Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie tez kolejne pranko się robi, trochę posprzątane ,choć jeszcze nie wszystko ale czasu jeszcze trochę tez jest 🙂
Obiadek - to za jakiś czas, jak moja druga połowa będzie w drodze do domku 🙂
Ja tez może za pamięci złoże najserdeczniejsze życzenia na Nowy rok , abyśmy w zdrowiu dotrwały do końca, aby nam się urodziły zdrowe bobaski , aby się wszystko dobrze każdej układało i standardowo dużo zdrówka i spełnienia marzeń 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola smacznego


Anulab ja uwielbiam luzne ubrania i nawet teraz zmiesciła bym sie w sukienke ze studniowki bo ona od piersi była tak szyta i z takiego materiału ze teraz jeszcze lepiej lezy niż wtedy


kurdee ja nie wiem co mam zrobic na wieczór moze qesadile ale gdzie ja kabaczka znajde..

eeee mamy frytkii 🙂) i zapiekanki i pizze w zamrazalniku oraz fasolke to cos sie zrobi ziemniakiii to mozee sie da placuszki 🙂)

no i juz mam pychaa jedzonkooo tylko mleko trzeba kupic/ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na szczęscie nic nie muszę robić. Jedziemy do moich rodziców. Będzie też brat z zoną i córeczką. Ja tylko męża po alkohol wysłałam, po koreczki śledziowe, chipsy, soki, colę... nic więcej mnie w tym roku nie interesuje 🙂 I się uśmiałam, bo Artur dla mnie jeszcze kupił Picolo brzoskwiniowe. Ale się tym urżnę w trupa, haha :laugh:
Tak więc zaraz idę wałki sobie nakręcić, żeby chociaż w Sylwka trochę imprezowo wyglądać i śmigamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szkół rodzenia to byłam na razie na jednych zajęciach i chyba już się w tej ciąży za dużo naczytałam (W oczekiwaniu na Dziecko i Pierwszy Rok Dziecka, Ciąża dla Bystrzaków, Język niemowląt,regulatnie M jak Mama, Twoje Dziecko, no i to co w internecie), bo niczego nowego się nie dowiedziałam. Pojadę pewnie jeszcze dla spokoju ducha,ale nie sądzę żebym skończyła cały kurs. Dobrze, że u nas płaci się tylko za te zajęcia, na których się było... no chyba, ze się rozkręci i następne zajęcia będą ciekawsze.
Kochane, mykam robić się na bóstwo 🙃
A Wam życzę wszystkiego NAJ NAJ na ten zbliżający się Nowy Rok. Dla nas bedzie on szczególny, więc tym bardziej życzę spełnienia marzeń, planów, wielu radości i wszelkiej pomyślności 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,a ja padam z nóg,mamy dzis gosci i prócz obiadu(kotlety,ziemniaki i kapusta zasmazana) zrobilam krokiety,jajka z sosem tatarskim,sałatke mięsną,sałatke owocową a wczesniej bylam na zakupach gdzie wszedzie mega kolejki ale gdzie by kto tam przepuscil(jeszcze mi sie nie zdazylo w calej ciązy chodz teraz juz brzuch jest bardzo widoczny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 a mi się raz zdarzyło. Stanęłam w kolejce a pani ekspedientka wszystkich przede mną przeprosiła i powiedziała: ta pani pierwsza 🙂 Miłe to 🙂
Brzuchatki przyszłam złozyć wam życzonka 🙂

Życzę Wam kochane
spokojnego snu i radosnego przebudzenia,
żebyście mogły pozwolić sobie na to,
czego od dawna pragniecie ,a nie tylko na to, co musi Wam wystarczyć,
tylu dobrych wspomnień, abyście dzięki nim mogły przetrwać złe chwile,
tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok,
abyście zawsze były komuś potrzebne,
abyście znalazły szczęście, którego szukacie.


Z całego serducha życzę Wam wrażliwości na przemijanie czasu,
nie odkładanie decyzji, okazji, życia na później, aby potem nie było za późno.

A przede wszystkim moje drogie życzę Wam szybkiego mało bolesnego porodu i pociechy z Dzidziusia 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2010 MAMUŚKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki chciałabym Wam życzyć wszystkiego naj..........., szybkich i bezbolesnych porodów ,pięknych chwil w Nowym Roku z waszymi maleństwami i samych radości i uśmiechu.
Piękny i radosny był również ten rok bo dowiedziałyśmy się ,że będziemy mamusiami ,ale to co przyniesie nam Nowy 2010 -czyli nasze dzieciątka bedzie nie do zapomnienia na cale życie 🙂

Miłej zabawy dla wszystkich , nie wypijecie za dużo szampana aby wam bąbelki do główek nie uderzyły 😉

czyli do przyszłego Roku .......................pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil z bliskimi a w szczegolnosci z Waszymi Dziecinkami zyczy Anita z Mezem i Olafkiem w Brzuszku 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam już w Nowym Roczku 🙂 🙂 🙂

jak po zabawach , jak przeżyły to wasze brzusie ? Moja Majka od godz. 24 jak zaczęły się wybuchy do ok 2 szalała w brzuszku ,biedne dziecko pewno się bało a , ja nie mogłam nic zrobić 😞 O godz. 3 już spalam a rano tzn.ok 10 obudziłam się "zalana" pokarmem 😲

no wstawać mamy :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry w Nowym Roku 🙂

Ja też już na nogach wytrzymałam do 24 😁 pojechaliśmy do znajomych na impreze złożyliśmy wszystkim życzenia i wróciliśmy do domu do ciepłego łóżeczka.

Mi brzuszek też bardzo mocno falował w nocy - pewnie malutka się bała. Dziś dzień spokoju i wszystko wróci do normy.

Zaraz jade do parku na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zimno jest na dworzu - mrozek przymroził 🙂 super spacer 🙂

Teraz zabieram się za obiadek bo coś w brzuszku niespokojnie 🙂

ola73 może na ból głowy spróbuj okłady lub jak już wcześniej pisałam coca-cole mi to zawsze pomaga jest jeszcze czekolada 🙂 Trzymaj się mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam okłady , poleżałam i popłakałam przy okazji, maż chciał mnie do szpitala wieźć, jeszcze lekko pobolewa 😞 czy wy brałyście jakiś leki p/ bólowe ?

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/zapomnij-o-bolu-gowy_35378.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Dotrzymałam do 24 🙂 Hurrra!!! Za to o 2. już spałam 😁
Mati tańcował wieczór w rytm hitów na tvp2. Rodzice i Marcin się śmiali, że tańczy 🙂 Później się uspokoił i spał grzecznie.
Biomet chyba jest w porządku, bo inaczej bym umierała - jak zawsze pękała by mi głowa. A o dziwo czuję się dobrze. Tylko coś humor mam nie taki. Ale co tam... Pośpię to mi przejdzie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...