Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj szkoda , a mi sie udało 2 przesyłki dostać bo sie 2 razy rejestrowałam przez pomyłkę i dostałam .

na nartach super ja posiedziałam i popatrzyłam , wypiłam gorąca czekoladę i po 3 godz. do domku , zgubiliśmy drogę i już myślałam że noc nas zastanie w lesie 😞

kupiłam płyn do prania ciuszków i teraz te z mam te 2 op. proszku mogę zacząć prać ,gorzej będzie z prasowaniem -fuj nie lubię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam Mamusie i Brzusie 🙂
Widzę ,że Ola już jest , to dobrze , bo się już wszystkie dziewczyny martwiły .
June - przykro , że mamie cofnęli urlop, ci pracodawcy ....
A ja po pracy , nareszcie w domku, u nas biało i zimno się robi , oj bardzo zimno 😞 . Byle już śnieg nie padał.
Kasenn - mam nadzieję ,że już Ci lepiej. Mnie dziś przez 2-3 godziny męczyła zgaga, ale to pikuś przy Twoich wymiotach 🙂 ,tym bardziej że na razie przeszła 🙂
Teraz pora na obiadek.Zmykam , miłego popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 ja dziś 2 pralki puściłam, jedną z pieluchami tetrowymi i bawełnianymi a drugą z wkłądami do pościeli i rożkiem.

Jutro zaczynam prać kolejne ciuszki. Właśnie je przejrzałam i mam problem co wybrać do torby do szpitala ;/

No i ciągle się zastanawiam czy nie za mało mam tych ciuszków.

Magdulka odpocznij po pracy, zjedz obiadek i na kanapie się połóż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monixa85 mam już w sypialni wyznaczony cały kącik dla dziecka, w środę ma przyjść zamówione łóżeczko więc już je tam ustawimy jeszcze jakieś ozdoby i lampka nad łóżkiem dla dziecka.

moni27 przy porodzie no to musisz mięc koszulę, natomiast póżniej na sali poporodowej to chyba już nie. Wsumie jak będziesz miała koszulkę to lepiej będzie bo do badania nie będziesz musiała się rozbierać 🙂 jakiś to plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 z ćwiczeniami jest tak, że jeśli ćwiczyłas na poczatku ciąży to teraz też możesz. Najgorzej jest nie ćwiczyć przez całą ciąże i póżniej zacząć ćwiczyć w 3 trymestrze. Ja pierwszy i połowe drugiego trymestru chodziła na aqua aerobik i było ekstra ale jak zaczeło sie zimno robić to przestałam i teraz cierpie z powodu bólu miednicy.

Chociaż jak staram sie w domu poruszać to jest jeszcze gorzej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam taka pileczke w zeszlym tygodniu i cwicze sobie na niej...znaczy siadam i skacze, bo czytalam ze pomaga w dobrym ulozeniu sie dzidziusia 😁 zreszta przygotowuje do porodu
mojego kuzyna zona tez skakala, lekarz jej poradzil 🙂 i pomoglo 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widze ze zguba sie znalazla cala i zdrowa 🙂 ale nas Ola wystraszylas 🙂

Co do pokoiku to moj maz zaczal remont i mam nadzieje ze zdazy a jak nie to skonczy pozniej bo i tak w naszej sypialni planuje przez pierwsze 4 miesiace miec Marcela w kolysce przy sobie ale jednoczesnie dzienne drzemki wolalabym zeby w swoim pokoiku spedzal zeby sie oswoil ze nie zawsze do mamy bedzie przyklejony 🙂

co do skakania na pilce to wiem ze poleca sie to juz podczas porodu bo bardzo dobrze wplywa to na rozwieranie szyjki wiec moze takie cwiczenie lepiej skonsultowac z polozna czy lekazem, napewno pomaga ruszanie biodrami na pilce- to pamietam ze szkoly rodzenia.

Jesli chodzi o to co zabrac do szpitala to raczej koszule bo przynajmniej u mnie obchod wygladal tak ze lekarze wpadali na chwile do sali podnosili koldre, zagladali gdzie trzeba i mkneli dalej... wiec chyba wygodniej w koszuli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej june 28 samopoczucie sie troszke poprawilo?? mam nadzieje ze tak 🙂
ja pokoik mam prawie zrobiony, i ja tez bede na poczatku miala lozeczko przy swoim lozku, zeby malutka czula moja obecnosc a pozniej do swojego pokoiczku 🙂

jesli chodzi o skakanie to w piatek zapytam doktorka co na ten temat uwaza, ja juz zakupilam wiec chociaz troszke na niej posiedze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni ja tez koszulę zamówiłam na allegro i czekam na nią , faktycznie tańsze niż w sklepach , ja kupuję jedną i biorę jeszcze piżamę , do samego porodu albo sam T-shirt stary się przyda albo dają swoje koszule w szpitalu 🙂

jeśli chodzi o kącik dla malej to mamy juz plany 😉 , chyba w sobotę przywieziemy łóżeczko , chce aby mąż jeszcze dorobił do niego szufladę 🙂

jutro zaczynam pranie , ciekawe jak mi pójdzie, najgorsze jest prasowanie , potem już się pakuje do szpitala , jeszcze kilka rzeczy dla siebie muszę dokupić typu wkładki poporodowe , płyn do hig. intymnej .

dzisiaj kupiłam 1op. pampersow tych malutkich 2-5 kg ,i żel do mycia , zdecydowałam sie na Nivea , na koniec zostawiam wózek , wanienkę i przewijak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monixa85 , dzieki juz mi lepiej, coz pewnych rzeczy sie nie przeskoczy... niestety

ja na allegro kupilam 2 koszule firmy Muzzy, super do karmienia i ladnie wygladaja, maja kopertowy dekolt i nawet teraz z brzuchem sie w nie wcisnelam bo sa z dobrej rozciagliwej bawelny 🙂 polecam
http://allegro.pl/item870392925_muzzy_w_ciazy_i_do_karmienia_m_od_pizama_com_pl.html
sa niedrogie i maja dosc duzy wybor

a do porodu to wykorzystam to co szpital daje bo jednak odrazu taka koszula jest brudna i do prania wiec niech sobie szpital to pierze 🙂 chociaz tu pewnie maja jednorazowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...