Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my po kąpieli , mniamkaniu cycka i śpi moja Majeczka kochana.

maryś ja widzę ze ty masz termin na 5 marca jak ja miałam-no ja już po 😉

cruella a ty masz potrzebę używania laktatora? bo ja nawet nie mam kupionego , nie mam bolących twardych piersi mała chyba na bieżąco ściąga tyle ile jej potrzeba i tyle się produkuje też .

ja zaraz wskakuje do wyrka -trzeba wykorzystać to ze mała śpi.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też wykąpane i śpimy 🙂
Dziś nasz chrzest kąpałyśmy się same 🙂 Adrian zachował się na poziomie jak prawdziwy starszy brat, pomógł we wszystkim 🙂

Olu
teraz już mi nie jest potrzebny, ale jeszcze parę dni temu tak, miałam taki nawał że mogłam wykarmić żłobek hihihi.
😆 😆 😆 😆 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
b]OLA zazdroszcze Ci, że masz już ta piękność przy sobie 🙂 mam termin na 5-tego ale Bóg wie, kiedy Majeczka zechce pojawić się na tym świecie...
W nocy bóle miesiączkowe mam koszmarne, zryczałam się dzisiejszej okropnie!

Mój mąż bardzo chce już mieć nas w komplecie lecz Majeczce dobrze w brzusiu 🙂

Czy seks to dobry pomysł w końcówce ciąży? - co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maryś ja mam tez Majeczke 😉 sex przyspieszyć może poród wiec próbujcie 😉

Cruella ja od wczoraj ka pie mała sama bo mój Piotrek chory 😞 a dzisiaj to nawet wywaliłam go do pokoju Elizy spać a ja z nią u nas -niestety uroki małego mieszkanka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marys cieszę się że mogłam pomóc 🙂

Anulka chyba pochłonięta jedzeniem z McDonalda a miała mi frytki przesłać:P Pewnie nic nie zostało 😁

Zmykam do łóżeczka przytulić się do Męża 🙂 Może to ostatnie dni we dwoje 🙂

Dobranoc Brzuszki, Mamusie i Maleństwa 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też myślałam o tym, żeby przyspieszyć poród seksem, ale oboje z mężem postanowiliśmy tego nie robić. On, bo od kilku miesięcy nie może się przemóc, a ja bo czuję się tam jakaś opuchnięta i chyba nie dałabym rady 🤢
Mała wyjdzie jak będzie gotowa. Tylko Mamuśka musi być cierpliwa :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,dzis znowu pierwsza,wstalam o 6.30 zrobilam sobie z mezem sniadanko,ale zaraz ide spac i tak do 9 😉 DZIS MOJ TERMIN PORODU!!! A MNIE KOMPLETNIE NIC NIE BIERZE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj bylam u gin i... powiedzial ze wszystko tam w srodku jest poddatne,a rozwarcie na pol palca wiec ze dzis moze nie urodze ale np jutro to juz nie moze przewidziec kiedy mnie wezmie. a ja mu mowie ze ja juz taka niecierpliwa jestem i kazal mi kupic se olejek rycynowy i wypic 3 lyzki i powiedzial ze jak macica jest gotowa to zadziala i wezma mnie skurcze i na porod a jak nie zadziala to znaczy ze trzeba jeszcze poczekac i tyle,wiec tak kolo 11 to biore i zobaczymy:P a i usg nie mialam ale powiedzial ze od ostatniego razu brzuch urosl i ze ponad 3kg bedzie juz miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze na hemoroidy kazal kupic se posterisan albo posterisan H(MOCNIEJSZA WERSJA-tylko ta mocniejsza na recepte)i choc jeszcze nie piecze tylko se te guzki to smarowac dziennnie 2 razy(zapobiegawczo by jeszcze wieksze sie nie zrobily) i przy smarowaniu delikatnie probowac je wpychac do srodka,wiec probujmy dziewczyny,choc po porodzie mogą sie zrobic jeszcze wieksze ale zazwyczaj sie wchlaniają potem ,bo ja je mam nie z zaparc bo przez calą ciaze ani razu nie mialam z tym problemu ale z ucisku dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Widzę Kamis, że Ty cierpliwie czekasz na marzec 🙂

Ja po wczorajszym dniu byłam tak padnieta, że jak wróciłam do domu to od razu poszłam spac. Nawet nie miałam siły włączyc laptopa.

Po wizycie: Moja mała waży 3100g!!!! cały czas jest ułozona pośladkowo, więc chyba cesarka mnie nie ominie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olamat wlasnie niecierpliwie czekam ,tylko moja mała sie obija:P a to juz masz fajne dziciątko ,to do porodu pewnie z 3500 bedzie mialo,to moze teraz zaczną sie rodzic wieksze dzieci bo jak narazie to wszystkie takie malenkie sie rodzily,ale to pewnie dlatego ze przed terminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuje ci Kamis, bo takie czekanie na pewno jest dobijające. Jeśli dotrę to terminu to pewnie tak będzie miała ok 3500g. Wcale się nie dziwię, że bolą mnie tak mocno żebra i skóra na brzuchu. Jeśłi 3 kg maluch się obija to nic dziwnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis trzymam kciuki!! Jak dzisiaj masz termin to nie chciał lekarz się z Tobą umówić w szpitalu?? Czy ten do którego chodzisz nie pracuje tam gdzie chcesz rodzić?? Bo wiem że mój jak jest po terminie i nic się nie rusza to normalnie się umawia na dany dzień gdy ma dyżur i wywołuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Co u Was? W ciągu 2 dni nie miałam czasu tu zajrzeć, pewnie 50 stron zaległości i nie wiem już nawet czy brać się za zaległości, bo pewnie z 3 godziny mi na tym zejdą, a mam dużo do zrobienia. Wy już macie wszystko dla dziecka gotowe, a ja jeszcze niepoprane i niepoprasowane...
Dopiero dziś pościel zamawiam... może któraś z Was taką sobie zamówiła:
http://www.allegro.pl/item927165437_3ele_posciel_z_haftami_100x135_milpol.html

Tylko zastanawiam się nad falbanką maskującą i przybornikiem... bo falbanka to tylko spełni swoją rolę jak materac będzie u góry, ale przbornik ponoć jest przydatny, tym bardziej w małym pomieszczeniu, gdzie przewijak mamy na łóżeczku.

Słonko u mnie wstaje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira, lepiej chyba poczekać, aż Maluszek sam bedzie chciał wyjść niż wywoływać. Rozumiem wywoływanie 2 tyg. po terminie, ale u Kamis termin dopiero mija, więc spokojnie zdąży urodzić samodzielnie w ciągu pewnie tygodnia, skoro rozwarcie już jest.

U nas dopiero 2 tyg. po terminie wysyłają do szpitala...

Kamis, a z tym olejem rycynowym to nie wiedziałam, ze może przyspieszyć. Hehe, mam te liście malin, ale jakoś boję się pić, zeby nie przyspieszać nic na siłę 😉

Skurcze miałam przez 2 dni a wczoraj już spokój, więc mam nadzieję,że dotrwam do wizyty 3 marca bez żadnych niespodzianek 🙂

Hmm, teściowa mi zaproponowała, ze po porodzie może przyjechac na tydzień mi pomóc. A powiem Wam szczerze, ze teraz by mi się pomoc przydała. W praniu, prasowaniu, w umyciu okien i płytek w łazience... Ale przed porodem to nikogo chętnego nie ma 🥴 A po porodzie do dziecka to wszyscy...
Chyba zaczynam mieć syndrom egoistycznej mamuśki, bo akurat z dzieckiem to sama chcę wszystko rozbić i żadna pomoc mi potrzebna nie jest. Dam radę 🙂

Idę poczytać jednak co tam się u Was działo...
Jak już urozone maluszki i ich Mamuśki, no i czy aby żadna przez ten czas nie urodziła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...