Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
śliczne te wasze łóżeczka 🙂
paulinka nie martw sie zjedz cos jak radzą dziweczyny i się połóż na boczku najlepiej lewym i na pewno sie maluszek odezwie .

Ja zrobilam sobie spacerek , jest cieplutko wiec przyjemnie pochodzić , kupilam ozdoby świateczne -uwielbiam takie pierdołki a jest ich juz mnóstwo w sklepach -chyba oszaleję jak z ciuszkami dla małej :laugh:

dzisiaj mam ochotę na bigos, sałatke i spaghetti i robię wszytko na raz -tylko boję sie konsekwencji 😁
na pewno skusze sie na sałatkę , bo o niej pierwszej zamarzyłam 🙂 , a reszta może jutro -jak cos zostanie po obiadku , no bo bigosik to na pewno nie bedzie dzisiaj jeszcze gotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elwira nie wiem czy są strasznie drogie, dla porównania meble Vox czy Drewex kosztują ok, 2200zł- 2800 zł ale masz to mebelki tylko dla niemowlaka, ja za zestaw dla Amelii zapłaciłam 5200 zł, z tym że łóżeczko ściągam boczne balaski i mam łóżka dla małej dziewczynki, i tak obliczyliśmy że łóżko starczy dla dziewczynki do ok 10 lat, potem dokupię większe i biurko i mam umeblowany pokój aż do nastolatki, natomiast w/w zestawy drewex i vox starczą dla malucha max do 3 lat i kupujesz drugie zatem koszt podówjny, opłaca się to ejdnak tylko w sytuacji gdy planujesz umeblować pokoik a nie tylko łóżeczko. Po za tym mnie od razu ujęły i zwariowałam.
Koszt mebli podałam z dodatkową półką wiszącą oraz pełnym wyposażeniem łóżeczka tj. materac, baldachim, stelaż oraz pościel i poszwy. Wszystko oczywiście w jednym deseniu 🙂
W rzeczywistości wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja niestety nie mogę dziecku urządzić super pokoiku bo jest za mały . I tylko mogę kupić jakąś komodę na ubranka i łóżeczko i przemalować na kolor odpowiedni ciepły , jakieś małe dodatki i w sumie tyle 😞 🙂

Ola ja też mam ochotę na bigos już od dawna ale też na gołąbki i dziś właśnie się za gołąbki wzięłam ach już się nie mogę doczekać aż je zjem :P

Paulinka będzie dobrze zobaczysz,musi być dobrze 🙂 a jeszcze pewnie uda ci się płeć poznać 🙂
Moja księżniczka to chwilami tylko jest spokojna i lekko sie wierci ale tak to jak zacznie szaleć to już nie może skończyć najbardziej buszuje nocą ale za dnia też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dobrze że takie same wartosci są prawidłowe , mi ten pierwszy pobrali z palca na glukometr i tam wychodzą inne wartości i musialabym przeliczyć ,a drugie po glukozie mialam z żyły 😞
moni narobilas mi ochoty na mandarynki i pewno też zaraz będe miec zgagę , na szczęscie zapas migdałów w domu jest :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach sliczny ten pokoik Amelki, ale ja to bym nie mogla miec tych samych mebli dluzej niz 5 lat bo bym oszalala- lubie zmiany wiec taka dlugofalowa opcja nie jest dla mnie 🙂

A ja dzis zaszalalam wybralam sie z rodzinka na basen- mam nadzieje ze nic nie zlapalam, woda niby ok bo ozonowana, poza tym totalny relaks i tak lekko to juz nie pamietam kiedy sie czulam 🙂 jak sie uda to wrzuce zdjecie- jestem juz taka ogromna a to dopiero 6 mies sie zaczal 😲 jakosc slaba bo wszystko tam parowalo ale i tak brzucho solidne widac 🙂 [img size=277]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuu.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...