Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola73 , Ty to masz dobrze z tym swoim mezem, nie dosc ze pomaga w domowych obowiazkach to jeszcze szafeczki Ci robi 🙂 moj biedak akurat ma w firmie duzo nadgodzin i jak wraca do domku o 20-tej, to juz nie mam serca go o nic prosic , az sie boje czy zdazy do marca z remontem pietra 😞

olamat , nie ma za co, mam nadzieje ze bedziesz rownie zadowolona jak ja 🙂. Co do pieluszek bella to slyszalam ze ich jedynym plusem jest to ze sa tansze... podobno sa twarde i nie wiaza dlugo wilgoci i dzieciaczek po chwili ma mokra pupe wiec czesciej trzeba przewijac. Ale tak jak Ola73 pisze kazda z nas sama musi sobie wyrobic wlasne zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a teraz cos z innej beczki 🙂 Dziewczyny chce w PL kupic sofe narozna (naroznik, rogowke czy jak tam na to mowicie 🙂 ) na allegro nic mi sie nie podoba , w necie jakos tez nic nie moge znalezc, moze znacie jakiegos producenta, firme godna polecenia? W norwegii niestety nie ma nic ciekawego , no moze w ikeii bym cos znalazla, ale wymiar mi nie pasuje bo zachodzi na wyjscie na taras 😞 a jak juz cos ciekawego znajde np w BoConcept to niestety cena ok 35 tys koron czyli jakies 17 tys zlotych 😮 , czyli w PL caly salon za to bym urzadzila 🙂
hilfeeee... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June w redzie jest salon meblowy mebli bydgoskich tam jest pare marek coś może znajdziesz i wiesz zależy ile TY chcesz przeznaczyc wpisz sobie naroznik lub rogówka + miejscowość i powinnaś miec cały spis w google


wlasnie miałam podwójny oncert moj m na trabce a mały na moich żebrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja już też nie miałam sil prosić o te mebelki, a materiał cały leżał od maja kiedy skończyłam remont przedpokoju 😞 wczoraj jak zawsze w czasie pracy zadzwoniłam do męża i powiedziałam ze już wiem co chcę pod choinkę -aby skończył mi meble w łazience i widzisz dzisiaj juz sa prawie gotowe :laugh: powiedział że wjechałam mu na ambicje 😉 i robi.wczoeraj kupiliśmy umywalkę i tylko robić . jedna wada to to ze nie mam jak do niej teraz wejść 😞 ale jutro już bedę miała ładnie , kupiłam nowe chodniczki , pojemniki na mydło itp. i się bardzo cieszę .

kasenn to u ciebie niezłe koncerty 🙂 teraz już wiem czemu twoj mąż złagodniały i nie ma kłótni -"muzyka łagodzi obyczaje " 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Onixa , rowniez gratuluje Corci i nie martw sie na zapas, trzymam kciuki zeby Emilki serduszko okazalo sie zdrowe 🙂
Trzymaj sie cieplo i daj znac jak te badania 🙂

Cruella , dzieki biegne na ich strone, moze cos upoluje 🙂

ola73 , poniewaz skonczylam tez architekture wnetrz, to mam takie zboczenie ze uwielbiam ogladac nowe aranzacje, wiec jak juz uporasz sie z lazienka to sie pochwal cos tam wymodzila 🙂

pozdrawiam wszystkie Brzusie wieczorowa pora, zwlaszcza te glodne tak jak ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie zaczeło się dziś cos czego nie lubie bardzo więc wole wam Już teraz zlożyc życzenia Wesołych świat i byście spokojnie z rodzinkami spedziły je i waszymi brzusiami.

ja zamykam się w swojej samotni przejdzie po świetach dobrze ,że nie jest już do nich daleko. Postaram sie przełamać czasem i napisać ale wątpie najprawdopodobniej będe całymi dniami czytać ksiażki i zamkne sie na ludzi jak to jest od 13 lat ..
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
onikxa gratulacje córcie - z serduszkiem jej będzie na pewno dobrze , ale zrób grzecznie badania jak trzeba 🙂

kasenn mam nadzieję ze nic złego się nie dzieję , będzie nam ciebie tu brakować 😞 wejdź czasem i się pokaż będziemy spokojniejsze.

june- ja też lubię zmiany i gdybym miała dużo kasy i miejsca w domu to pewno bym szalała bardziej 😉 do łazienki po prostu zaprojektowaliśmy 2 szafeczki -pod umywalkę i wiszącą( dużo tam nie wejdzie, ale i to cieszy ) -resztą nie mam sie co chwalić bo kafelki to by się przydało wymienić , ale teraz to myślimy o wymianie mieszkanka na większe 😉 w maju zrobiliśmy przedpokój też nasz projekt i wykonie Piotra zrobiłabym ci fotkę to znowu na pierwszy plan weszły by drzwi na których mój szalony pies wygryzł obicie 😞

wyspalam się waz z Majką w nocy trochę pobolewal mnie brzuch lekko- po zmianie pozycji na bok ustępowało.

Do piątku jestem uziemiona w dom -dzisiaj ma przyjechac kurier z nartami jutro monitor a w piątek obiektyw 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn jakiego dola, zobacz za 3 mc zobaczysz swojego Tymusia 🙂 najpierw będą święta potem nowy rok -szybko czas zleci nie ma czasu na doły -zajmij sie lepiej lepieniem pierogów :laugh: ty obżarciuchu najesz się i spać , co ty w nocy robiłaś ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen głowa do góry, musisz poczuc klimat świąt, a będzie lepiej 🙂

Ja w sumie też miałam doła kilka dni temu, ale wytłumaczyłam sobie, że
1. zaraz są Święta
2. coraz bliżej, aby zobaczyc Małą
3. w końcu będę mamą
4. Mała kopie coraz mocniej, co jest wspaniałe

Mnie od dwóch dni wieczorem delikatnie pobolewa brzuch i robi mi się delikatnie twardy. Mam nadzieję, że to macica przygotowuje się do porodu (tak czytałam) i nie należy sie niczym martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Ja się wzięłam już za obiad bo cóż mi pozostało , wymiotuję kolejny dzień i kicham to niech się dzieje co chce skoro już tak na mnie ta ciąża wpływa to nic na to nie poradzę. CZułam że w miarę zbliżającego się 7miesiąca znowu wszytko wróci do normy i nie myliłam się ale nie będę się dołować 🙂 po prostu więcej nie chce być w ciąży 😉

Ale bym zjadła mandarynki ☺️ chyba jeszcze do sklepu będę musiała wyskoczyć ale to jak mi się to uspokoi czyli wczoraj już po 12 się lepiej czułam więc może dziś będzie podobnie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
olamat , ja tez sie wczoraj wieczorem wystraszylam bo brzuch w dole pobolewal na tyle mocno ze az zdecydowalam sie lyknac nospe, byl tez napiety...
ale to pewnie przez ten caly wczorajszy dzien bo moja corcia wyprowadzila mnie wczoraj tak z rownowagi ze przeryczalam pol wieczoru, maz wrocil z pracy i sie zalamal, no bo jak 3,5 letnie dziecko moze mame doprowadzic do takiego stanu.. a jednak moze, no wiec wczoraj mialam przemyslenia typu, jestes zla matka skoro nie potrafisz zapanowac nad wlasnym dzieckiem a tu drugie w drodze... na szczescie maz przemowil mi do rozumu i juz mi lepiej , chociaz bunt 3-latka dalej daje sie we znaki (na szczescie od czasu do czasu), dlatego zazdroszcze Wam ze macie spokoj w domkach, albo na tyle duze dzieciaczki ze Wam pomagaja 🙂 a ja sie smialam jak ginekolog mi mowil w pierwszej ciazy- niech pani odpoczywa ile sie da bo to ostatnia ciaza w ktorej moze sobie pani na to pozwolic i ostatnia okazja do tego aby sie pozadnie wyspac 🙂 no i racje mial pan doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june- dziecko w każdym wieku może wyprowadzić z równowagi , uwierz te duże też tylko czym innym 😉 ale pewno twój lekarz mila racje ze w pierwszej ciąży większy spokój itd. ja o tyle mam dobrze że nie muszę sie jako tako opiekować tą naszą panną , nie potrzebuje takiej uwagi jak wasza Livia , choć staramy sie jej poświęcać dużo czasu , ma w nas oparcie ale i widze ze mimo jej wielkiej radości z siostry to jest trochę zazdrosna , zawsze była sama , córeczka tatusia 😉 ich relacje na pewno się nie zmienia znam na tyle mojego męża on jest w niej tak zakochany........że dal by jej "gwiazdkę z nieba "jakby tylko tego zapragnęła 🙂

kiedyś jak byłam młodsza i chcieliśmy drugie dziecko zawsze zadawałam sobie pytanie czy pokocham te drugie , bo tak strasznie kocham Elizę i czy będe umiała podzielić to uczucie , teraz znowu już kocham tą malutka w brzuchu że boje sie ze mogłabym zapomnieć o Elizie ale przecież to nierealne , bee kochac je obie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ola73 🙂

Czasami trzeba rozłożyc sytuację na czynniki pierwsze i szukac pozytywów, bo inaczej ciężko byłoby nam życ.

Nie podyskutuję z Wami na temat faworyzowania bądź nie drugiego dziecka, bo to będzie moje pierwsze. Patrzę na to z perspektywy starszego rodzeństwa (mam 3 lata młodszą siostrę) i moja mama do dnia dzisiejszego traktuje ją jak małą dziewczynkę, choc ma 25 lat. Jak jej zwracałam uwagę, to zawsze powtarzała, że ona jest młodsza i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat , u mnie bedzie roznica 4 lat, ale mam nadzieje ze takiego argumentu nie bedze nigdy uzywac, bo strasznie slaby jest... no nic zobaczymy jak to bedzie 🙂

a co robicie dzis na obiad?? bo ja chyba schabowe i marchewke z beszamelem, ale jeszcze na 100% przekonana nie jestem, a tu juz po 12 i trzeba brac sie do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june właśnie trafiłaś w sedno sprawy chodzi mi o faworyzowanie dzieci , tak się tego boję , choć tłumacze Elizie że mala będzie mnie potrzebować ale w inny sposób niż ona a to nie znaczy że o niej zapomnę 🙂

ja mam dzisiaj na obiadek szynkę pieczoną , ziemniaczki + fasolkę szparagową (chodziła za mną chyba 3 dni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...