Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
A tu jak zwykle wiele się dzieje 🙂
Jak tak dalej pójdzie to Wy będziecie przygotowane na przyjęcie maluszków na tip top na koniec stycznia. Pokoiki gotowe, ubranka poprane, poprasowane , kosmetyki prawie kupione 🙂 Ja wysiadam przy Was, nie zaczęłam jeszcze 😞 , nie było kiedy 🙂 Jutro w końcu pojadę z jakąś mini listą do hurtowni dla maluchów i posprawdzam co i jak . a za ciuszki nie ma się co brać, bo nie kupiłam jeszcze komody 😞. Ciekawe czy ja w ogóle zdążę??
Kasenn - napraw swój sprzęcik i aby Ci się po drodze nic nie przytrafiło.
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june nic z kąpielami sie nie zmieniło pielęgniarki same myją dzieciaczki tak jak piszesz pod kranem 10 sekund 😉 u nas w Tczewie można mieć swoje kosmetyki i podobno pytają czy się ma czy mają używać swoich , ja raczej nie bee brała niech myją swoimi , co do Jonsons to opinie są rożne , myślę ze po 2 kąpielach w szpitalu nic sie nie stanie dziecku sami wiedzą co dobre , używają ich od lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie o nic sie nie pytaly, wpadaly na pol minuty robily swoje i smigaly dalej, dziecko musialo byc przygotowane, tzn rozebrane tylko w rozku zeby bylo szybciej... jak w fabryce 😉 ze o swoich odczuciach przy pierwszym myciu nie wspomne- to wygladalo jakby myla kurczaka w zlewie przed sprawieniem... wygladalo strasznie, ale trzeba przyznac ze wprawe to one maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogole to dostalam dzis fotelik maxi-cosi 🙂 wiec jestem juz spokojniejsza, jeszcze musze kolyske zamowic i bedzie juz wszystko co niezbedne reszte bede kompletowac na spokojnie do polowy lutego - oczywiscie gdyby nie remont to juz bym pewnie miala wszystko a tak to narazie nie mam gdzie tego trzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny właśnie wróciłam z kina z Avatar - powiem Wam, że film zrobił na mnie bardzo duże wrażenie te efekty, ta akcja - poprostu ekstra 🙂

Wkurzyłam się tylko na kontrolera biletów, bo wziął mój i mówi: "A PAni to normalny ma bilet, trzeba było kupił ulgowy w Pani stanie" wrrr

Normalnie zdziwienie, że kobieta w ciąży chce isc do kina ;/

U mnie w szpitalu mama może sama kąpać dziecko w asyscie położnej. Wogóle rodze w szpitalu pod Szczecinem w Policach a tam otworzyli nowoczesną klinikę położniczą i jednak tam panuja trochę inne zasady niż w innych szpitalach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja wreszcie mam neta u siebie naprawionego po 2 tygodniach 😉 dzis na 18 ide na wizyte do gin,chce tez zrobic sobie usg zwyczajne,sprawdzic czy mała dorównala do prawidłowej wagi czy dalej taka drobinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

u mnie za oknem biało i dalej sypie szkoda ze nie ma słoneczka .muszę się ubierać i wyjśc z psem bo corka nie zdążyła i lecieć zanieść mocz do badania , w poniedziałek mam wizytę podobnie jak olmatszkoda tylko że bez usg 😞
ja też trochę nie wyspana zamieniłam się miejscami w wyrku z mężem bo w nocy trudno mi bylo się wydostawać na wc 😉 i teraz mnie wszystko boli muszę się przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dużo się dowiedziałam takich rzeczy o których nie miałam pojęcia
bo myslałam że jak wody odejdą to że już rodzę i trzeba jechać szybko do szpitala a tu pfff wcale tak nie jest. cieszę się że pojechałam . teraz były tylko wykłady ale za tydzień już ćwiczonka będą ale wypas 🤪 🤪 a z męża się śmieję że będzie lalę przewijał :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamuśki 🙂

Ale miałam straszną noc 😞 obudziłam się o 3 i koniec spania dopiero teraz zwlekłam się z łóżka próbując jeszcze trochę dospać.

Może że wczoraj tyle się nastałam przy tym żelazku - dziś robie wolne od pracy :P

Dziś mam wizytę u lekarza zobacze jak moja księżniczka urosła przez te 2 tygodnie - bo brzuszek mi urósła 🙂
A jutro idę do szpitala na 4d 😁 i znowu dostane kolejny filmik - szkoda, że to już ostatni.

Teraz pije herbatę z cytryną i miodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczłapałam sie z laboratorium do domciu, ale śniegu u nas 🙂 znowu byłam oglądać wózki , ja chyba zwariuje znowu inny model mi sie podoba 🤔
moni nie strasz że znowu w 36 tyg. urodzę, mimo wszystko jeśli nawet to jest trochę czasu jeszcze :laugh: a jeśli chodzi o odejście wód płodowych to na pewno nie ma na co czekać tylko jechać do szpitala , może nie oznacza to porodu ,ale w domku bez stresu nie ma co siedzieć , wiec nie wiem co wam na tych zajęciach mówili ? to jest sygnał ze sie coś sie zaczyna dziać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mówili że to jest sygnał że poród tusz tusz aczkolwiek jak nie ma skurczy a te są najważniejsze co 5min to nie ma po co jechać no chyba że się jest już 5dni po terminie to trzeba jechac


Wiecie co a mi zaś od wczoraj zaczęły dopadać straszne mdłości i wymioty 😞 ja już chce mieć to za sobą bo mam już dość 😠
nigdy więcej,nigdy!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka która urodziła w tam tym roku (2009) to jak jej odeszły wody, to strasznei się uparła że nie pojedzie do szpitala do póki nie posprząta całego mieszkania. Bo mówi, że do brudnego mieszkanie dziecka nie przywiezie. A w szpitalu rodziła jeszcze z 14 godzin, więc to różnie była po odejściu wód.

Na szkole rodzenia też mi mówili, że jak odejda wody to się mozna spokojnie wykąpać - pomału jechać do szpitala (bez łamania prawa :P ) ponoć tak jest tylko przy pierwszym dziecku no zobaczymy jak to będzie za jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
a moj Marcel chyba wczoraj wreszcie przyjal pozycje startowa 🤪 w kazdym razie od wczoraj czuje jak kopie powyzej zoladka a nie jak dotad w okolicach kosci lonowej 🙂 mam nadzieje ze to wlasnie oznaka obrocenia bo juz zaczelam sie niepokoic Livia od 26 tyg byla juz w prawidlowej pozycji, wiec troche sie zmartwilam na ostatnim usg ze on jeszcze sie nie przekrecil.

ola73 , w Norwegii potrafia odeslac Cie do domu nawet na 2 dni jesli odeszly Ci wody a nie ma akcji skurczowej... jak to uslyszalam to zdebialam, wiadomo ze jak odejda wody a nie ma zadnych skurczy to nie ma co gnac w kapciach do szpitala, ale spokojnie zaczac zbierac rzeczy , przygotowac sie i dopiero jechac. Co innego my- wielorodki 🤪 jak mi odejda wody to raczej bede panikowac i gnac w poplochu , bo mam nadzieje ze 2 porod bedzie szybki 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO ODEJŚCIA WOD TO WIDZĘ ZE SA ROŻNE OPINIE , MNIE ODESZLY I TEZ NIE MIALAM SKURCZY DOPIERO PO 2-3 GODZINACH A URODZIŁAM PO JAKIŚ 7-8 , ALE W SZPITALU POWIEDZIELI ZE NI BYLO NA CO CZEKAĆ W DOMU , A I TERAZ PRZECZYTAŁAM W CZASOPIŚMIE DLA PRZYSZŁYCH MAM PORADY KIEDY JECHAĆ DO SZPITALA I WŁAŚNIE PRZY ODEJŚCIU WÓD JEST TO WSKAZANE , JA NA PEWNO NIE BĘDĘ CZEKAĆ TYLKO JECHAĆ , BO TEŻ PANIKARA JESTEM TO DRUGA SPRAWA 😉

JUNE MOJA CHYBA TEŻ RACZEJ OD OK . TYG. JEST GŁÓWKĄ W DÓŁ CHOĆ CZUJĘ JAKIŚ KOPNIAKI A MOZE RACZEJ RĄCZKĄ ALBO GŁÓWKA STUKA W ŁONO, A ZA TO NÓŻKAMI POD ŻEBRA SIĘ PCHA CWANIARA , MAM KŁOPOTY Z SIEDZENIEM W LEKKIM ZGIĘCIU BO BOLI WTEDY I ŹLE SIĘ ODDYCHA .

CZY MACIE TEŻ CZASEM TAKI LEKKI BÓL JAKBY SKURCZ W KROCZU ? BO MI SIE KILKA RAZY ZDARZYŁO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...