Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojj pycha z cytrynka mniamii 🙂)

a myu jedziemy tylko na powitanie nowego roku na skwerek i oboje z mężem mamy zamiar wypuic butelke szampana 250 ml 🙂) ide poszukać tych małych buteleczek 🙂)


bo jak wypijemy po pare łyków symbolicznie to nic nam sie nie stanie 🙂) a potem do domku spaćć


a pomyślec ze w tamtym roku szalałam w sopocie na monciaku i poszłam o 1 spać 🙂 i nie pamietam z kolezanka jak wrociłyśmy tak dałyśmy sobie w palnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam a rana 🙂 🙂 🙂
Olusia - witaj na forum 🙂
Ja też się zastanawiam do której godziny wytrzymam 🙂 może być rożnie 🙂 wczoraj zrobiłam lekki zapas jedzenia na dzisiejsze posiedzenie więc nie powinno być tak źle 🙂
Przeczytałam wczoraj , ze na obiadek robiłyście zapiekankę i dziś zrobię ją ja 🙂 🙂 🙂
Miłego dnia Mamusie i Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
A ja znów dzisiaj bym tylko spała i spała za oknem deszcz, śniegu już mało i sama z tego woda 🤢
Witaj olusia 🙂 ja też w miare się dobrze czuję , nawet muszę powiedzieć że teraz to wiem że żyję patrząc co się działo w początkowym okresie ciązy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam serdecznie

witam nową makóweczkę olusie -moją imienniczkę rozumiem ?

moni ja nie mam za każdym razem robione usg, choć i tak wdaje mi się ze często ze względu na moje ciśnienie wysokie 😞

dzisiaj czuję się puki co fatalnie , od rana mam zawroty głowy i jakieś uczucie jakby na mnie leżała tona czegoś tam ........ 😞 pije melisę i powoli lepiej się robi 🙂

zaraz chce isc po zakupy z mężem , bo sama to bym na pewno padła -kupić cos na dzisiejsza noc do szamania -jak ja ją przeżyje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kupiłam takie 140 na 100 wiekszych nie znalazłam a moj materac jest 200x1800 wiec tyle co ja bede miała pod tyłkiem a potem przełoze do łożeczka

ale mi sie brzuch trzesie heheh
a moge sie pochwalić że mały mi pokazał swą ogromnie mała stópke
🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mam tez duze wyrko 220/160 cm ale moja jest przecież polowa :laugh: ,zawsze to coś ochroni łóżko bo szkoda zniszczyć , mnie się tez brzuch trzęsie , ale moja nie che pokazać nóżki tnz . pewno nie może się przebić przez mój tłuszczyk :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wstawiłam białe pranie przed pierwsza akurat wyciagne i sie ładnie postaram zrobić i pojade do męza do firmy 🙂) by wracajac zrobic zakupy

- myśle co zrobić dziś ... chociaż może wyciagne go do restauracji napewno jakieś sa czynne 🙂

potem w nocy albo na skwerek albo na kamienna góre 🙂)


Tylko zapasy na jutro musze zrobic

i kupic 5 kg jabłek na szarlotke 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 skąd ty masz tyle energii że od rana tyle rzeczy zrobiłaś ja dopiero wróciłam z zakupów z mężem i teraz zacznę coś robić.

Podkłady pod łóżko też mam dostałam od ciotki która pracujke w szpitalu i powiedziała mi żebym w samochodzie też sobie jeden wyłożyła jak będę juz jechała na porodówkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
ja też właśnie wstawiłam pranie, byłam na malutkich zakupach i ledwo się wczołgałam dziś po schodach, jak nigdy 😞 ale odpoczęłam pół godzinki i jest już ok 🙂
A propo zakupów - byłam w warzywniaku , kolejka jak nie wiem co, same starsze osoby i jedna młoda dziewczyna , nic stanęłam sobie i grzecznie stoję. Chciałam kupić tylko szczypior bo wcześniej zapomniałam i nikt mnie nie przepuścił dopiero ta dziewczyna przede mną powiedziała, aby sobie kupiła przed nią bo ona będzie kupować kilka rzeczy i jeszcze bym musiałam trochę postać a ona wie, że z takim brzuszkiem to już jest ciężko. Podziękowałam jej serdecznie, z okazji skorzystałam a reszta nic, nawet nie wzruszyła ramionami a potem starsi ludzie chcą aby się nad nimi litować a w sumie sami są nie lepsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już podniosłam swoją szanowna , zrobiliśmy zakupy . mój mąż to ma tyle wymagań kulinarnych na dzisiaj ze ho ho ...jakieś koreczki ,jaja ,ciasto itd. 😉 ja chce ok 1 być juz w domu i lulu...

A na obiadek do rodziców jedziemy wiec nie muszę pichcić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to prawda co piszesz magdulka ja też stanęłam w kolejce w piekarni i szczerze to nie było ludzi jeden chłopak przede mną kupował, ale zanim doszło do mnie wepchnęła sie starsza pani -tylko po chlebek - ja zresztą też tylko po rogaliki 🙂 myślę ze ani pani sprzedająca ani ta starsza pani nie byly ślepe i widziały ze ja z brzuchem jestem 😞 i co tu zrobić nie ma siły na to ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. A ja już od rana mam jakiś zły humorek (hmmm ach te hormony ) jakoś w ogóle nie mam ochoty nigdzie wychodzić na sylwestra najlepiej została bym w domku w ciepłym łóżeczku no ale cóż mężowi też się należy pobawić ale oczywiście z żoną więc mam nadzieję że przejdzie mi chandra o wieczora i tez z uśmiechem na twarzy (oczywiście bez alkoholu) będę witać nowy rok 🙂 Szczęśliwego Nowego Roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...