Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti to super wiadomości -widzisz jednak rodzice dorośli do tej wspanialej wiadomosci i teraz będzie tylko sama radosc i wielkie wsparcie dla ciebie i maleństwa 🙂

Elwira ja tez jestem na L4 od 6 tyg ciazy i nie mam zamiaru wracać do pracy , tak jak anula pracuje w służbie zdrowia i wolę omijać te wszystkie zarazy 🙂

powiem wam ostatnie dwie noce spalam super mala moze i sie kreciła ale jakos tego nie czułam i dala mi spać 😉 Za to wieczorkiem tak mnie kopala znowu czulam jakby mnie prądy przechodził po brzuchu -dziwne uczucie ale pewno jest juz wieksza ,silniejsza wiec daje bardzie sie odczuć .


jeju do porodu 102 dni 😉
dzisiaj w DDtvn beda mowić coś o porodach -jak wesprzeć rodzącą -wiec czekam i ogladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti myślałam o Tobie cały weekend, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się skonczyło 🙂

A ja całą noc nie spałam, moja malutka wariowała całą noc, a że miejsca jej już brakuje, to dostałam kilka kopniaków w żebra i żołądek. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jaki to ból, oddychac nie mogłam. Jestem niewyspana i obołała. A malutka waży dopiero 420 g, co mnie czeka dalej jak będzie 2 kg i więcej??

Pozdrawiam Was Wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny


jak się ciesze że was widze 😁 wogole od piatku ciesze sie tak bardzo ze wszystkiego . mielismy wypadek na autostradzie ogromny pies nam nie wiadomo z kad wyskoczył pod koła ktos musiał go chyba wyrzucic.


a co wy narzekacie jak rodzice lataja kolo was to dobrze macie opieke a ja teraz przeziebiona i nie ma mi kto wyskoczyc po jakieś zakupy ym obiad zrobiła


Doti teraz bedziesz juz spokojniejsza 🙂


a ile z Was się zapisało do szkoły rodzenia u mnie w rumi jest termin na połowe lutego to tak sie bym na chodziła że ho ho 🙂)


pozatym jak nam ten czas minie teraz przygotowania do świat i sylwestra potem to juz latanie i ostatnie przygotowania do przyjecia malucha do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn biedna jesteś nie ma kto o ciebie dbać 😞
moja mam chyba telepatycznie wyczula ze mam ochotę na sałatkę i mi przyniosła i soczek 12-owocowy 😉 .Wyskoczylam na szybkie zakupy i z psinką na spacer , zaopatrzyłam lodowkę wszystkim na co mialam ochote :laugh: mandarynki i sweet greifruty na pierwszym miejscu 😉
Faktycznie do swiat juz coraz blizej , chcialam Wigilię robic u siebie ale jeszcze nie zdecydowałam z mężem co robimy.Zaczynam juz kupowac prezenty , bo potem będzie wielki szał , własnie dzisiaj kupilam chrzesniaczkowi prezent -tak trudno cos kupić dla takich maluchow -tyle zabawek juz mają , a ceny są zabójcze 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂
A ja właśnie wróciłam z zakupów i też lodówka pełna ale tylko tego co ja lubię,biedny mój mąż :laugh:
właśnie zjadłam truflę i mała strasznie szaleje chyba jej smakowała i chce jeszcze 😉
kurcze ale jestem nie dobra 😞 miałam straszną ochotę na colę i kupiłam puszeczkę małą i aż połowę wypiłam a resztę dam szwagierce wypić żeby mnie nie kusiło bo nie chce przesadzić z dziadostwem ale to dopiero drugi raz za całą ciążę się zdarzyło myślicie że jestem okrutna ?? 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam mam coraz większą , nieodparta chęc jedzenia 😞 az wstyd co? dopiero co wciągnełam kanapkę , małe pączusie prażone i grejpfruta co prawda nawet nie myślę o obiedzie ale pewno to na razie :laugh:
moni mała ilośc coli chyba nie zaszkodzi -ja też mam ochotę czasem ale staram sie opanować tą zachciankę , staram sie niepici w ogóle napojów gazowanych i słodzonych tylko wodę mineralną.Ale za to kuszą mnie słodycze a to tez nie dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach kamień spadł mi z serca bo by mnie męczyło sumienie dwa dni jak ostatnim razem 😉 a chipsy miałam w rękach ale jak już byłam przy kasie to jednak je odniosłam 🙂 bo stwierdziłam że cola już wystarczająco bruździ ☺️
Niedawno zafarbowałam włosy i męczyło mnie to dwa dni!!! straszne to jest! te męczące sumienie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka sie juz odzywała była w szpitalu a teraz pewno odpoczywa -na zdrówko jej to wyjdzie .

Elwira ja farbowałam włosy jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży ok 6 tyg.co prawda reagowałam na zapach farby strasznie , prawie wymiotami ale nic nie podejrzewałam jeszcze , za dwa dni się dowiedziałam o ciąży :laugh: , mam nadzieje że nie zrobiłam malutkiej tym krzywdy a za drugim razem nie mówiłam nic fryzjerce bo nie wiedziałam ze ma to jakiekolwiek znaczenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach to dobrze, ja przeoczyłam pewnie jej post.
Wiesz Ola ja jestem bardzo ostrożna co do tych wszystkich zastrzeżeń w ciąży, uważam że wszystko z umiarem i będzie dobrze (oprócz alkoholu rzecz jasna 🙂 ). A moim argumentem są te wszystkie "mamuśki" które w czasie ciąży palą, piją, ćpają a dzieci rodzą zdrowe i silne! Nie wszystko zależy od Nas co ma być to i tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie też boję ale chyba nie ma co przesadzać aż tak bardzo , bo jak się własnie chucha -dmucha to różnie wychodzi . Co do kobiet ktore palą , piją i ćpają w czasie ciąży to uważam ze są nieodpowiedzialne i nie powinny mieć dzieci .
😉 W piątek zrobiłam pizze na obiadek zadzwoniłam do męża mu powiedzić co na niego czeka w domu , on sie bardzo ucieszył i poprosił żebym mu kupiła do tego jedno piwo - a wiesz co ja na to ? powiedziałam mu ze kobietom w ciązy nie sprzedają alkoholu :laugh: i powiem ci strasznie bylo mi wstyd iśc kupić , bo brzusio juz widać a ja takie żeczy kupuję jakoś dziwnie sie czułam .I tak jak wiszą tablice ze osobom do 18 lat nie sprzedają alkoholu to kobietom w ciazy tez nie powinni ( moze ja jakaś dziwna jestem co?) 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiscie każdy ma swoje sumienie , za mną chodzi szklaneczka piwa albo szampana ale wiem ze nie mogę , choć pewno łyczek by nie zaszkodził 😉 Maz powiedział ze mi kupi piccolo na sylwestra i mogę wypic całego :laugh: ale nic więcej , zmykam robić naleśniki bo córcia wróci zaraz ze szkoły głodna 🙂

A co do innych używek jestem przerażona ze w ogóle ciężarne po nie sięgaja , jak mialam praktyki w 5 kl. na porodówce widziałam rodząca bliźnięta narkomankę ,byla tak naćpana ze nawet nie wiedziała że rodzi -straszne to było i dzieciatka oczywiście chore przyszły na świat i czemu one winne ? miały po prostu głupią matkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to przerażająca historia z tą anty-matką narkomanką i jeszcze musiałaś na to patrzec. Ja nawet staram się nie przebywac w pobliżu osób, które palą papierosy, a co dopiero palic, pic i cpac.
Ja pamiętam jak byłam na studiach i jedna z moich koleżanek, która była w ciąży, najnormalniej na świecie paliła po każdym wykladzie. Najbardziej przerażające był widok, jak była w 8 miesiącu ciąży i stała z tym papierosem.
Jeszcze gorsze zdarzenie mialam jak byłam w szpitalu (miesiąc temu). Razem ze mną w pokoju leżała dziewczyna w 26 tc zagrożonej, bo otwierała jej sie szyjka macicy. I bez żadnych stresów paliła w toalecie!! Położne wiedziały, ale było to takie nieme przyzwolenie.
A co do alkoholu.
Nie powiem sama mam ochotę na martini ze sprite, albo wino czerwono, ale wiadomo, że napiję się. Nawet przez gardło by mi nie przeszło, bo wiem, że w środku mam najsłodszego Skarba na świecie, który nie potrafiłby sie obronic, no bo jak?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie przebywam w miejscach gdzie się pali , unikam dlatego róznych barów i knajpek gdzie nic nie widać tyle dymu.najwiecej problemów mialam z teściową ktora paliła chyba 60 papierosów dziennie -tak bylo też przy mojej 1 ciazy i teraz , ale wszytko do czasu 2 mc temu się dowiedziala ze ma raka i jest po usunięciu plata płuca i obiecała ze juz nigdy wiecej nie weźmie do ust papierosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...