Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lena_90 witaj w naszym gronie 🙂
jesli poinformowalas lekarza o ciazy to z pewnoscia zastosowal antybityk , ktory nie zaszkodzi dziecku, co innego rozwijajacy sie wirus ktory by mogl negatywnie wplynac na Maluszka wiec sie nie martw. Wiem ze w przypadku infekcji gardlowych bezpieczny jest na pewno bioparox, a Ty co bierzesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to ja biorę..

"Ospamox" 1000mg i to wlasnie ten antybiotyk ...
wapno ... i Paracetamol by nie bylo goraczki i syrop Flegamine...

to tyle..

ale max martwie sie.. bo jestem mloda mam 19-nascie lat pierwsza oczywiscie ciaza i chce aby maluszek byl zdrowy pozatym nie wiem czy czuje jego ruchy. .czasmai jakies bulgotanie ale nie wydaje mi sie by to byl On ...

chce by byo jak najlepiej. .by chociaz zdrowe bylo jesli juz Bog w tak mlodym wieku mnie nim obdarowal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety nie.. Ale tak cos czuje ze ejdnak to bedzie chlopczyk 😉
a pozatym oby zdrowe... Ma tylko nadzieje ze bedac u Pani ginekolog bedzie w stanie powiedziec nam kto to przyjdzie na swiat.. 😉 🙂 hihi ..

Jem duzo kwasnego i ostrego.... prawie wcale slodyczy.. wiec moze to jaks oznaka na chlopczyka.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM NOWĄ MARCOWECZKE -LENĘ , DZIEWCZYNO KURUJ SIE , ZRESZTĄ MY WSZYSTKIE JESTEŚMY W CIAZY W NAJGORSZYM OKRESIE JESIEN -ZIMA CZAS GRYPY MUSIMY UWAŻAC .
NO CIEKAWE JAK KASENN -CZY JUŻ WIE ? MOJA MALA WLĄSNIE PRZESTALA SPANKO I MI FIKOLKI ROBI W BRZUCHU , ŚMIESZNE UCZUCIE ALE WSPANIALE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam to samo jak się synuś wygnie to o mało co nie piszczę z bólu z córką jak chodziłam w ciąży to było zupełnie inaczej była grzeczniejsza 🤪 [file] [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/suwaczek-98185067b5a0d03c8ff42df4bc14c7d2.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
Prawie przeczytałam wszystko z ostatnich 2 dni , jesteście baaardzo aktywne 🙂 🙂 🙂 🙂 to zresztą fajnie , bo mam popołudniową miłą lekturkę 🙂 🙂 🙂 a u Was się tyle dzieje 🙂 🙂 🙂
Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak czytam , co już macie przygotowane dla Maluszków - ja szczerze powiem , ze jestem w wielkim tyle. Dostałam sporo ubrań , rzeczy od brata , który ma chłopca i na tym koniec. Ja osobiście nie zdążyłam kupić jeszcze nic 😞 I zaczynam się martwić swoją postawą , choć wydawało mi się ,że jak zacznę w styczniu to zdążę 🙂 a na razie dzielnie zbieram nowinki od Was , Wasze linki , czytam , sprawdzam i chociaż zacznę listę robić 🙂 🙂 🙂
Ja na temat płci dziecka też będę wiedzieć bym może w przyszłym tygodniu , bo tak mam zaplanowaną wizytę a potem chcę iść jeszcze na USG 4d. Wrażenie jest niesamowite, robiłam je w 13 tc i jest to warte polecenia a przy okazji badanie robi inny lekarz niż mój prowadzący i mam dodatkowe badanie malca , z czego też się cieszę 🙂 🙂 🙂
Ojej trochę się rozpisałam więc obiecuję czytać Was dalej i być bardziej aktywną 🙂 🙂 🙂 🙂 A na razie pozdrawiam i życzę miłego wieczorku 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...