Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
June ale jak tu marzyć o dzikim seksie jak nawet normalnego nie ma... cholera moja tylko w nocy mnie budziła i nakrecała przez sen a jak już chciałam to on, że nie bo małemu coś zrobimy...

ale za to dziś zrobie sobie cieplusia kąpiel z bąbelkami ozonowymi 🙂) łazienka wkońcu gotowa tylko 2 dekory trzeba wkleić 🙂

Tymon 28.01 ważył 2,432g wiecnie wiem ile teraz ale napewno wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja współżyłam ze swoim 3 tyg temu i juz mialam lekkie skurcze przepowiadające boje sie ich jak ognia normalnie i od tamtej nocy powiedzialam koniec maly chce jeszcze posiedziec tam,podrosnąć iiii nie bede wywoływać go na siłe niechce to niech sobie tam siedzi..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak zeszłyśmy na przyjemny temat seksu, to powiem Wam, że my kochamy się cały czas bez ograniczeń. Korzystamy póki możemy z ciszy:P i nie martwienia się o ciążę 🙂

Ale marzy mi się taki dziki seks bez brzucha, ach pomarzyc można:P

Anula ja już myslałam, że Ty rozpoczęłaś nową turę 🙂

Jak tylko, któraś z Was nie wchodzi rano na brzuszek i długo jej nie ma to ja już myslę, że poszła rodzic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niuniorka dodałam cie do znajomych


Ola[b/] jak Tam moja Kochana 🙂 ja sie musze do tego Tczewa kopnąć w odwiedziny do majki ale to jak juz Tymon będzie może będzie miłość od pierwszego spojrzenia


dzis powinien przyjść moj odkurzacz i fotelik i żelazko ( w przypływie strasznie negatywnej energi(nie mogłam rozprasować zgniecenia rzuciłam nim w grzejnik)) się popsuło samo 🙂

a zrobiłam sobie kawke z mlekiem zageszczanym (podgrzanym osłodzonym i zrobionym na pianke smakuje jak karmel) boże jak ja bym jeszcze wypiła 🙂)

Anulab zrób wiecej ruskich i prześlij kurierem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat moj ma traume bo raz mnie bardzo bolało ale to dlatego że kosci mi sie rozchodziły ... 🤔


kurcze nawet mu filmik z reportażem puścilam a TU nic!!!! 😠


nie wiem jak mu na ambicje wiechać ☺️


aaaa mamm powiem mu ,że niedługo będe musiała w wibrator zainwestować bo z jego sprzetu to zero porzytku :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takkk do samochoduu terenówka(car x lander) małego do terenówki mamusi 🙂

nie ma to jak duze bezpieczne orurowane auto nawet przez rzeki jezdzi 🙂)

Ola mat my właśnie tak od 2 tygodni nic.. ehhh ale ja mam straszna ochote i wkurza mnie ,że on nie chce ostatnio nawet nakrzyczałam na niego za to i chlopak się zamknoł w sobie 🤪 😁

chyba będzie trzeba wziąść interes w swoje rece i nie puscić :laugh:

dobra bo głupoty juz pisze :P

a ogolnie nie bede rozpakowywać ni nic fotelika wózek też w pudle w piwnicy mąż ma wnieść dopiero jak ja będe w szpitalu.. coś musi być z tych przesądów wkońcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie ma przyjść GLS a tego samego kuriera mąż w firmie ma wiec może fotelik z mężem przyjechać bo te cwaniaczki wymiguja się z wchodzenia na 3 piętro ... bo tylko jedna Oliwia Mielewczyk jest z rumi na Gdańskiej i wszyscy wiedza,że mamy firme w redzie na Gdńskiej bo to ten sam region i jak za pobraniem sa to leca do meza 🙂) a nr to 47 i 48 i zawsze mówia,że sie pomylili 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, Mamuśki i Dzieciaczki:P 🙂

W końcu mogę do Was zaglądnąć, od rana miałam lekcje. Wstałam o 7.15 🤪 Chodzę jak naćpana:P

Pisałam już na forum nk ale napiszę też tutaj. Każdy kto mnie ostatnio spotykana to mówi że nie wytrzymam do przyszłego tygodnia. Pani od polskiego nawet nie dużo mi zadała bo mówi że raczej się nie zobaczymy i czeka na zdjęcie Maluszka 🙂 Myślicie że to się da zauważyć?:P

Co do seksu to ja też mam straaaaszną ochotę ale niestety mój Mąż, który normalnie robiłby to o każdej porze w każdym miejscu 😁 boi się o swojego Synusia. Wyobrażacie sobie, już Synek jest ważniejszy ode mnie 😁 Ech ci faceci:P

Kasenn przeszła deprecha? 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...