Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja czekam aż moja córcia wyjdzie z wanny ta nasza Syrenka :laugh: bo mam ochotę się wygrzać i zrelaksować trochę 🙂

anula to fajnie ze siostra ciebie poprosiła o towarzystwo w tak ważnej chwili 🙂
no te maluszki słodziutkie i my niedługo takie będziemy tulić , choć one na pewno mniejsze niz te nasze w brzuszkach teraz .ale łezki się same cisnęły do oczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
mam zaganiany dzien wiec nie mialam czasu zajrzec tu rano i teraz mam do nadrobienia 25 stron! 🙂

U mnie generalnie ok, chociaz do kaszlu dolaczyl bol gardla... ratuje sie wapnem, cerutinem i herbata z miodem i cytryna- oby pomoglo.

Wczoraj sie dowiedzialam ze siostra kolezanki urodzila coreczke: 10 pkt, 55 cm, niecale 3 kg - parametry idealne do rodzenia, szybki porod no i to wszystko bylo zbyt piekne bo musieli ja lyzeczkowac... zawsze cos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się wykapałam i czuje sie ok. moja mała chyba lubi kąpiele ,bo cały czas jest aktywna w wannie :laugh:

june kuruj się dalej będzie dobrze 🙂 aj ...łyżeczkowanie 😞 nic nie mów....

a ja czekam na męża ma dzisiaj tyle rooty ze wróci później 😞 szkoda ,ale musi się wywiązać ze zobowiązań dla klienta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 nie masz co czytac tylko o porodach nakrecisz sie bardziej - nie wolno !!

Ja to zgage mam codziennie wieczorem a jak juz poloże sie do łożka to mozna wyc z bolu 😠

Ale smaczny byl ten budyń zjadlam cala miske mam jeszcze jedna i mnie strasznie kusi - i nie wiem czy ja zjesc czy nie hihi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula i montusia ja tez codziennie mam zgagę coś okropnego , a już w ogóle jak kładę się na prawym boku to aż piecze tak mocno 😞 😞 😞 😞

ja też się głodna zrobiłam chyba wypiję jogurcik , budyniu to mi się nie chce gotować , zresztą nie mam mleczka bo mieliśmy jechać na zakupy jak zawsze w piątek na cały tydz. takie większe i nici z tego dzisiaj już 😞

montusia i jak dzisiaj twoje RR? u mnie 130/80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny lubię zimę ale niech się już kończy bo zaczynam z trudem dopinać wszystkie szerokie kurtki i płaszcze 😲 lada chwila już z domu nigdzie nie wyjdę bo bym musiała "goła " iść 🥴
A nie pożyczę od kogoś grubszego bo bym wyglądała jak strach na wróble bo brzuch spoko ale rękawy już bym się w nich utopiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, ja kupuje podusie do karmienia obowiazkowo, bardzo ulatwia karmienie i mamie i malenstwu, i odciaza plecy mamy a co najwazniejsze dziecko jest na wysokosci piersi czyli nie pomaga grawitacji, co daje wieksze szanse ze nasze biusty za bardzo nie opadna 😉 a tak w ogole fajnie sie na takiej podusi lezy pod karkiem i mozna wykorzystac przy probach siadania malucha- ma wieksza stabilizacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 dzis maksymalne ciśnienie to miałam 130/88 więc nie było tak żle 🙂

Jeśli chodzi o rogala do karmienia to ja kupiłam na allegro używany firmy Motherhood poczytajcie sobie o nim na stronie producenta, polecam bo naprawde fajnie pasuje do ciała mamy z tej firmy otulaczka 😁

http://motherhood.pl/produkt/fasolka-motherhood.html

Zima już ma odejsć poszła seeeeeeeee bo jest feeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść dziewczyny, wróciłam
U lekarza spoko choć powiem Wam tak, nie chce wiedzieć co to jest masaż szyjki macicy. Przy samym badani tak strasznie bolało a gdzie tam do masażu, maskara jak bolało.
Co do podusi mam taką dostałam od koleżanki ale nie jestem do niej przekonana, mam z tej samej firmy do spania w kształcie litery C i ona również się do tego nadają a jest taka milsza i miększa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, ja chyba zdecyduje sie na rogala Motherhood

cruella , do dzis wspominam masaz szyjki jako najbardziej bolesna czesc porodu... no ale coz juz nie mamy innego wyjscia 😉 trzeba to przezyc. Ja tez w pierwszej ciazy mialam bardzo wrazliwa szyjke i kazde badanie ginekologiczne to byl koszmar, bolalo nieziemsko.

zmykam do lozeczka,
pap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam znowu pierwsza ,a potem znikam na gościny do Babć 🙂

w nocy miałam 2 silne skurcze pod łonem z prawej strony ,uuuu...nie milo było- pooddychałam i przeszło , nawet męża nie budziłam to dzisiaj rano zły na mnie o to był 😉 po co mam robić alarm jak to jeszcze nie teraz :P

te rogale na pewno są wygodne do karmienia sama się zastanawiałam nad nim , tylko czy ja to wszytko wykorzystam tyle tych nowości( ja chyba już naprawdę starej daty jestem 😉 ) ostatnio kupiłam karuzelę z pozytywką na łóżeczko i to miał być ostatni zakup 🤔
a torbę do szpitala pakuję tak ze codziennie do niej cos dorzucam w końcu się nie dopnie zamek 😉

pozdrawiam będe wieczorkiem albo dopiero jutro miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...