Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mnie kusi zeby isc do lekarza i poprosic o kilka dni wolnego.. Jestem taka zmeczona i senna.. a do tego zodziennie wstaje o 5.40 eh... life is brutal..

Ale za 3 tyg wyjezdzamy w pordroz poslubna 🤪 2 tyg urlopu. I co najwazniejsze - jak wroce, bede mogla juz wszystkim oficjalnie powiedziec ze spodziewam sie dzidziusia 🙂

Nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez rodze w marcu. dokladnie 22.03.2010r. tak naprawde to nawet nie czuje ze jestem w ciazy. nie mam zadnych powazniejszych dolegliwosci, tylko czasem jakos tak nie mam na nic sily i brzuch mnie troszke pobolewa. ale zero nudnosci i wymiotow a to dosc wazne:P piersi mnie za to bola strasznie, do tego stopnia ze zapomnialam juz jak sie spi na brzuchu 😞 ale oprocz tego to nie mam na co narzekac. pozdrawiam wszystkie mamuski:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 mam nadzieję że nie będziecie miły mi za złe jak cos napisze 🙂 przeczytałam kilka wypowiedzi że cieszycie się nie macie mdłości ale u mnie mdłości i wymioty zaczeły sie dopiero około 16 tc choć życze Wam żeby was to omineło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Aniołku jak się tu z Toba nie zodzic 🙂 .. wogóle widze ,że nie zagledałam przez 4 godzinki czy troche wiecej a Tu się nam mamuś mowych narobiło.. pozdrawiam i witam w naszym gronie.


a co tyczy się piersi wam też takie balony urosły hehehehe. bo ja sama w sobie miałam dość spore nie chwalac sie ładne C ale teraz nosze D 🥴 i czuje ,że cisna 😞 a moj kochany nawet nie ma co ich dotykac bo bym go zaraz pogryzła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do piersi, to zachęcam Was drogie mamusie do tego zeby juz teraz zaczac stosowac kermy p.rozstepom -ja w pierwszej ciazy zaczełam stosowac je dopiero od 5 mies i to niestety było troszke pozno, w efekcie mam kilka "pamiatek".
Jakis czas temu pytałam czy ktoras z Was zetkneła sie z nowa seria kosmetykow dla mam Prenatal Program, postanowiłam sie poswiecic 😉 i przetestowac ten wynalazek i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona, zarowno z żelu do biustu jak i z kremu na brzuszek 🙂 /mam nadzieje ze zadowolenie bedzie utrzynywało sie na stałym poziomie przez cała ciaze a zwlaszcza po 🙂

A jak Wam mija dzien? ja czuje sie dzis wyjatkowo dobrze 🙂 -oby tak dalej, czego i Wam zyczę

Miłego łikendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ja mam juz preparat na piersi ale mozna go stosowac dopiero po 3 miesiacu..

a co tyczy sie dnia nie cała godzine temu miałam dość mocne krwawienie i mam już straszne myśli tym bardziej ,że w nocy bolało mnie podbrzusze 😞 teraz leze i nie nad wyrezam sie i jestem wsciekła bo miałam sobie wieczorem wyjsc do luna parku rozerwac a teraz to zostaje mi łózko + ksiazka 😞 a on ze znajomymi będzie się bawić 😞 i mi smutno bardzo i płakać mi się bardzo chce 😞

ajj już nie pisze bo tylko Was wprowadze smutny nastrój..

kożystajcie z wolnego na spacerek z chłopami 🙂)

Buziaczki [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/suwaczekii-8d2e32c2ddd4f20a949b8e5ce9939d13.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88, wiem że ciezko Cie pocieszyc ale nie matrw sie, dopoki nie czujesz skurczy to nie jest zle- wiem co mowie bo w ciaży z Livią miałam krwawienia od 5 tyg ciazy i brałam na podtrzymanie Duphaston. Lekarz zalecił lezenie z nogami nieco wyzej uniesionymi, zero dzwgania oczywiscie i zadnych wedrowek po domu. Jesli jednak bys poczuła nawet delikatne skurcze to wez koniecznie no-spe no i do szpitala zeby lekarz w pore podał lek z progesteronem (oczywiscie nie zakładamy tego scenariusza 🙂 Czasami takie krwawienie jest zwiazane z implementacją zarodka- dzidzia staje sie coraz wieksza i czasami peknie jakies naczynko co objawia sie własnie krwawieniem, tak wiec głowa (i nogi) do gory 🙂

daj znac jak sytuacja,
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za podtrzymanie na duchu.. nadal czuje sie ocieżalai taka cieżkość mam na podbrzuszu. oby nic wiecej sie nie dzialo ...ale i tak musze chodzic obowiazki przeciez mam w domku a dzis jeszcze jest u nas pasierbica moja to jak to z 3,5 letnim dzieckiem wszędzie wejdzie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3,5 letnie dziecko... własnie to przerabiam 🙂 to chyba taki wiek ze wszelkie objawy ADHD sa zupełną codzienna normą 😉 moja corka jest wszedzie, az sie boje co to bedzie jak Groszek sie urodzi... chociaz Livia zaczyna za tydzien przedszkole, wiec mam nadzieje ze bedzie troche spokojniejsza a ja zyskam wiecej czasu dla siebie i brzusia 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm no to wiemy co jest taka sama sytuacja.. ale ja mam dzis naprawde złe przeczucia. nie moge przez to nawet spac 😞( oby tylko moje brzusio było zdrowe do samego poczęcia i potem dzidzia była bardzo zdrowa 😁 Kocham już ją calym serduszkiemi obawiam się togo co moglo by się ze mna stać jak by znikneło 😞

Dobranoc MAMUSIE

ja jeszcze się poobijam po domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana by to tak łatwo leze telewizor gra a ja odkrywam rzeczy o których wolała bym jednak nie wiedziec. Jestem chorobliwie moze nie zazdrosna ale nienawidze dziewczyny z całego serca mowie o eks panience męża. Maja p\fajna córcie kocham ja ale matka jej robi sieczke w głowie i to co te dzieck potrafi powiedziec kuje w samo serce 😞 zapisuje ten dzień do najgorszych oby rano było lepiej 🙂

June28 jesteś wspaniałą kobieta i Mamusią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...