Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
>stysiapysia napisał:
Mnie wychodzi jeszcze 8 tydzień , a tu już pokazuje 9 🙂
Co do tych obliczen to wszystkie te portale powinny dostac po lapach. Powinno sie liczyc po ukonczonych tygodniach, tak jak podaje sie wiek. Przeciez nie mowimy ile lat zyjemy tylko ile skonczylismy lat.

Ja skonczylam wczoraj 9 tydzien ciazowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniolku to ty masz tam lepsza opieke niz my ja chodze prywatnie do babki to ani zdj usg nie dostalam a pokazała mężowi jak się rusza a nie mi. wiesz glupio się poczulam z tym ale cóż. teraz ide 7 wrzesnia to bedzie 14 tydzień prawie 🙂



Stysiapysia.. Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam termin na 1 marca i po cichu marze(tak samo jak mój mąż) o dziewczynce,zreszta mam takie przeczucie ze to wlasnie bedzie dziewczynka, ale wiadomo jak bedzie chlopczyk tez bedzie ok,byleby zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,

ja mam termin na ok 23 marca, druga ciąża, synek ma 10 lat. Pierwsza ciąża była super, teraz czuję się fatalnie 🤢
a tu widzę same młode mamy, po ślubie - fajnie.
Mam nadzieję że po i trymestrze samopoczucie się poprawi :-)


aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuski 🙂
w nawiazaniu do drazliwego tematu wagi i wspaniałych pomysłow naszych meżow to ja wczoraj dostałam od mojego kochanego zaj... prezent- chyba wymarzony prezent kazdej "ciezarówki" ... WAGE !!! 😠 ale jestem od wczoraj wsciekła :/ oczywiscie maz nie miał nic złego na mysli ale ja to juz swoj film nakreciłam... ze za gruba, ze monstrum ... na co maz chcac mnie pocieszyc, namowił mnie zebym jednak sie zwazyła ze pewnie przytyłam max 1kg i ze ogolnie poprawie sobie samopoczucie.. ok wturlałam sie na ta wage a tam co?.. 4 kg na plusie! w 1 ciazy przytyłam 16kg i w 2 tyg po porodzie wszystko zgubiłam, ale teraz to chyba ponizej 20 kg nie zejde 😞

ratunkuuuuu ... 😞
mam nadzieje ze chociaz Wy macie lepsze humorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
hej Mamuski 🙂
w nawiazaniu do drazliwego tematu wagi i wspaniałych pomysłow naszych meżow to ja wczoraj dostałam od mojego kochanego zaj... prezent- chyba wymarzony prezent kazdej "ciezarówki" ... WAGE !!! 😠 ale jestem od wczoraj wsciekła :/ oczywiscie maz nie miał nic złego na mysli ale ja to juz swoj film nakreciłam... ze za gruba, ze monstrum ... na co maz chcac mnie pocieszyc, namowił mnie zebym jednak sie zwazyła ze pewnie przytyłam max 1kg i ze ogolnie poprawie sobie samopoczucie.. ok wturlałam sie na ta wage a tam co?.. 4 kg na plusie! w 1 ciazy przytyłam 16kg i w 2 tyg po porodzie wszystko zgubiłam, ale teraz to chyba ponizej 20 kg nie zejde 😞

ratunkuuuuu ... 😞
mam nadzieje ze chociaz Wy macie lepsze humorki




Przestań jesteś piękną kobetą - tym bardziej teraz w błogosławionym stanie ... jejku ja co prawda w piewszej ciąży przytyłam około 10 kilo , ale brzusio miałam spory - czułam się wyjątkowo piękna , poprostu fruwałam... przez cały czas chciałabym mieć yaki brzuszek i czuć się tak atrakcyjną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...