Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to dobrze ze jesteś , odzywaj się czasem będziemy spokojniejsze 🙂

idę wieszać malutkie ciuszki 😉

kupię sobie chyba maśc do pielęgnacji brodawek AA therapy mama i ja cena kusząca , przeczytałam że najlepiej stosować juz 2 mc przed porodem , strasznie sie boję ze popękają mi brodawki w czasie jak będę karmić 😞 bo już mam takie suche a oliwka już nie pomaga


http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=865587733 ale ja kupie w aptece szkoda płacić za przesyłkę myślę ze wyjdzie taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 ja od 2 dni używam 2 razy dziennie maść Maltan, tę maść też stosuje się na 2 mc przed porodę. Powiem Ci, że zauważyłam że już nie mam tak suchych brodawek - zwykłe kremy już mi nie pomagały.

http://www.miralex.pl/?product,pl,68

AngelFire ja też czuje dziecko prawie cały dzień, ale najbardziej o 10 rano i o 20 wieczorem wtedy tak mocnooooo szaleje przez 30-1h 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia o fajnie porównam czy ten z AA tez działa bakteriobójczo i wtedy zdecyduje, ten co ty masz to małe opakowanie -jak sądzisz na ile starczy? .powiesiłam wszystkie ciuszki ledwo mi miejsca na suszarce 🙂 a tu jeszcze tyle mam w workach 🙂 jakie one fajne wszystkie , ciekawe jak mój maz zareaguje jak wejdzie dzisiaj z pracy do domu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłąm większe opakowanie bo są dostępne w 3 opakowaniach. Sądze, że na długo starczy bo bardzo dobrze się rozsmarowuje na brodawce przy niewielkiej ilości.

Ja narazie jestem zadowolona - ten krem to znajoma mi poleciła bo go też stosuje już po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam suche i popękane wargi ,ale ja sie oblizuje na dworze bez przerwy , u mnie błyszczyk jest na 5 minut na ustach 😉

kasenn to czekają ciebie zakupy jak w nic nie wchodzisz juz , ja myślę ze to co mam w szafie powinno mi do końca posłużyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaw domku to latam w dresie bo wygodnie nic nie gniecie nie uciska , jak nie będę wchodzić w nic to tez dres , albo przestanę wychodzić z domu :laugh:

kasen ja szla na lody mialam na początku ciąży jak jeszcze nic nie wiedziałam że jestem to pochłaniałam takieeeeeeeeee ilości że sama byłam w szoku co się dzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po Swietach (z przerazeniem w oczach) weszlam na wage (wczesniej nie moglam dostac do niej baterii wiec zylam w blogiej nieswiadomosci)i okazalo sie ze od poczatku mam 10kg na plusie. Jestem ciekawa z jakim wynikiem skoncze te ciaze...

Jesli chodzi o biust to nosze juz 36GG (brytyjska rozmiarowka) rownoznacze z polskim 75LSwoja droga polecam wam bardzo fajna stronke zwiazana z biustonoszami...
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olamat napisał:
Ola73 nie będzie tak źle. Wyczytałam gdzieś w necie, że w ostatnim miesiącu nie powinno się już przytyc. Zobaczymy ile w tym prawdy 🙂



Mało prawdy!!! ja w ostatnim miesiącu tyję najwięcej,właśnie na początku tyłam po 2kg a teraz 5kg od razu,dzidzia w tym czasie szybko przybiera na wadze i ja jem dużo więcej,tak więc nie ma reguły.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...