Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja słuchajcie nie wstaję w ogóle w nocy, wstawałam tak do połowy 4 miesiąca, teraz mam spokój, natomiast jeśli chodzi o spanie na brzuszku dla mnie to istny koszmar, cieżko się jest przyzwyczaić do spania na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaa z tym siusianiem w nocy to jest koszmar 😉 no cóż..
A jak sobie radzicie ze zgagą? dokucza wam? bo mnie wczoraj wieczorem strasznie męczyła ale dziś na szczęście już nie zato znowu mnie migrena dopadła 🤢 okropieństwo

Wiecie jaką zmianę u siebie zauważyłam? paznokcie mi strasznie szybko rosną ,włosy nie wypadają i cera jest taka delikatna, to na plus :P wam też się coś poprawiło będąc w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jjjeeeejjkuuu 🙂 od rana przybyło 10 stron!, ale sie Mamuski rozpisały, i bardzo dobrze bo tak milej i razniej 🙂

Pisałyscie o obwodzie brzuszkow... no coz ja chyba bije rekordy bo w 17 tyg. mam 97 🤪 i wygladam jakbym pilke połkneła 🥴

moni25 , tez zauwazyłam poprawe jesli chodzi o cere i włosy -wreszcie bo przez pierwsze 3 mies to nie mogłam na siebie patrzec, a teraz - rewelacja 🙂

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta!!!
Co do obworzie brzuszka, to lepiej nie bede nic mowic....
jedynie tylko tyle, ze musialam juz wszystkie spodnie zmienic na ciazowe... Dzis bylam na ciuchlandzie i udalo mi sie wychaczyc 2 pary nowiutkich spodenek z metkami (po 10 i 15 PLN)
Buzia tez wyglada duzo lepiej niz przed miesiacem, wszystkie krostki i przebarwienia poznikaly, na poczatku myslalam, ze to zasluga kremu dla dzieci (sudocrem) jednak troszke poprawila sie wlasnie po stosowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w obwodzi brzuszka mam 96 i też wygląam jakbym piłkę połknęła. Co do zgagi w ogóle nie mam , za to paznokcie obcinam co tydzień i cały czas są długie, włosy na początku bardzo mi się tłuściły teraz super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 hej 🙂

Co do kg i cm to juz mam 108 cm ☺️ i jestem grubaaaaaaaaa ☺️ ale co tam dumnie paraduje z moim brzuszkiem i wlasnie wcinam 2 talerz ogorkowej :laugh: moze ktoras chetna .

Dzisiaj bylam na zakupach i kupilam spodniczke ciazowa 🙂
I nie obeszlo sie bez zakupow dla niuni 🙂

Jeszcze pare dni i bedzie czwartek i usg jupiiiiii


milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja za to wyczekuje już tego brzuszka i jak będzie duży to się będę cieszyć bo na razie to trudno uwierzyć że bobo tam siedzi, dobrze że co miesiąc je widzę na monitorku to mnie upewnia że tam naprawdę jest.
A brzuszek to przed ciążą miałam 84cm a teraz mam 89cm a że szczupła jestem to jakoś na boki mi się to rozlazło i wiele nie widać 🤨

Czyli jednym słowem jeśli chodzi o paznokcie i włosy to więcej tak z nas ma :P oby po ciąży się to nie odwróciło w drugą stronę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...