Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karka moja mała też ma jakieś trzęsiawki i cały brzuch wtedy się trzęsie , więc to chyba normalne 🙂

moni do marca już niedaleko zobacz ile za nami 😉

ja oczywiście już zasypiam , melisa wypita -jak ja jutro do 24 wytrzymam 🤔 ?

mam nadzieję ze nasi lekarze to fachowcy i znają się na odczycie USG i nie pomylili żadnej z nas płci dzidzek naszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak widzę że styczniówki już zaczynają rodzić te co maja termin późniejszy to myśle że my zaczniemy też szybciej, pewnie niektóre z nas zaczną już w lutym 🙂 ale się zaczną fajne czasy 🙂 będziemy siedziały przed monitorami jak szalone gdy sie zaczną już ropakowywania:P
Ciągle o tym myslę chyba już mi do głowy uderza 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czemu bys miała nie mieć usg? to nie masz za każdym razem robionego na wizycie? ja za każdym razem ale dopiero końcem stycznia mam wizytę
aaa z tego co wiem to ty chcesz żeby twój mąż był z tobą przy poorodzie a badania musi mieć zrobione ? jak to jest w waszym szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm mi sam od siebie zawsze robi 🤨 a jak robi to mi to na rękę bo widzę znów małą 🙂
a co do szkoły to ja zaczynam dopiero na przyszłą środę i już się nie mogę doczekać. A moja koleżanka poszła do szkoły w 30tygodniu czy 31 i była zaledwie na 4spotkaniach ,nie skończyła niestety nie dała już rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 nie strasz mnie 🤪 Ja zaczynam we wtorek.
Wiecie tak sobie myślę, że mialam sporo szczęścia na początku ciąży, że nic mi nie dolegało. Żadnych mdłości ani wymiotów. Moja psiapsióła, która jest w 8 tygodniu dziś wylądowała w szpitalu i leży pod kroplówkami, bo nie przyjmuje żadncyh pokarmów, wszystko zwraca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wizytę u lekarza teraz 7 stycznia a usg mam 8 stycznia w 4d 😁

U mojego lekarza w gabinecie też jest usg ale tylko takie normalne i na każdej wizycie przykłada mi głowice na pare sekund żeby sprawdzic czy z Małą jest wszystko wporządku no i ja jestem uspokojona 🙂

Chyba dostałam dziś jakiegoś dołka leże teraz i marudzę męzowi cały czas jaka to ja jestem feee teraz i jeszcze nie mogę się ruszac bo mnie miednica boli, w jelitach jeździ a Mała daje mi cały czas kopniaki wszystko naraz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja się tak męczyłam całymi dniami przez 4bite miesiące i współczuje wszystkim którzy tak samo przechodzą. moja przyjaciółka tez jest w 7tygodniu i ma tak samo już pod kroplówkami leżała i nie wiadomo ile razy tam jeszcze się znajdzie 😞 bo nie jest za dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczełam już 4 tygodnie temu a zajęć mam 9 i 10 urodzyste zakonczenie i wręczenie pamiątkowych dyplomów hihi czyli mała impreza 🙂

Nie wiem jakie u Was są szkoły rodzenia ale powiem Wam, że to jest moja już 2 szkoła i z tej jestem abrdzo zadowolona. 1,5 h to są informacje wyjasnianie wszystkiego pokazy i nauka z lalkami a ostanie 30 minut to są ćwiczenia z męzami na matach - oczywiście ćwiczeń przygotowujące do aktywnego porodu.

Spotaknia są też z lekarzami - anestozjologiem, pediartą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halooo co tam jak tamm 🙂

ja wlasnie zjadlam malutka procje makaroniku. i jestem pełna i dziś cały czas tak mam od paru dni że tylko malutkimi porcjami jem bo jestem peeełna..

moja gin zrobi ża miesiac ostatnie usg by sprawdzić polożenie bo wiadomo jak bedzie poprzecznie to czeka mnie cesarka ze wzgledu na to że jestem taka waska

a potem zjem sobie lodaaa czekoladowego i czekam na pranie by sie skończyło co powiesz i sprawdze jak sie odeprały straszne plamy ...

buziiaczki mamuskii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...