Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wielkie gratulacje 🙂 ja miałam termin na 27 marca 2009r 🙂 a mój synek sie urodził 4 kwietnia 🙂mimo wszystko uwazam ze wiosenne dzieci sa najlepsze 🙂!!! Powodzenia...długa droga przed Wami ale zleci szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire - niedługo pewnie pojawią się tu marcóweczki. Pewnie większość z nich jeszcze nie wie że są w ciąży 😉 poczekaj parę tygodni, na pewno dołączą tu inne świeżo upieczone marcóweczki.
Gratuluję ciąży 🙂 zobaczysz jak Ci szybko zleci, nim obejrzysz się, to już będziesz tuliła swoją pociechę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas podobnie - mielismy slub w maju i w sumie juz wtedy chcielismy zaczac nasze starania ale postanowilam zrobic cytologie i inne badania zeby miec pewnosc ze wszystko ze mna w porzadku. No a potem czekalam na owulacje (zeby zwiekszyc szanse na chlopca) i tadaaaa niecale 1,5 miesiaca pozniej dzidzius postanowil zamieszkac w moim brzuszku 🙂

A termin mam na 25 marca. BARANEK 🙂 ale kto wie czy dzidzia nie zrobi nam surprise'a i przyjdzie wczesniej lub np pozniej.. 🙂

Moja mama ucieszyla sie ze nie w maju bo wiekszosc mojej rodziny urodzila sie wlasnie w tym miesiacu i juz nie wyrabiamy finansowo :P

anulab84 - jak tam pierwsze dolegliwosci?
Ja od samego poczatku mam tylko 2 - sennosc i bol piersi. Czasami mialabym ochote odczepic piersi i odstawic na polke.. Sa takie ciezkie i pala mnie kiedy sciagam stanik ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie AngelFire, mogłabym spać i spać a piersi są prześlicznie duże 🙂 Poza tym żadnych dolegliwości. Chyba tylko to, że strasznie znoszę jazdę autobusem z pracy do domu. Moja choroba lokomocyjna wyostrzyła się o 100%. No i rzuciłam palenie : 😎 Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
flygirl007 - no wlasnie teraz w piatek ide na usg. To bedzie pierwszy dzien 7 tyg ciazy - mam nadzieje ze nie za wczesnie.

Jak sie czuje? Nawet piszac tego posta zaypiam na siedzaco... Masakra jakas. Ale najbardziej mnie wkurza jak moj maz pyta: "po czym sie tak zmeczylas?" Dlaczego to faceci nie moga chociaz raz w zyciu przezyc ciazy?Wiem.. swiat nie jest sprawiedliwy ale podejdzmy do tego w ten sposob, ze omija ich cud jakim jest ciaza i narodziny dziecka. Tylko my wiemy jak to jest. Dlatego jestesmy wyjatkowe!

Tak jak juz wczesniej pisalam PIERSI to kolejny problem ostatnich tygodni. Pieka, bola i do tego urosly (jak bym miala za male 🤢 ) Boje sie jak bede wygladala po ciazy bo mam duzy biust 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Dokładnie AngelFire, mogłabym spać i spać a piersi są prześlicznie duże 🙂 Poza tym żadnych dolegliwości. Chyba tylko to, że strasznie znoszę jazdę autobusem z pracy do domu. Moja choroba lokomocyjna wyostrzyła się o 100%. No i rzuciłam palenie : 😎 Pozdrawiam.


Oj tak.. palenie. znam ten bol.
Ale stalo sie ze mna cos dziwnego.
Kiedy podjelismy decyzje ze bedziemy starali sie o dzidziusia, tak od tamtego momentu papierosy przestaly mi smakowac. Predzej tesknilam za tym odruchem czy towazystwem z ktorym wypalalo sie dymek ale nie za nikotyna. Ostatniego papierosa wypalilam w maju. 2 miesiae pozniej zaszlam w ciaze.

Alkohol? Jak tylko przeczytalam jakie konsekwencje niesie za soba spozywanie alkoholu w jakikolwiek ilosciach - przestalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Witajcie na Brzuszku, najlepszym forum dla ciężarnych 🙂 🙂 🙂
Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za Was 🙂
ja i moje córka jesteśmy z marca i uważam, że to idealna pora 🙂 🙂 🙂


Dziekujemy za mile slowa. Tak z ciekawosci - po jakim czasie wyszlas z zdaieckiem na spacer? Nie bylo jeszcze za zimno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Ja byłam na usg w 7t4d. Dzidzia miała 12,6mm i widziałam bijące serduszko. Niesamowite! 🙂


Ja na usg byłam w zeszłym tyg. (5t6d)- dokładnie tydzień po tym, jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży (już nie mogłam wytrzymać).Niestety niewiele było widać: pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym w środku- gin stwierdził, że wszystko w idealnych rozmiarach 🙂

Idę więc jutro (to będzie 7t2d)i mam nadzieję usłyszeć już serducho 😎
3majcie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam u was ze wsparciem meza/partnera?
My planowalismy dzidziusia ale przyszlo co do czego - zamiast promieniujacego szczescia na twarzy mojego meza zauwazylam zdziwienie (tak szybko?) po czym dodal:"musze sie przyzwyczaic.." 😞

Odkad jestem w ciazy ciagle jestem zmeczona i po prostu klade sie wczesniej spac. Ciagle ma do mnie pretensje. "Co jest z toba nie tak?", "Zmeczoa?Po czym sie niby tak zmeczylas?"..

Zaczyna mnie to strzsnie dolowac.. Czuje sie strasznie osamotniona w tej ciazy. W koncu nie tylko ja nad nia pracowalam?! 😮

A jak jest u was? Mam nadzieje ze wspolnie dzielicie radosc. Ja chyba musze poczekac "az sie przyzwyczai"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...