Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulab, ja stosuje krem na brzuch Matern Program (francuska linia) i zel do biustu tej samej firmy i jestem b.zadowolona. Poza tym codziennie wieczorem po kapieli na mokra skore uzywam zwykłaej aloesowej oliwki jonhson.
A o piersi naprawde warto zadbac juz teraz, bo jesli po prodzie zdazy sie Wam nawał pokarmu (tak jak mi po urodzeniu Liv) to skora bedzie musiała wytrzymac powikszenie nawet o 2 rozmiary 🙂) wiec jesli juz teraz zacznie sie o nia dbac to powinno obejsc sie bez rozstepow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w sobotnie popołudnie 🙂

Ja dziś cały ranek spędziłam na zakupach...
I oczywiście nic nie kupiłam 😠 ,
poza pełnym koszykiem spożywki. Głównie nabiału, bo na wszystko co zobaczyłam miałam ochotę.

Na obiadek zrobiłam leniwe kluski z twarogiem 🙂 Pycha :laugh:
Zamierzam jeszcze upiec szarlotkę, ale coś za wygodnie mi w fotelu 😉

Anulab84 - ostatnio w HM w Karolince nic ciekawego nie było - same workowe bluzki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na przecenie były jeszcze dwie pary białych lnianych, ale chyba tylko duże rozmiary, były też jakieś jeans-y, ale nie fajne (bynajmniej wg. mnie). W C&A był większy wybór. Ja z wyprzedaży kupiłam 2 pary po 39,00 PLN
Jak byłam w zeszłym tygodniu, to było jeszcze trochę małych rozmiarów...
Tylko spodnie kupiłam większe i na razie mi spadają
Brzuszek może już mi się trochę zaokrąglił, ale od początku ciąży schudłam już 4 kilogramy... Ale mam z czego, więc się cieszę.

Ochotę na zjedzenie szarlotki mam, gorzej z pieczeniem...
Ale muszę upiec! Mam taką kochaną sąsiadkę, która codziennie przynosi mi z ogródka a to malinki, a to śliweczki a wczoraj dostałam przepyszne jabłuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hanna a co ja mam biedna zrobic jak to takie pyszne jest.. 🙂) i pozatyc co nas nie zabije to nas wzmocni.. a niestety nie potrafie sie opamietać z nia ale sie skonczyła i zostal pomidor 😞


i spójżmy na swoje babki i prababki co one jadły... nie wiem czy tak przeżywały wszystko jak my! prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alloooo 🙂 a gdzie podziewaja sie wszystkie ciezarówki?? pewnie jeszcze leniuchuja w łozeczkach 🙂 ja jakos nie moge 😞 ale pocieszajace jest to, ze wstałam dzis pozbawiona wczorajszego mega lenia i zamierzam sie dzisiaj zrehabilitowac - ide sprzatac, prsowac, gotowac i... wydepilowac nogi bo zaczynam wygladac jak Yeti! ☺️

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Paanny moje.

Ja tylko dziś pogladowo i wracam spac weekend mnie wykończyl a chce na zakupy jechac. bo wczoraj po tych ciazowych piuchach mam mdłości same szmaty albo sztuczne... ja pojde do sklepu dla hipisów znajde sobie bluzki i koszule jakiś sweterek a spodnie jak sie da 🙂)

3maj się Anulab84 na tych testach:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...