Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie tez jakies chorobsko 😞 coreczka strasznie chora z wysoka goraczka dostała dzis antybiotyk, maz tez czuje ze sie rozchoruje (jak to faceci, hipochondria wrodzona 😉 ) a ja nie moge wytrzymac z bolu gardła 😞 no coz pozostaje mi tylko herbatka z miodem i cytryna i jakis cerutin 😞
az sie boje sezonu grypowego

ide sie wygrzewac, miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire napisał:

U nas ciuchy dla przyszlych mam sa tak strasznie drogie a do tego nie ma nic specialnego.. 😞 Na razie to nie problem bo szukam takich fasonow "ciazowych" wsrod normalnych sklepow i kupuje je za 1.3 tego co chca w Matternity Shop. Ale pozniej? Chyba zaloze worek z ziemniakow na siebie 😞


Angel, jesli chodzi o ciazowa garderobe to polecam takie specjalne pasy ciazowe "bellybelt" http://www.allegro.pl/item707060762_pas_ciazowy_bellybelt_oryginal_promocja.html
jak masz i miescisz sie w swoje biodrówki to taki pas idealnie zakryje co trzeba (zapiecie na gumke tez 😉 ) ja wyprobowałam te pasy juz w 1 ciazy i teraz tez je nosze i jestem bardzo zadowolona. Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babeczki..

ehh pisałyście o przeziebieniach i bach bol gardła głowy i katar ... wzielam co mogłam teraz ciepla herbatka i do łóżka spowrotem.

a u nasz jak mowiłam pada jeszcze wiec pogoda rewelacja..

a doly to chyba już normalka.. buziaki ide do mojej samotni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...