Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ratunkuuu.... dopiero dzis doturlalam sie do komputera, a juz myslalam ze przyrosne do tego stolu 🙂 ale sie przejadlam... nie dosc ze fatalnie sie z tym czuje i ledwo chodze to czuje ze jak wejde na wage za kilka dni, to bede miala straszna kare 🤪 pewnie dobije przez te swieta do 80! 😞 ale co tam swieta sa raz w roku 🙂

buziaki

ps. jak zgram zdjecia to cos wrzuce- chociaz ja mam juz taki rozmiar ze pewnie nie zalacza sie do postu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 mi na zgagę pomaga maślanka, taka zimna prosto z lodówki 🙂
Też mam ten problem ale zauważyłam, że mam tylko wieczorem tak cyklicznie pojawia mi się koło godz.18 no i najgorzej jest jak zasypiam ;/

Dziś już nic nie jem bo padnę :P z mężem robimy dziś dzień lenia i nic a nic nie robimy ani nigdzie nie wychodzimy - przecież trzeba kiedyś odpocząć w święta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn to ty w święta schudłaś ? tak się źle czułaś ? to niedobrze 😞

u nas pogoda jesienno -wiosenna bez słonka , ale wybieram sie na spacer z mężem aby kilka kalorii spalić

my dzisiaj obiadu nie robimy -zjemy co jest w lodowce , a ja nawet nie mam ochoty na jakieś gotowanie .

Moja malutka dzisiaj tak mnie skopała ze aż byłam zła bo bolało jak nigdy wcześniej , chyba smakowało jej śniadanko świąteczne i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedne jestescie z ta zgaga, ja nie wiem co to znaczy i to bardzo zle bo gdybym miala zgaze to bylby jakis hamulec a tak to jem, jem i opamietac sie nie moge...dzis tez nie robie obiadu bo chyba naprawde bym pekla 🤪 ale chodzi za mna kawusia z piernikiem i makowcem 🙂

a jak u Was pogoda, bo u mnie bajeczny swiateczny krajobraz, napadalo 30 cm sniegu i swieci slonce 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 schudłaś oczywiście z jednej strony to nie dobrze bo i tak widzę że masz niską wagę. Ja to po świętach nie wchodzę na wagę wizytę u lekarza mam 7 stycznia więc do tej pory gdzieś mi się wszystko poukłada 🙂

Dziś tylko barszcz i pierogi i basta 🙂

Później piernik i makiełki ale tylko tyci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab powiem Ci ze wszystko mozliwee poniewaz Timi ma też tak..


a my byliśmy w kosciółkuu i potem pojechaliśmy na spacerek do gdyni bo tam szopka z piasku jest .. a potem maz zabrał mnie na pychhaa deserek 🙂

teraz bajeczke ogladamyy 😁 a coo tam duze dzieci z nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Święta, święta i po świętach .
Mnie się wczoraj w końcu udało odpocząć . Nigdzie nie jechaliśmy, byliśmy na spacerku , pogoda była śliczna. Nareszcie 🙂 🙂 🙂
A dziś zaś w odwiedzinki 🙂 🙂 . Ale to dopiero po południu.
Miłego dnia brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
halooo mamy synusiów macie moze kreski na brzuszkuu bo sprawdzam hipoteze 🙂


witam poswiatecznie aczkolwiek leniwie barrrdzooo 🙂

Kasenn, no ja nie mam a z Livia dosyc szybko pojawila sie kresa, ale jesli hipoteza zaklada ze kresa pojawia sie w ciazy z synkiem to niestety musze ja obalic bo kolezanka jest w tym samym tyg co ja i kresy nie ma a w brzusiu dziewczynka na 100% 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poświatecznie

ja kresy nie mam i szczerze nie pamiętam czy miałam z Eliza 😉 ja mam tylko jakiś dziwny zarost na brzuchu włoski długie śmieszne :laugh:

Kasenn ja mam duży brzuch, bo ja w ogóle duża jestem :laugh: wy macie takie piłeczki fajne za to ja taka rozlana jestem 😉

jak się czują wasze brzusie po świętach -pewno trochę mi przybyło na wadze 😞 właśnie wróciłam ze spacerku byliśmy w stadninie koni sobie popatrzeć na koniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki. Po Świętach przybyło mi 2 cm w brzusiu :laugh: I Dzidzia się rozpycha na wszystkie strony 🙂
Kreska pojawila mi się już jakiś czas temu, ale nie jest baaaaardzo widoczna 🙂
A mam pytanie. Czy nadal czujecie nagły wypływ wydzieliny? Bo u mnie to coraz częściej się zdarza i zaczynam się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...