Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasenn tez by mi sie kopniak przydal, bo jak wiadc robie wszystko tylko nie porzadki... wlasnie wstalam po 2-godzinnych chrapanku a dom nadal wyglada jak po burzy 😉 a gdzie te wszystkie elfy i skrzaty czy raczej tutejsze trole co pomagaja paniom domu??? 😉 aj jak zawsze kobiety same ze wszystkim zostaja

ide cos porobic...
... na poczatek zjem kilo mandarynek 😎

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja chcialam sie podzielic przepisem na pyszne ciasteczka orzechowe, ale poniewaz to juz ostani dzien pracy a w domu wiele do zrobienia - Chcialabym Wam wszystkim dzisiaj zlozyc najserdeczniejsze zyczenia Swiateczne.

Kartka Swiateczna (z dzwiekiem) pod linkiem 🙂
http://www.dancingsantacard.com/?santa=2206482


Przepis na Ciastka orzechowe :

30 dkg maki
30 dkg cukru
13 dkg margaryny // ½ kostki // lub masla
2 paczki cukru waniliowego
1 łyżeczka proszku do pieczenia
2 jajka

zagnieść ciasto i rozwałkować - włożyć do formy / jeśli za gęste można dodac trochę śmietany lub jogurtu

masa orzechowa
20 dkg masła
15 dkg cukru
2 paczki cukru waniliowegp
40 dkg orzechów laskowych lub włoskich (mielonych lub drobniutko pokrojonych)
4 łyżki wody

wodę podgrzać z masłem, dodać cukier i zagotować, dodać orzechy.
Surowe ciasto posmarować dżemem ananasowym lub morelolwym
Wylożyć ciepłą masę orzechową.

Piec około 30 minut w temperaturze 180 – 200 stopni
Chwilę ostudzić i od razu pokroić na trójkąty (inaczej moga sie polamac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn to może nie ciebie kopnąć tylko jego? :laugh: , ja juz dzisiaj nie robię żadnych zakupów , zostawiam to rodzince -tylko takie drobiazgi zostały do kupienia -mleko , ziemniaki itd. 😉 już im zapowiedziałam ja robię jedzonko oni mi sprzątają mieszkanie , jakaś sprawiedliwość musi być 😉
teraz robię pstrąga w galarecie właśnie się studzi i będę go obierać .

June jakie elfy , skrzaty? -umiesz liczyć licz na siebie :laugh: tak zazwyczaj to bywa no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gwaaa własnie rozciełam sobie kciuka jak co roku ten sam oberwał i bedzie mnie denerwowac ... kurcze cebuli nóz nie chciał kroic ale moj palec takk..


i jak ja teraz co kolwiek w chemi zrobie zakwicze sie a pozatym pol kuchni w krwi bylo nim znalazłam plastry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kasenn , kasenn znowu ciebie coś dopadło.teraz masz wymówkę resztę niech inni robią i tyle 🙂

moje pstrągi już w galaretce , ale ładnie wyglądają bym je zjadła 😉 koniec roboty na dzisiaj -chyba 🤔 jutro zrobię ciasto 3 -bita i już finał mogę świętować 🙂

Z rana pojedziemy do rodziców z życzeniami świątecznymi i imieninowymi bo moja mama to Ewa , zostawimy prezenty dla dzieciaków i jedziemy do Gdańska na wigilię do teściowej , jak moj brzusio przeżyje te wszystkie smakołyki? kupię sobie dzisiaj duże opakowanie Rennie na zgagę na wszelki wypadek :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez trochę jestem zła bo nie lubię nic robić jak mam burdelik ,umyje tylko w lodowce , Elizę właśnie pogoniłam do zmywarki ona jeszcze w piżamie siedzi 🤔 , Piotrek wraca już z wigilii z pracy 🙂 będa sprzątać chałupkę, a ja odpoczywać ,

kasenn ty same rybki robisz ? ale będzie jutro wyżerka ciekawe czy po tym robieniu i smakowaniu jeszcze nam to będzie smakowało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak sledzia w smietanie, łosos w soli i 2 z pomaranczami i po grecku i japońsku do tego jutro barszczyk jutro zrobie i dzis te paszteciki musze zrobic nieszczesne... i pojechac po prezentt dla zuzi stwierdziłam ,że kupie jej tylko ksiazke z bajkami i wsiooo bo za duzo ostanie zabawek a od dziadka mam jej kupic kolczyki ...


a jeszcze musze makiełki i kluski z makiem i kasze z syropem by pieniazki sie trzymały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki, ja dziś w pogoni. Tylko sama nie wiem czy to ja gonię obowiązki czy obowiązki mnie 😉 W przerwie posyłam Wam buziole. Od Martynki również 🙂 [img size=372]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/22-8e4450f314ee14be2cccdd873c576add.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab ty się tak nie ganiaj z tymi obowiązkami :laugh: !!! Pamiętaj że w dwupaku jesteś!

Cisza na forum wszyscy szykują święta....

A ja byłam dziś u gina mój maluch waży 1500 gram, rozwija się dobrze i jest zdrowy. Dostałam jakieś pigułki dopochwowe na twardnienie brzuszka, podobno powinno pomóc 😉

Wesołych Świat Brzuchatki Zdrowych i Spokojnych, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂

dziękuje za przyjęcie do grona ale znowu muszę się wczytac w Wasze infa bo nie było mnie pare dni, ponieważ w niedzielę wylądowałam na Izbie Przyjęc w Szpitalu i mnie zostawili do dziś na obserwację.

A trafiłam na IP poniewaz podskoczyło mi ciśnienie miałam w domu 147/105 i tak półdnia a jak przyjechałam na IP to już było 160/125 odrazu pod ktg i tysiąc innych badań.
Z moją córką wszystko w porządku. Położyli mnie na odział i dali leki i teraz mam już niskie jak kiedyś.

Moja córka waży 1200 gram 🙂

Przez ten szpital opuściłam wszystkei przygoltowania w domu ale i tak wszystko jest już zrobione, choinka pięknie ubrana kochany mężuś się napracował 🙂

Wesołych Świąt brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka piękny brzusio

Elwira -widziałaś dzisiaj swojego szkrabika super, 1500g to już pokaźna waga 😉 ciekawe ile moja ma , a jesteśmy w tym samym okresie ciąży -ten sam termin 🙂

montusia to dobrze ze w domciu jesteś i nacieszysz sie świętami z rodzinką i na pewno będzie z RR tez dobrze -tylko kontroluj sumienie , też mam ten problem ale od 20 tyg jestem na lekach 3x dziennie.

jak TAM WASZE PRZYGOTOWANIA ? wszystko zrobione ? ja już tylko pełen relaks 😉 sprzątanko załatwia Eliza z Piotrem 🙂 teraz już się nie mogę doczekać wigilii i prezentów -jak małe dziecko:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez biorę dopegyt ale 3 x dziennie , miałam już zejść z dawki na 2 ,ale jak na wizycie zmierzył mi ciśnienie po tym jak najpierw się namęczyłam ubierając buty to miałam znowu 160/80 .a w domu to mam rożnie 130/80 góra przy lakach i wtedy już sie źle czuję , tak to mam dobre 120/70 i podobne 🙂 , bałam się strasznie jak dostałam te leki ,ale wytłumaczył mi ze nie branie ich będzie większa krzywdą niż ich branie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOLYCH MAMUSIE!!!

♥.´
`*.*´¨)
¸.♥´¸.♥*´¨)
(¸.♥´ (¸.♥`
(`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)
♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥

Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radośc
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkie mamusie 😁 zycze wesolych swiat dla was, waszych rodzin i waszych cudnych pociech w brzuszkach 🙂 🙂

FaFiK zrobiliscie sobie niesamowity prezent 😁 szkoda ze my na to nie wpadlismy, pochwalcie sie jutro co bylo w kopercie 😁
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie i Maleństwa 🙂

Wszystkiego co najlepsze na nachodzące Święta i Nowy Rok dla Waszych Rodzinek 🙂 🙂 🙂


P.S. No i zrobił się lekki zamęt świąteczny, poczytam Was w pierwszej wolnej chwili 🙂 zmykam działać dalej 🙂 Pozdrawiam gorąco i serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...