Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale super 🙂)) To by było boskie! Nigdy wiecej przebierania sie, potarganych włosów itp. Podoba mi sie ten pomysł. To kiedy to wprowadzają? 😁
No tak, owocowe. Zapomniałam o nich wspomnieć, a przecież też mam w domu Liptony piramidki 🙂 Mam Forest Fruit,Passion Raspberry oraz White Tea. No dobrze, że chociaż te można pić 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

june28 :musze nie zapomniec o to sie spytac lekarza a ide do niego na polowkowe tez jutro(jak zreszta wiele dziewczyn z tego wątku 🙂najpierw na 4d na genetyczne(Z mężem) na 16.3o i wtedy mam nadzieje ze juz sie nie obroci dzidzius tak jak ostatnio tylko pokaze co tam ma,a potem do mojego gin na 17 .30. NIE MOGE SIE DOCZEKAC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety to nie moje brzusio 😞 😞 mam troche mniejsze 😞
dzisiaj się mierzyłam w najbardziej wysuniętym miejscu na brzuszku i mam 87cm więc sporo mi przybyło 😞... 🙂

Aniołku dzięki za stronke z filmami 🙂

aaaa no i u mnnie deszczyk ze śniegiem zaczął padać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ale zn,ów popisałyście. po kolei 🙂
Marys pisałąś że masz takie kłócia po lewej stronie, ja też mam ale mówiłam o tym lekarce mojej móiła żeby się tym nie przejmować, to przez zmiany zachodzące w organizmie. Ale warto o tym powiedziec swojemu lekarzowi.
Karka dziś rozmawiałąm z koleżanką urodziłą bardzo niedawno, mówiła że zwykłęj herbaty nie powinno się pić dużo i że jej lekarz doradził że jak chce pić herbatę to najlepiej zieloną , że można w każdych ilościach. Najlepiej też zapytać lekarza swojego, każdy będzie miał inną opinię na ten temat 🙂
Kamis mnie bardzo często twardnieje brzuch na chwilę i przy tym jest mi9 ciężko oddychać, nie powoduje to coprawda zadnego bólu. Jak będę u lekarki to też ja chce o to zapytać.
June nie jesteś osamotniona w osłąbieniu ruchów, ja jestem w tej chwili w 21 tyg ciąży i czuję Amelkę bardzo słabo. Z usg genetycznego wynika że jest troszkę mniejsza niż powinna i to najprawdopodobniej jest przyczyna bo zdrowa jest absolutnie.
Poprostu lekarz mi powiedział ze ma wiecej jeszcze miejsca, mimo że już był moment że czułąm ją bardzo dobrze. Tak że nic się nie martw, napewno na usg dowiesz się że jest wszystko ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...