Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja znam, a i tak nic jeszcze nic nie kupiłam.
Ale tak szczerze, to czekam na usg połówkowe i na potwierdzenie płci, bo w sumie jakaś nieufna jestem 😉
Poza tym mamy mieszkanie 2 pokojowe i nie chcę go zawczasu zagracać wózkiem. I tak się zastanawiam jak się pomieścimy na 51m2 z tym całym wyposażeniem dla Maluszka. A na początek to wystarczy chyba nosidełko, zeby dziecko ze szpitala do domu dowieźć...?
Hmm... mówicie, ze juz się nie buja?Aż sie boję w sumie jak to bedzie po porodzie. Wszystko dobrze jak siedzi w brzuchu i jest grzeczne. A jak bedzie płakać w niebogłosy, to co z nim zrobię? Bez bujania się chyba nie obędzie... Myslałam, ze wsadzę w wózek i bedę bujać tak długo aż zaśnie :laugh:
Kurczę, zaczynam mieć stresa przed pojawieniem się dzidzi. Czy ja w ogóle bedę potrafiła się nią zająć? ☺️
10 lat temu to bym miała cierpliwość, ale teraz? W moje spokojne, uregulowane zycie wkroczy ktoś, kto wywróci mój swiat do góry nogami... Zaczynam się bać... :P
Olamat, czytałam, ze na zgagę najlepsze jest mleko, ale nie mam tego problemu, wiec z własnego doswiadczenia nic nie doradzę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mniam... zjedz cosik za mnie 😉 Ja właśnie wymyslam co kupić w drodze z pracy do domku na popołudniowe błogie obżarstwo. Męża nie ma, wieczór samotny, to chociaż zjem cos dobrego 🤪
Tylko tyle pomysłów, że juz sama nie wiem na co mam ochotę 🙃 ALe coś bedę smażyć i przypiekać. Jakoś na to najczęściej mam apetyt... :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane.
Ja też cały pierwszy trymestr przespałam. Na szczęście miałam wtedy wakacje, więc mogłam spać całe dnie.

Też męczy mnie zgaga - po wszystkim co słodkie. Zapijam ją ciepłym mleczkiem.

Dziewczynki, takie drogie te wózki kupujecie... Ja szukam czegoś w miarę taniego. Dla mnie i mojego M wydać 1500zł na wózek to majątek. Na szczęście są i takie za 500zł. 😉

We czwartek mam USG połówkowe... nie mogę się już doczekać.

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!
Ja do tej pory mam spiocha w dzien, za to w nocy nadrabiam i ogladam wszystkie filmy jakie tylko leca w TV 😞 Od kilku dni mam tez zgage praktycznie po wszystkim, ale najbardziej po kwasnym - jak do tej pory to najlepiej mi wchodzilo wszystko co kwasne i pikantne. Rewelacyjnie pomaga Rennie. 🙂
Zastanawialyscie sie moze nad kupnem lezaczka dla maluszka??? Mi sie wydaje, ze to dobry pomysl. Co Wy na to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢 jak ja waś pi.. w podoblizne niech tą co zaczeła gadać o ZGADZE dziecko opnie w śledzione :P ja tu sie odudziłam z pieknego snu w firmie jak mi sie samym kwasem nie odbiło wrrrrr a tak sie cieszyłam,że zgagi nie mam 😞


no nic ja teraz na allegro zamówi sobie sprzet poporodowy dla mamy. tylko jak się nazywało to soś do odsysania mleka??? i te inne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
makaria napisał:

Zastanawialyscie sie moze nad kupnem lezaczka dla maluszka??? Mi sie wydaje, ze to dobry pomysl. Co Wy na to???


dla mnie lezaczek, to cos bez czego zyc sie nie da 😉 gdyby nie ten wynalazek to pewnie bym studiow nie skonczyła 😉 , jak musiałam sie pouczyc to wkładałam Małą do lezaczka i ona tam rewelacyjnie spedzała czas, na tyle ze zapominała na jakis czas o mamie kontemplując kolorowe zabaweczki zawieszone na pałąku lezaczka, czesto tez w nim zasypiała bo miał delikatne wibracje i to ją bardzo uspokajało, tez przydał sie przy "łagodzeniu" kolki, wiec ja polecam ten wynalazek gorąco 🙂 (my przetestowałysmy dokładnie ten model http://www.allegro.pl/item770852404_fisher_price_uspokajacy_lezaczek_z_wibracjami.html , jest niedrogi i wg mnie wystarczający )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item766602790_laktator_elektroniczny_avent_iq_scf302_01nowosc.html znalazłam ten i mysle ,że z tych co przegladałam jest jeszcze w ok cenie do tego jaki ma być tym abrdziej,że czeka mnie dłuugie karmienie piersia z czego ja się bardzo ciesz bo wiadomo ,że dziecko jest bardziej zdrowe 🙂)

A Anulabek jest teraz na USG CIEKAWE CO TAM U NIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki ale popisałyście, co do objawów ciąży słuchajcie czytam czytam i zastanawiam się czy w ciąży jestem hihihi.Prócz początkowyego sikania co 5 minut nie mam nic, ani zgagi ani zaparć ani żadnych zachcianek. Wspołczuje Wam po trosze.
co do wózka mam taki dosyć ciężki za chyba 600 zł, natomiast zachorowałam na tą kołyskę co wcześniej link wysyłałam a leżaczek upatrzyłam coś w tym stylu tyle że chyba ze stanó sprowadze bo są tańsze http://www.allegro.pl/show_item.php?item=766119086
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem dziewczynki 🙂 U lekarza super, z małym wyjątkiem. Dzidzia nie pokazała co ma między nóżkami. Leżała sobie boczkiem do nas i kopiąc nóżkami zasłoniła wszystko 😞 A tacy ciekawi byliśmy... Najważniejsze jednak, że Bobasek rośnie i rozwija się prawidłowo. A tatuś bardzo przeżył pierwsze "spotkanie" z Dzidzią 🙂 Za kolejne 4 tygodnie usg, może wtedy się uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...