANAWIAŁY CZY NAPRAWDĘ KIEDYŚ NA ŚWIECIE BYLI LUDZIE???:P :laugh:

MIŁEGO DNIA!!!I KWIATUSZEK NA MIESIĘCZNICĘ DLA MOJEGO ZIĘCIUNIA,PUDZINEK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ,CAŁUSKI WIELKIE,ROŚNIJ ZDROWO SŁONECZKO 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm,ale was wzięło wczoraj na wspominki.... ja poszłam wczesniej do łóżka-fajna książke dorwałam 😉

w ogóle to CZEŚC KOCHANE!!!

kathy - nie wpadaj w doły!!!! masz super rodzinkę swoją już 😉

beti, to u was juz tam prawdziwa zima zawitała. u nas wczoraj z rana troche biało, ale dzis juz czarno. ma byc ładnie.

ja dzis musze skoczyc do ZOZu z moja książeczką zdrowia, a potem zawieźć dokumenty do szkoły bo mi sie w niedziele macierzyński kończy i wskakuję na urlop uzupełniający do 27.12. uff, dzięki Bogu ze jeszcze mogę byc w chacie...
moja klasa prowadzi otwartą wojne sama ze sobą apropos kotylonów studniówkowych...częśc chce eleganckie,. a część z czesiem z Włatcy móch...kurde, ja tam nie chce żadnego czesia...w ogóle nie chcę tego bo mi agrafka przebije suknię czy coś co będę miała na sobie..na razie nie mam nic 😞
w ogóle to mam nadzieję ze mnie nie poproszą zeby z nimi tańczyc poloneza, bo ja sie stresuję strasznie takimi akcjami...5 kamer, fotograf, oni te polonezy ćwicza od paździenika, maja tam jakieś przejścia, mosty, dupsy...to nei dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

noc pzespana, na zewnatrz sniegowo niestety... m w pracy, dzis go nie bedzie do wieczra...

no własnie Anulko bardzo chciałam ten pochłaniacz wilgoci,bo juz susze pranie w domu i jest masakra...cieknie po szybach itd..patrzec jak plesn zacznie sie rozwijac a teraz to praktycznie codziennie pralka sie suszy...no i lazienka mała bez okna wiec znasz to...zdecydowalismy sie na pochłaniacz:

http://www.klimatop.pl/product_info.php/products_id/951

znajomy technik z m pracy zrobił przeglad tych sprzetow i zasugerowal ten, powiedzial,ze powinnismy by zadowoleni.

wczoraj przyjechal i byl wlaczony kilka godzin, dis rano m sie kapal tez wlaczyl i efekt swietny!nie czuje tej pary, ktora po kapieli na dom wychodzi pomimo wentylatora w lazience.no i jak pracuje to wychodzi cieple powietrze i dodatkowo ogrzewa mieszkanie.ma czujnik i wlacza sie gdy wilgoc za duza.wyszlo z przesyłka prawie 1200zl 🤢 oto moj prezent urodzinowy... 😞

ja dziecinstwo mialam cudowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko pisalas wczoraj,ze ja Tymka lekko ubrałam na spacer , otorz mial na sobie:
- body dł.rekawek
- rajstopki
- bluze z dł.rekawem cienki polarek
- spodnie dresowe takie cieplejsze
- bluze misiowa ocieplana

- poza tym on jest w spiworku tym cieplym zimowym zapakowany a dodatkowo przykrywam go kocykiem w spiworku i jest mu cieplo... a jak przyjda mrozy to mam dwie kurteczki- jedna next sztruksowa na misiu i do niej kozaczki a druga taka na grubym polarze z zew. impregnowany material z h&m , jeszcze chce dokupic spodnie na szelkach ocieplane takie kombinezonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO BO TAK NA FOTCE WYGLĄDAŁO,ŻE TAK "CIENKO'UBRANY 🙂MOJA TO JAK MIŚ WYGĄDA:P PRZED WYJŚCIEM.NO ALE SKORO MA JESZCZE KOMINEZON I ŚPIWÓR TO NAPEWNO MI CIEPLUTKO 🙂

FAJNY TEN POCHŁANIACZ,ALE DROGI JAK DIABLI 🤢 NO JA WŁAŚNIE TEŻ MAM MAŁĄ ŁAZIENKĘ BEZ OKNA,WIĘC WIESZ JAK SIĘ KĄPIEMY I TO PARA I RĘCZNIKI TAM SIĘ SUSZĄ A PO 4 OSOBACH 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie susze recznikow po kapieli w lazience,bo zaraz smierca wlasnie wilgocia, kupilam w ikea taka mala prznosna suszarke i na niej wisza reczniki w pokoju przy lazience. drogi ale bedzie zdrowiej w domu i nie bedzie tej pieprzonej wilgoci. mowie do meza,ze ludzie kupuja nawilzacze powietrza,bo maja sucho w domu( szczegolnie przy co w starych budynkach) a my musimy na odwrot.

aaa nie ma kombinezonu, tak jak go widzialas na fotce to zakrywam kocykiem i zapinam spiwor.
kombinezon to jak mrozy przyjda...tylko pamietaj,ze u mnie nad morzem jest cieplej niz u Ciebie. a najlepiej maja wyspiarki nasze ale z drugiej strony u nich wilgotnosc jest b.wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...