Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tez nie mam kreski jeszcze.
a co do karmienia to chcialabym wlasnie pol roku,max 10 mies,niewobrazam sobie karmic np1,5 rocznego dziecka ktore juz biega ,mowi i takiego klocka do piersi przystawiac:P a niektore jak moja kuzynka ma jej mala ponad 2 latka i ona jeszcze karmi i pierwsza tez tak dlugo karmila i cycki ma juz do ziemi 😮 dla mnie wogole karmienie tak wielkich dzieci,sorki ze tak napisze ale jest obrzydliwe i takie niesmaczne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisala- Ola masz krese?, ja w 1 ciazy mialam a teraz nic
racja też nie mam , za to wydaje mi się ze zrobilam sie jakaś okudlona na brzuchu , nigdy nie mialam tylu włosow na brzuchu pod pępkiem :laugh:

Ja tez bym bardzo chciała karmić ile sie da , najmniej do roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Dopiero uporałam się z pracą i mam chwilę, by coś naskrobać/czyt.naklikać 😜
Mi siara nie leci, choć biust podwoił swe gabaryty.Jednak też nie ubolewam nad tym faktem.Nie wszystkim kobietom wylatuje przed porodem, więc luzik 😉
Weekendzik minął mi spokojnie. Zauważyłam, że jak ja jestem spokojna i zrelaksowana, to mój synek też jest mało aktywny. A jak się nabiegam i zdenerwuje, to szaleje :laugh:
W sobotę wreszcie wybrałam sie do sklepu ciążowego firmy Branco i kupiłam 2 pary spodni (granatowe dzinsy i materiałówki brązki).Wreszcie mam na pasie regulowanym poprzez gumkę i guziczek. Bo wczesniejsze dzinsy i sztruksy mają pas regulowany wiązaniem na sznurek i nie jestem zadowolona z tego rozwiązania. Zsuwają się, a jak znowu za mocno się zwiaże to uwiera w brzuch. Kurczę, tych ciuszków ciażowych jest tyle fajnych, ze szok. Szkoda tylko, ze ceny są już mniej fajne. Upatrzyłam sobie jeszcze taką spódniczkę dżinsową, ale to na nastepnych zakupach 🙃
Ostatnio jest mi jakoś niedobrze. Duszno. Jakby powietrza mi brakowało. Nie wiem czy to juz mały się tak rozpycha i uciska na przeponę czy płuca...ale nie jest to miłe uczucie.
Poza tym maż dziś robi na obiad lasagne i już nie moge się doczekać końca dnia pracy 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
ps. A pogoda na razie jest super. Dziś moze nie tak piekna jak w sobotę, ale nie narzekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie jak tam brzusie???wszystko u Was w porzadku?
My mamy za soba lekka infekcje nerek ale juz jest dobrze 🙂 od 3dni spie w pizamce hehe jak nigdy 🤪 🤪 🤪 ale zdrowie wazniejsze 🙂
pogoda nawet nawet 🙂 swieci sloneczko 🙂
jejkus za 15dni slub 🤪 🤪 🤪 sukienka troszku ciasnawa w cysiach sie robi wiec mam nadzieje ze dniu slubu sie dopne hehe :P
no i brzus rowniez rosnie jak na drozdzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie! 🙂
moni27 ja strzelam że będzie chłopak bo coś dużo tych dziewczynek już jest:P

Kamis udało mi się w końcu pójść na to 2012, podobało mi się, a mój kochany Synuś też szalał przez cały seans 😆

Anitek złapał Cię już przedślubny stresik czy jeszcze nie?:P Dobrze że mam już to za sobą 🙂 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
june28 napisala- Ola masz krese?, ja w 1 ciazy mialam a teraz nic
racja też nie mam , za to wydaje mi się ze zrobilam sie jakaś okudlona na brzuchu , nigdy nie mialam tylu włosow na brzuchu pod pępkiem :laugh:

Ja tez bym bardzo chciała karmić ile sie da , najmniej do roku


Hehe okudlona  dobre!
Ja tez na razie nie mam zadnych zmian na brzuchu.

anulab84 napisał: :

Śliczne zwierzaczki
Czy któraś z Was poza Olą zauważyła już u siebie siarę? Bo u mnie nic.

U mnie tez na razie cisza.

june28 napisal:

Kamis, ja mam zamiar karmic 6 mies do roku max. Slyszalam takie opinie ze niby pokarm matki jest najbardziej wartosciowy dla malucha do 8 mies...

Jam am 6 miesiecy macierzynskiego wiec zamierzam wykorzystac ten czas na karmienie, ale potem czeka mnie powrot do pracy wiec chcial, nie chcial, musial – przedszkole wita! No i pozegnanie z mleczkiem mamusi…

moni27 napisal:


na 18tą mam moje upragnione usg ciekawe czy poznam płeć? jak myslicie uda mi się i co to będzie jak strzelacie? patrząc na avatarek kto to może być hmm nie mam pojęcia ale się już nie mogę doczekać


Moni trzymam kciuki. Niech Twoja niunka (lub niuniek) pokaze co ma miedzy nogami 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni na fotce jak chlopczyk ale to tylko fotka a dzieciatko male jeszcze wiec ciezko powiedziec 🙂 najwazniejsze zeby bylo zdrowe 🙂
trzymam kciuki 🙂
Kinia tak powoli zaczynam sie stresowac ale to chyba dlatego ze przymierzylam sukienke i w cysiach tak na styk...a jeszcze 3tyg byly luzy...Mam nadzieje ze przez te 2tyg nie urosna za duzo bo bedzie problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 ja też baaaardzo chciałam córkę, z resztą mój Mąż też. I muszę się przyznać, aż głupio mi o tym pisać, ale jak usłyszałam że będzie chłopak to początkowo czułam jakby.. coś w rodzaju żalu że to jednak nie będzie córunia. Ale na szczęście mi przeszło i mam wyrzuty sumienia co do tamtego uczucia. Za to mój Mąż od samego początku baaardzo się ucieszył i sprawiał wrażenie jakby od początku liczył na chłopca 🙂 W każdym razie oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi, najważniejsze żeby Twoje maleństwo i każdej z nas było zdrowe 🙂

A co do tego okudlenia to ja też zauważyłam więcej włosów na brzuszku:P:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...