Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
strasznie sie dzisiaj wystraszyłam tym bólem bo trawl dość długo , obserwowałam ciśnienie i czy czasem mi mam obrzęków bo wtedy świadczyło by o zatruciu ciążowym i od razu kierunek szpital 😞 teraz jest juz dobrze jakoś przeszło , poczytałam jeszcze trochę na temat bóli 🙂 aby jutro było ladnie to wyjde z domu na spacer bo dziisaj siedzilam caly dzionek w chalupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w Nowym Roku 🙂
Ja tez dotrwałam do 24,00 ale po 1,00 poszłam już spać 🙂 i się wyspałam jak nigdy 🙂 spałam do 9,30 pierwszy raz od nie pamiętam kiedy 🙂 A dzień mija cichutki i spokojnie, rewelacja 🙂 🙂 relaks i jeszcze raz relaks 🙂
Na szczęscie mnie głowa nie boli i nie bolała uff 🙂 I Wam życzę , aby te bóle w końcu poprzechodziły i wieczór już był jak najbardziej radony i udany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dotrwalam do polnocy bez problemu 🙂 a dzisiejszy dzien spedzilismy bardzo swiatecznie, czyli leniuchujac i podjadajac 🙂 mielismy w planach rodzinny spacer ale Livia troche zaziebiona no i temperatura nadal -19 st.C , wiec sobie darowalismy i wygrzewalismy sie przy kominku 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallo

jak tam wieczorkiem

no to tak moj mały przerazony był do 2 w nocy bo u nas w bloku ciagle strzelali od 18 i ciezko małemu było... a pozatym to ja o 24 po spacerze dopiero sie obudziłam i nie spałam do 3 ale niestety rano był problem ze wstaniem .. nic mnie nie boli oprócz miesni 🙂)

aaaa jadłam dziś za cały legion 🙂) a wszczególności LODYYYYYYYY


a teraz ogladam ratatuj i idziemy spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie, mój mąż właśnie pojechał na snowboard. Nie będzie go cały dzień, buuuu 😞 Zatęskniłam za moimi nartami, ależ w przyszłym roku sobie odbiję 🙂
Zjadłam śniadanko, chociaż apetytu ostatnio nie mam. Martynka się powoli przeciąga. Trzeba się poruszać, bo się dziś zanudzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula mam nadzieje ze nie zmarznę najwyżej będę im mocno marudzić i zepsuje cały dzień bo chcą abym jechała z nimi 🙂 na miejscu jest restauracja wiec posiedzę zjem coś dobrego a oni niech szaleją sobie na skoku 😉 2-3 godzinki i pewno będziemy wracać.zrobiłam herbatkę w termos i kanapki można jechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam jednak w mieście, skusiło mnie i nie chciałam czekać do poniedziałku. I byłam mile zaskoczona dobrze przygotowanymi jedniami 🙂 czarne i się super jechało 🙂 Załatwiłam to co chciałam i jestem zadowolona 🙂 A zaraz zabieram się za obiadek ,potem chwila oddechu i po zakupy jakieś będzie się trzeba udać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki 🙂 U mnie tez biało.Mały szaleje, a ja mam lenia okropnego.Może jak mąz wróci z pracy pojdziemy na spacer.Niewiem jak wam ale po nocy mam plamy na koszuli z piersi :/ niemówiąc już o tym ze niemoge kupić biustonosza bo e nawet zamały.Ogladałam dziś na internecie ale wiecie jak to jest z zamówienim.
Smacznego obiadku wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania175 ja też mam problem teraz z dobraniem sobie staniku kupiłam ostatnio dwa takie mięciutkie i muszą mi już starczyć do końca bo nie mam zamiaru więcej takich dużych kupować teraz to się rozglądam za stanikami do karmienia fajne znalazłam na allegro tanie i w 3 kolorach 😁

http://www.allegro.pl/item864022868_stanik_biustonosz_75d_do_karmienia_13_90_kolory.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 ja już tyle się naoglądałam tych filmów o porodach, że jak ostatnio na szkole rodznia był film to nie zrobił na mnie wrażenia. Może dlatego że wiem że te kobiety cierpia no i każda z nas w taki czy podobny sposób będzie to przechodziła i raczej skupiam się na sobie i koncentruje w sobie energię.

Mój lekarz mówi, żeby sobie powtarzać że to normalne i że nie będzie mnie bolało - pozytywne nastawienie - ale to takie ciężkie teraz już czasami zatyka mnei z bólu jak miednica mnie boli bo nastoje się za długo lub pochodzę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...