Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

tez oglądam m jak milosc.i tak to licze przeciez ta marysia ma synow ktorzy mają gdzies po 27 lat bo serial trwa juz 10 lat to ona by wynikalo ze ma z min 45 lat i jeszcze dziecko 😮 no ale to tylko serial..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam marcowe Mamusie! Pozwólcie że się pochwalę, wczoraj miałam USG i będę miała SYNUSIA 😘 Musiałam z kimś się tym podzielić bo zdecydowaliśmy z Mężem że zrobimy wszystkim niespodziankę a ja taka gaduła jestem więc postanowiłam na forum napisać:P No chyba raczej nikt z rodziny nie przeczyta tego posta:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe od czego to zalezy ze sie ma łozysko przodujące? moja kolezanka to ma co jest w tym samym miesiacu co ja i musi bardzo uwazac ,duzo lezec,nic nie dzwigac i bedzie miala cesarke,no i zadnego seksu ale nie wiem czy to sie tyczy wszystkich tego przypadków,bo nie jestem tak zaznajomiona z tym tematem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam doła bo gin powiedział że usg mi nie zrobi teraz tylko w 24 tyg bo myślał że będę już po badaniu z glukozą i stwierdził że bez tego nie jest w stanie zobaczyć płci dziecka i jak się rozwija jego serduszko 😞 A że tak stwierdzę co ma badanie z glukozą do usg tego co miałam mieć ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arbuzek gratuluje 😉 to sie chyba wyrownalo na forum marcowek z dziewczynkami i chlopczykami 🙂 anulab; 40 lat to jeszcze ale 45 lat to juz jest tak wielkie ryzyko roznych chorob genetycznych ze nie wiem czy warto ryzykowac,oczywicie zdazaja sie urodzone zdrowe dzieci w tym wieku.ale np moja ciocia urodzila 5 dzieci kolo 20,30-tki potem miala przerwe i zaszla w ciaze 43lata miala i urodzila dziewczynke z downem i lekarz jej powiedzial ze niestety ten wiek juz niesie duze ryzyko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis po 35 roku życia jest już wieksze ryzyko jeśli chodzi o choroby genetyczne -też sie tego bardzo balam bo jestem juz po..36 , zrobilam badania usg genetyczne potwierdzilo ze jestem w niskiej grupie ryzyka , wiec dalej jestem dobrej myśli .A mam dwie kolezanki ktore urodziły w wieku 20-kilku lat dzieciaczki z zespolem Downa , wiec statystyki mowią różnie, a jezeli sie nie stosuje zadnych zabezpieczeń to z czasem nie unikniesz ciazy , mnie sie udawało 16 lat i tu nagle niespodzianka ............ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola 73;tak przeczytalam na jednej stronie wiec masz racje; Niestety, większość dzieci obarczonych chorobą (ok. 70%) rodzą matki, które nie ukończyły jeszcze 35go roku życia. Paradoks? Nie, po prostu 95% dzieci rodzi się matkom młodszym, które często w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, co im grozi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja znam przypadek babki ktora w wieku 53lata myslala ze przechodzi menopauze bo okresu nie miala i potem brzuch jej zaczal rosnac i myslala ze cos chora jest czy jakiegos guza ma i poszla do lekarza a lekarz jej powiedzial; tak tak ma pani guza ale o dwóch rączkach:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis te statystyki pewno sie zmieniją z roku na rok , zauważcie ze teraz kobiety zaczynaja rodzic swoje pierwsze dzieciątka w coraz to późniejszym wieku , najpierw kariera tzw., dom , mąż itd. a potem zaczynają myślec o rodzinie , choć są i bardzo młodziutkie ...-nastki ,jak ja riodzilam moja Elize to mialam 20 lat i myślalam o sobie ze jestem bardzo mloda ,a te co mialy po 29 lat lekarze już nazywali starymi pierwiastkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...