Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hihi cruella to widze ze ten twoj sie nie zle przygotowal:laugh: :laugh: . Ja tak dobrze nie mialam. Do dzisiaj mam mnostwo obowiazkow i moj mi nie pomaga 😞 ale juz przywyklam. Jedyne co sie w nim zmienilo jak mi tak porzadnie brzuszek wywalilo ze az sam to zauwazyl, to jak mam do zrobienia wieksze zakupy to proponuje mi ze pojdzie ze mna (ale to rzadko) a i jeszcze mam w domu lzej bo jak mi sie nie chce sprzatac albo gorzej sie czuje to nic nie mowi. A zawsze musialo byc posprzatane i obiad ugotowany jak wracal z pracy. No ale coz taki typ. Ma z kolei inne zalety ale troche mnie drazni to ze nie garnie sie do sprzatania lub do pomagania w obowiazkach.

Elwira fajnie ze sie odezwalas, na poczcie masz moj numer tel. to sobie zapisz. 🙂

No i statystyki nie wytrzymaly napiecia. Kurcze a bylo tak pieknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nareszcie Ola z majka w domku 🙂 Ale je tam musieli wymeczyc w tym szpitalu. To nic przyjemnego siedzenie w takim miejscu.

A ja wlasnie wrocilam z zakupow i kupilam sobie adwokatki, ptysie w rozowym lukrze, napoleonki, jogurty i kilka batonow. 🤪 🤪 🤪 Ale mnnie naszlo. Teraz bede sie slodyczowac 🙃 🙃 moge sie podzielic ktora chce troche??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sluchajcie dziewczyny czy sa jakies przeciwskazania w ciazy do stosowania jakiegokolwiek kremu na rozstepy na brzuchu??

Bo moje sie juz tak rozwalily (gwaltownie urosl mi brzuszek i z dnia na dzien opadl ok. 10cm) 😞 ze sa czerwone, krwiste i strasznie bola i swedza. Normalnie jak sie bardziej nachyle to czuje jak sie rozrywaja 😞

A ze apteki dzisiaj juz zamkniete to w zwyklym sklepie dostalam taki tani zwykly w tubce. za 12 zl. Jedyny jaki byl na rozstepy i cellulit. Musialam cokolwiek kupic bo myslalam ze nie wytrzymam. Po ciazy kupie sobie jakis dobry i drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja polecam ci ten, zamów sobie jest rewelacyjny, pomaga też leczyć blizny i rozstępy już powstałe a po porodzie. Ja się tym smarowałam, zwłaszcza w ostatnim okresie, wtedy właśnie gdy brzuch opada, wtedy najczęściej się robią. Mnie na szczęście to ominęło 🙂 nie mam ani jednego rozstępa :laugh: :laugh:

http://www.allegro.pl/item926802045_bio_oil_specjalistyczna_pielegnacja_skory_200ml.html

a po porodzie poelcam to:
http://www.allegro.pl/item916190439_mustela_zel_poporodowy.html

Ja już sobie zamówiłam:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cala ciaze smarowalam sie olejkiem dla niemowlat bambino i bylo super do momentu gdy mi sie gwaltownie uroslo i skura zaczela pekac.

teraz mam ten krem. Pisza ze po tygodniu regularnego stosowania juz widac efekty. Zuzyje go i zobaczymy.

Kurde ale te kremy drogie. Chyba dopiero Mustele kupie po porodzie bo to juz niedlugo to teraz nie ma sensu nic kupowac.

Mam nadzieje ze te kremy sa warte tej ceny, bo nie zawsze stac zeby sobie pozwolic na taki wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab nie dziwie ci sie, ja tez bym byla zmeczona. Mi wystarczy ze z psem do sklepu pojde i juz kregoslup mi siada.

A mam na co narzekac bo to nie jest jakis tam maly kundel:P

A tymbardziej teraz jest w swoim zywiole i utrzymac bestii nie mozna. Jak widzi snieg to szajba jej odbija:laugh: :laugh: [img size=176]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/faza.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia no ja smarowałam tym bio oil i nie amm naprawdę ani jednego.
Teraz zamówiłam sobie tą mustelę bo u mnie skóra już nie jest taka wiotka a chciałabym wrócić do sylwetki z przed ciąży, mam nadzieję że będzie skuteczna.
Do tego oczywiście zakupiłam majciochy aż po cycki takie ściągające 🙂
http://www.allegro.pl/item926307700_mitex_elite_iv_modelujace_r_m_tanio.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak cruella to jest HUSKY 🙂 wabi sie FAZA.

Sluchaj ten bio oil to juz mi teraz nie pomoze bo ja juz mam pozadne rozstepy ale zamowie ta mustele.

A te majciochy to wydaja sie dobre. Mam nadzieje ze sie nie sciagaja i nie podwijaja. Zobacze jaka ja bede obwisla po ciazy i wtedy sie zdecyduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane

Ola super, że już jesteście w domku 🙂

Asia śliczna psina! Jak ja bym chciała taką!!!

Mi dziś brzuszek twardnieje tak boleśnie od samego rana, ale jakoś nie zwróciłam uwagi na odstępy czasowe... Po prostu czuję, że to jeszcze nie to. 😞 A bardzo bym chciała żeby to było już...

Wzięło mnie na banany - mam nadzieję, że poza okropną zgagą nic mi po nich nie będzie.

Poza tym chyba mój organizm się oczyszcza, bo mimo ogromnej ilości pochłanianej czekolady nie mam problemów z wypróżnieniem, choć galopką bym tego nie nazwała... A może to te banany... 🥴

Humor mam do d... 😠 Smutno mi i tak jakoś dziwnie... Nawet cierpliwości do tragicznie wolnego internetu nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej dużo pisania 🙂

wody mi odeszly w domku od 14, spokojnie czekałam na meza az wróci z pracy i sie ok. 15.30 dowlekliśmy do szpitala 🙂 zbadali mnie nie bylo akcji porodowej , ale postanowi zostawic a męza odesłali do domu ok 16 .podloczyli KTg i sie okazalo ze mam pojedyncze niewielki skurcze , potem ok 17 godz dostalam kropllowkę na wywolanie i przyspieszeni skurczy i sie zaczeło do 3 min. skurcze najpierw male potem juz co 2 min. bolace jak cholera ale dalam radę :laugh: ok 18.30 zbadala mnie poozna i mowi ze rozwarcia nie ma szyjka dluga chyba do rana nie urodzę 😞 lekarz chical mi juz odlaczac kroplowke aby nie meczyc macicy i czekac do rana , ale ja dalej chodzilam po korytarzu z kroplowką dzielnie i ok 19.20 podeszlam do poóznej i mowę jej ze ma chyba skurcze parte ze cos sie zaczyna dziać 😲 strasznie sie zdziwila i sie okazalo ze jest juz rozwarcie i szyjka pięknie miekka i tylko rodzić ....szybko dzwonilam po meza bo mowila ze mogę nie zdazyc i zaczac rodzic bez niego 19.30 zadzwonilam i czekaliśmy 15 min. na niego ja juz na boczku na porodowce silne bloe parte a jak przyjechal tylko szybka akcja rozkladnai lózka porodowego i 10 min. majeczka byla z nami . powiem wam czulam sie swietnie szcześliwa przede wszystkim , zero zmeczenia wesola itd.zycze wszytkim takiego porodu. mialam super położna naprawdę .mąz został ze mna 2 godz potem pojechal po Elize i jeszcze siedzieli ze mna chyba do 24 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...