Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wy już jutro ale wam fajnie, to trzymam kciuki żeby się udało poznać płeć i było wszystko ok a ja jeszcze tyle muszę czekać 😞 w połowie listopada dopiero mam wizytę

Czy którąś z was tak męczą strasznie migreny jak mnie? prawie codziennie i to takie że jak nie wezmę tabletki to wymiotuje cały dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie 🙂 🙂 🙂
tak sobie zajrzalam do Was co tam slychac i jak sie czujecie 🙂
Moni27 ja mialam migreny do polowy 18stego tyg i to takie ze nie moglam sie ruszac bo myslalam ze mi glowe rozsadzi caly czas paracetamol nawet do 5ciu na dzien i czasem nawet i on nie pomagal...a teraz minelo a glowka boli raz na 2tygodnie 🙂 wiec mysle ze jeszcze tydzien i Tobie tez przejdzie 🙂 wiele kobiet tak ma niestety. Hormony 🤪
ja mam usg polowkowe w sobote juz nie moge sie doczekac no i mam nadzieje ze lekarzowi uda sie potwierdzic plec 🙂 bo ostatnio dal 75% chociaz lekarka w szpitalu tez powiedziala ze widzi sisiolka (po uprzednim powiedzeniu przezemnie ze to Synus)
A moj Synus jak bylam na usg ostatnio odwrocil sie pupa i tyle :P oj lekarz sie nameczyl zeby tam zajrzec :P
ale zasmialam sie porzadnie i sie leciutko okrecil 🙂 wiec w razie czego mozecie kaszlnac lub sie zasmiac a to powinno choc troszke pomoc 🙂
Co do twardnienia brzucha to wyglada to na skurcze no i lekarz pewnie zaleci branie magnezu i byc moze nospy tez tak mam a teraz jest w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 ja tez juz sie zaczynam stresowac na jutro
Mam o 8.30 i tez mysle czy wszystko ok niby cos tam czuje ale nie wiem juz sama czy to moj uklad pokarmowy czy baby .

Za kazdym razem sie boje i mysle ale tak juz bedzie do marca nie to ze jestem panikara no moze troche ale po stracie tak jest obawa ,obawa i raz jeszcze obawa 😞

a dzisiaj troche porobilam w domu i z M skrecilismy regal i cos mnie juz tam kluje i cmi 😞
Pare tygodni temu jak bylam u gin pytalam o ten twardy brzuch bo tez mi sie zdarza i mowil ze tak bedzie ze to normalne i z tego co pamietam jesli nie wystepuja zadne bole itd tylo na chwilke brzusio twardnieje nie ma powodow do obaw 🙂 ale niech lepiej kazda zapyta swojego gina przecierz oni tez tylko ludzie i mylic sie moga .


ide szybko spac i niech juz bedzie czwartek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaa ale jak brzus sie robi twardy i puszcza za chwile to to wlasnie sa skurcze jak sa one czeste bardzo no to to jest niebezpieczne oczywiscie...
Oszczedzaj sie prosze tym bardziej ze czujesz ze cos Cie boli...
Jak masz nospe 40mg lyknij jedna tabletke i powinno minac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki, ja dziś dobudzić się nie mogłam chyba dlatego że o 4się obudziłam i nie spałam 2h

Anitek85 dobrze wiedzieć że się nie jest samym w zmaganiach naszych,pocieszyłaś mnie naprawdę - dzięki :P
Jeśli chodzi o pogodę to śnieg jest i dalej sobie pada aaale supcio 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BYŁĄM NA USG PIERSI , BO MIAŁAM KLOPOTY Z GUZKAMI I TERAZ MI LEKARZ POWIEDZIALA ZE JUZ WIDAĆ PRZEWODY MLECZNE SĄ BARDZO OBRZMIAŁE CO SAMA CZUJE I NAROSŁO DUŻO TKANKI TŁUSZCZOWEJ CO JEST NATURALNE W CIĄZY , LEKARZ OKNOLOG PORADZIŁ MI ŻEBYM SIE TERAZ NIE PRZEJMOWAŁAM PIERSIAMI TYLKO MYŚLAŁA O DZIDZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki.
Jedni się ze śniegu cieszą a inni nie bardzo. U mnie połamało dużo drzew, od wczoraj wieczór nie ma prądu (dobrze, że laptop naładowany).

Leżę w łóżku z gorączką i wariuję z nudów a w domu zimo (ogrzewanie nie pójdzie bez pompy a ta jest na prąd), cicho i pusto. Mój M wziął się za odśnieżanie i nawet nie mam z kim pogadać.

Dziś muszę jechać na USG połówkowe. Mam nadzieję, że uda się podpatrzeć płeć maluszka 🙂 Ja czuję że będzie chłopak...

Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wlasnie weszlam sobie na kalendarz ciazy i wyszlo ze 2 trymestr skoncze w sylwestra 🙂 Swoja droga zastanawiam sie jak ja w tym roku zorganizuje swieta. Mamuski ktore juz rodzily - jak zapamietalyscie koncowke 2 trymestru? Myslicie ze dam rade przygotowac wigilie? Czy bede za bardzo padnieta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...