Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzę że pouciekałyście do Mężów:P Mój się kąpie więc miałam chwilkę żeby zaglądnąć:P

No a teraz życzę Wam milusich snów, tylko nie z porodem w roli głównej:P Dobranoc Marcóweczki 😘

P.S. Jak nie będę mogła usnąć to jeszcze zaglądnę czy któraś czasem nie rodzi:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja jeszcze 2w1 ale juz myslalam ze mnie wzielo.

Od rana klucia, skurcze ktore sie z czasem nasilaly i byly coraz czestrze i dluzsze, az zaczely mnie bolec. Mialy czestotliwosc co 2 minuty az maznie mogl isc spac i kazal mi zrobic sobie kapiel. Dopiero wyszlam z wanny i narazie cisza, ale mamtakie wrazenie ze jeszcze mnie jakis zlapie bo takie mam uczucie.

Az sie zaczelam delikatnie denerwowac ze to moze byc juz.

Ale z drugiej strony byloby super. Na wszelki wypadek sie odkrzaczylam 🤪 🤪 zeby potem nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak niuniorka co racja to racja. Tak sie zastanawiam czy sobie lewatywy teraz nie zrobic.

Bo w szpitalu nie chcialabym zeby mi ktos robil.

A moze wytrzymam do jutra, bo jak zrobie sobie dzisiaj i mnie popedzi to potem w nocy nie zasne bo ciagle nakibelek bede leciala.

A widze ze wszystkie sie zawinely spac czy jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn szczerze ci powiem ze ja juz chcialam jechac ale siedzialam jak zamurowana, bo wkrecilam sobie ze jak to nie to,to tylko sobie wstydu w szpitalu zrobie.Wiec postanowilam sobie zrobic kapiel i narazie przeszlo.

Ale powiem ci ze te skurcze przepowiadajace takie jak na okres to mialam jeszcze wczoraj a dzisiaj juz byly mocniejsze, czestrze i dluzsze. tak mnie ciagnelo i tak nagle lapalo ze mialam wrazenie ze to moze byc w kazdej chwili. A gdzie ja jeszcze do mojego terminu? 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola urodziła 17 dni przed terminem.. ja tez już widze te najblizsze 4 dni jako ostatnie spokojne a ty masz 13dni!! a ciepła kompiel rozkurcza i osłabia na troche a może być tak,że masz juz niezłe rozwarcie i jak już znowu cie złapie to partymi i do szpitala nie dojedziesz a pozatym ile do niego masz?? i proponuje zadzwonić do szpitala i poprosic o porade

a teraz mnie łapia a właśnie kompiel sobie przygotowałam znaczy sie mąz mi zrobił.
bede za pół godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedzieć że mnie po prysznicu przeszło hehe, dopiero po jakimś czasie pojawiły się delikatne stawianie się brzucha.
Asia obiecaj że nie będziesz czekać do tych co 2 minuty bo to kochana już są właściwie parte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella ma racje ... i anulab też ale kurcze jak tak długo i co 2 minuty to nawet kapiel by mnie nie uspokoiła i nie zatrzymała w domu boo wolała bym wiedzieć ..

ja wyszłam z wanny i jak suszyłam włosy złapał mnie jeden ale jak narazie nicc


pozatym musiałam sprawdzić żel dla Tymka Oliatum czy naprawde skóra jest tak rewelacyjnie nawilzona i mieka i wogole i moge powiedzieć TAK JEST REWELACJA NADZIWIĆ SIE NIE MOGE OD DZIŚ Z MĘŻEM STWIERDZILIŚMY ŻE NIE MA KREMÓW BALSAMÓW I INNYCH DROICH KOSMETYKÓW TYLKO TO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

O widze ze dzisiaj jestem pierwsza 🙂

jest 5.20 i jakos od 2.00 nie moge spac. Znowu mnie zaczelo cos lapac ale tym razem nieregularne, krotrze i mniej bolesne.

Macie racje moze nie powinnam tyle czekac ale duzo do myslenia dalo mi to ze moja ginekolog z usmiechem na twarzy mi mowila ze spokojnie do 8 marca powinnam donosic bo maly jest jeszcze wysoko.

A poza tym te wczorajsze skurcze byly regularne, coraz czestrze i nasilajace sie, ale gdy czestotliwosc wynosila juz 2 min to zdziwilo mnie ze nie sa one wystarczajaco mocne. Bo przeciez przy tak czestych skurczach powinnam sie zwijac z bolu. A one byly raptem odczuwalne jak przy calkiem bolesnej miesiaczce. Wiec postanowilam sprawdzic kapiela, i faktycznie przeszlo.

Poza tym dziewczynki, torba spakowana, dokumenty tez a do szpitala raptem 6 km. Takze nie ma takiej tragedii.

Dobra dziwuszki lece sie jeszcze polozyc.

A sluchajcie jak to jest z tym oddychaniem w czasie skurczy??

Bo ja umiem oddychac przepona ale jak sie to robi prawidlowo??

wciaga sie powietrze przez nos i wypuszcza ustami??

bo wiem ze nie powinno sie napinac miesni a oddychanie przepona duzo pomaga bo jest sie rozluznionym i szybciej przechodzi i lepiej sie je znosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aśka -tez mnie takie cos złapalo 3 tyg temu ze przez 6 godz mialam skurcze,bol brzucha jak przy okresie i to mocny i caly dzien mnie czyscilo i myslalam ze sie juz zaczyna a tu po 6 godz przeszlo i od tej pory juz sie nie powtorzylo
moni-mnie czysci tak od 2 tyg srednio co 2 dzien i na poczatku sie przejmowalam ze to oznaki ze porod bedzie ale teraz juz nie zwracam na to uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to juz chce rodzic,niektore mi mowią zebym korzystala ze jeszcze dziecka nie ma ze moge sie chociaz wyspac,a to totalna bzdura!!!wlasnie ciagle jestem niewyspana ,w nocy na siku budze sie juz nie co 2 godz ale co godz!!takze dzis jak poszlam spac o 23 i spalam do 7 to wstawalam 6 razy,juz mnie normalnie szlag bral!!i za kazdym razem jak wstalam tak mnie suszylo a ze pod reką mialam pepsi i wode,wybieralam pepsi az jestem na siebie zla,ale nie wiem co to sie dzieje ,teraz pod koniec ciazy uwielbiam pepsi,moglabym ją pic litrami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dokładnie tak się oddycha, wciągasz przez nos wypuszczasz ustami, nie wstrzymujesz oddechu, powiem szczerze że do bóli partych udało mi się kontrolować ból za pomocą oddechu ale te trzy ostatnie skurcze były już tak silne że mimo tego iż mam bardzo wysoki próg bólu to nie dałam rady.
Tak czy inaczej Asiu jak masz bóle co 2 minut to jedź do szpitala. Uwierz mi lepiej jechać nie potrzebnie niż nie jechać potrzebnie.
W szpitalu to naturalna sprawa że czasem się nie wie czy się rodzi, uwierz mi.
Ja sama jak jechałam to mojej gin mówiłam żeby nie przyjeżdżała bo to prawdopodobnie fałszywy alarm, sama tez tak naprawdę nie wiem jak wyglądają skurcze te początkowe bo przy obu ciążach takowych nie miałam.
Delikatne stawianie się brzuszka czy inaczej twardnienie macicy, nie inne niż na tydzień przed porodem, z tą tylko różnicą że regularnie co ileś tam minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Juz nie pamiętam kiedy się wyspałam, brakuje mi tego. Teraz jak poleżę w jakieś pozycji zbyt długo to wsszystko mnie boli 😞

U mnie dziś pogoda istnie łózkowa, za oknem mgła, buuu a ja na spacer chciałam sobie iśc poczuc wiosnę 🙂

Cruella jak tam Twoje samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olamat dziękuję że pytasz.
Dziś już lepiej wczoraj z położną na telefonie cały czas, ale okazało się że to jakieś grypowe dolegliwości, kazała mi dużo pić i wypocić się i faktycznie spałam w nocy w koszuli, pidżamie oraz szlafroku do tego przykryta kołdrą i kocem takim grubym, wszystko wypociłam.
Małą też bardzo wyrozumiała obudziła się tylko raz w nocy i dopiero teraz rano 🙂
Zażywałam wczoraj paracetamol oraz herbatę z kwiatu lipy działa rozgrzewająco.
Mam tylko nadzieję że moja walentynka nie złapie ode mnie czegoś albo od Andrzeja bo on też smarka, a jej coś zaczęło świszczeć w nosie, oby to tylko jakaś kozucha zaplątała się.
Olamat na pocieszenie powiem Ci że chyba długo się już nie wyśpisz, jak urodzisz to dzieci są bardzo absorbujące zwłaszcza w nocy, moja dziś jadła przez 1,5 godziny wyobrażasz sobie??
Tak że jak możesz to leż i wypoczywaj, zresztą wszystkie te z 2 paków 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki druella za rade. Masz ode mnie oklaska 🙂 Kurcze powiem ci ze tak bym chciala urodzic ale jak mialam wczoraj te skurcze to normalnie lekko sie zestresowalam ze moge nie zdazyc, ze sobie nie dam rady. hehe jakos balabym sie jechac do szpitala i fatygowac wszystkich jesli to by niebylo to. Mam nadzieje ze moj porod zacznie sie od odejscia wod, bo wtedy bede pewna na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella w sumie to dobrze, że to tylko grypa, bo ja juz myslałam, że może zapalenie piersi a z tym to dopiero byłby kłopot.

Mała jak je z piersi, a Ty jestes delikatnie przeziębiona to szybciej wyłyka przeciwciała, niz bakterie lub wirusy. Musisz tylko uważac na męża. Będzie dobrze, głowa do góry 🙂

Staram się leżec i leniuchowac jak najwięcej, ale jak poleżę np na lewym boku to cale biodro mnie boli, ach ale w sumie masz rację. Jak mała pojawi się na świecie to długo będę mogła tylko pomarzyc o takim beztroskim leniuchowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia poród bez wątpienia jest stresujący, ale jak przyjdzie czas to dostaniesz takiego powera że ani się obejrzysz, minie stres i obawy będziesz myślała tylko o tym by urodzić i tulić maleństwo w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

moja kruszynka śpi juz 5 godzinę 🙂 cycki mi zaraz pękną :laugh:

cruella ja też tak oddychałam i powiem wam dobry oddech w czasie skurczu robi cuda -sama nie mogłam w to uwierzyć 😲 ciesze sie ze czujesz sie juz lepiej.

mój maż właśnie pojechał zarejestrować w USC Majkę i zameldować -wiec od dzisiaj będzie obywatelką Polski :P

a co wy dziewczyny się tak ociągacie ? mam niedosyt emocji na brzuszku 😞 rodzić .................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...