Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
najgorsze jest to że ja i brokuły nie bardzo się lubimy 🙂 mam jeszcze sałatkę ze śledziem to mąż zje a ja pożniej może coś wymyśle może placki ziemniaczane jak będze chciało mi się stać i je smażyć 🙂jaki jest dobry proszek czy płyn do prania ubanek dla dzieci bo dostałam od siostry trochę ubranek i chce je wyprać i poukładać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez mam cala szafke ubranek po kuzynkach ktore musze wyprac ale sie zastanawiam czy to nie zawczesnie jak teraz wypiore i bedzie mi to jeszcze ponad 3 miesiace w szafie lezec??mam tez duzo nowych ciuszków kupionych,je chyba tez trzeba wyprac no nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może trochę za wcześnie ale stoją mi torby w pokoju i zawalają miejsce a tak bym poukładała je w szafce chyba że złoże je w karton i na strych wyniosę sama nie wiem co robić. w sumie w nasze ubrania też leża w szafie nieraz i wiecej czasu i nic się z nimi nie dzieje więc myśle że dla maleństwa tez można już poukładać niech się nie przewalają najwyżej nie będą juz tak pachniały jak po praniu a te proszki dla dzieci i tak pewnie nie pachną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey hey

co tamm 🙂) marysss gratuluje 🙂)

elwirko ja zaginełam w akcji 🙂)
i teraz tez juz gine 🙂 bo jedziemy dalej i nawet nie chce mi sie kompa otwierac jak mam miska przy sobie..
a Tymek poczuł że jest dziś w domu iszaleje od rana tak się cieszy 🙂) jem teraz kanapusie bo mi sie jesc chceeeee ciagleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMIS JA TEZ KUPILAM POSCIEL Z WYPEŁNIENIEM NA ALLEGRO JAK TYLKO SIĘ DOWIEDZIALAM ZE TO DZIEWCZYNKA-CÓRKA WYBRAŁA WZÓR , SĄ BARDZO ŁADNE WZORY I JAKOŚCIOWO DOBRE A NIE DROGIE .JA WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z ZAKUPÓW -OBIECAŁAM ELIZIE SWETEREK WIEC KUPIŁAM , A DLA MAŁEJ RECZNICZEK KĄPIELOWY Z MYJKĄ I ŚLINIACZEK -WIĘC WIDZICIE BYLAM DZIELNA ŻADNYCH CIUSZKÓW :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie coraz niewygodniej przy kompie bo mam go na biurku i siedzę na fotelu i wtedy strasznie gniotę swój brzusio i ledwo oddycham 😞 , moja najbardziej szaleje po jakim moim wysiłku , po spacerze zazwyczaj , a dzisiaj sie znowu nałazilam aż mi slabo było , na przemian z uderzeniami goraca -jak lata przejściowe a nie ciaza :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny byłam dziś na usg, widzieliśmy naszą Amelkę, machała nam rączką, sprawdzaliśmy czy czasem nie wyrosło jej coś między nogami, tak nas czasem straszą nawet tu na forum, al na szczęście nie, tak że mamy amelkę 🙂 nasz okruszek waży trochę ponad 600 gram 🙂
Pozwolicie że zapodam temat, mianowicie dziś na forum w moim mieście toczyła się dyskusja na temat opłat w szpitalu.
Jak jest u Was, czy musicie płacić za np. poród rodzinny??
Znalazłyśmy kilka artykułów, które gwarantują nam darmowy rodzinny poród, jednak szpitale tego nie respektują. Jak jest u Was w mieście, jak jest np w Irlandii bo mamy kilka mam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie mieliscie widzieliście swoją kruszynkę , zazdroszcze wam .
Z tego co wiem u mnie w mieście moi wszyscy znajomi płacili za poród rodzinny , ale szczerze to jaka to byla suma nie wiem 😞,warto by było wiedzic na co się powołać aby nie płacić , ale pewno w takiej chwili człowiek i tak nie myśli tylko placi aby wszytko szybko zalatwić i być razem z małżonkiem przy porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc właśnie, w szpitalu w którym ja chciałabym rodzić kosztuje to 300 zł, ponieważ nie ma prawa szpital pobierać opłat ani za znieczulenie ani za poród rodzinny, omijają to korzystając z luki gdzie szpital może narzucić opłatę za koszty dodatkowe jakie ponosi w związku z porodem rodzinnym czyli tutaj chodzi np o fartuch etc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 wiesz dlaczego jest cicho bo mnie nie było 🙂) a co tyczy się opłat to kojaze ,że w Iławie moim rodzinnymm mieście to jest 100zl a za pokój w ktorym się przygotowujesz jest 500zł a co Tyczy się wejherowa to nie wiem kompletnie . pozatym ja sie jakoś nie mam zamiaru tam śpieszyć wole siedziec jak narazie w domu.


anulab ja nie chce patrzeć na sprzatanie starczy mi ,że dziś pralam... a jutro musze sie wziąść za pożadek i chyba przemebluje zuzy pokój by Moj Synek miał swoje miejsce wkońcu On obecnie jest najważniejszy przynajmniej dla Mnie 🙂)


cruella zostaw Amelke i nie mysl ,że może byc przez przypadek jeszcze chłopcem bo wiesz co się moze stac 😁


Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pokoik gotowy, zaraz wkleję zdjęcie. Oczywiście jeszzce drobiazgi typu zasłony, firanki 🙂 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/z_lamp___na_brzuszek-e7ac9b76b5f82f66dfc4cd0d87f0b20d.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...