Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam was dopiero teraz udało mi sie zasiąść przed kompem Po wczorajszej wizycie u lekarza wszystko nabrało tempa zrobiłam juz dzis ostatnie zakupy, koncze pisać prace mgr bo pan doktor powiedział że szyjka jest miekka, że sie skrócila i że do 14 urodze :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj dziewczynki nie mam czasu aby tu często zaglądać , malutka pochlania tyle czasu 🙂 teraz śpi - to szybko zjadłam obiad i poprasowałam ciuszki 🙂 zaraz ma nas odwiedzić brat z rodzinką wiec tez nie mam czasu 😞

a wy rodźcie już któraś co to za przestój? nie jedno maleństwo już pewno gotowe na tą stronę a tu nic. 😞 jestem ciekawa która ta cisze przerwie a potem to pewno sie tak posypie ze nie nadążymy za wami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalucha napisał:
hm...na dzisiaj mam termin;p i nic;p eheee a drugi mam na 14 marca... i nadal nie wiem czy mam chlopca czy dziewczynke;p hehe ktos tez jest w takiej sytuacji co ja;p hehre??? ogolnie to juz imiona mam:P
ciesze sie ze mozna sie gdzies wygadac;p...
dla dziewczynki mam : NOEMI:p a dla chłopca to mój chłopak wybierał WIKTOR ALBO KACPER:p HEH pozdrawiam mamuski marcowe:P:P :P :P [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kubus-8c2880949ec9959ffbe66e476e70858b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Witam nowicjusza na forum
Ja też nie wiem czy to będzie chłopak czy dziewczynka 🙂 tym bardziej nie mogę się doczekać porodu 🙂
jakby to od nas zależało to chyba wszystkie już byłyby po porodach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalucha , raczej termin z miesiaczki jest bardziej zblizony do tego w ktorym Malenstwo sie urodzi. Co do imion to moj Synek bedzie nosil imiona Marcel Viktor wiec ja rowniez jak Anlulab wybralabym Wiktora 🙂 poza tym chyba bardzo duzo Kacprow teraz w Polsce sie rodzi.

ale jestem glodna 🤪 , co by tu wszamac... ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia bierz prysznic 🙂 a ja już telefon mam w pogotowiu jak byś pisała sms 🙂

Strumieniem ciepłej wody polej sobie po brzuszku tylko nie zagorąca wodą 🙂 po plecach i zobacz jak wtedy 🙂

Zostały jeszcze 2 dni lutego może któraś się jeszcze załapie na luty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella jak tam Amelka ?

Daje Wam w nocy spać ? miewa kolki ? Karmisz tylko cyckiem czy dajesz jej dodatkow butelkę ?

Wogóle mam pytanie czy powstało już osobne forum mamusiek ? bo chyba jak wszystkie tutaj urodzimy to musimy zmienic nazwę lub forum.

No chyba że już coś jest a ja przespałam - Cruella zapisałaś się już gdzies ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia ja wiernie pozostaje tu.
Jest mi obojętne jak się nazywa 🙂
Amelkę karmię piersią i niczym ani nie dopajam ani nie dokarmiam, przesypia w zasadzie 3 godziny więc jej wystarcza, a szkoda mi bo potem przestanie doić pierś 🙂
Kolek nie ma ale zdarza się że się pręży tak mocno ale na szczęście nie płacze przy tym. Jutro mam do 0odbioru krople sabsimplex, i radzę dziewczyny kupcie to już teraz, bo bez tego ani rusz. Żebyście się nie sugerowały bo one nie są dopuszczone w Polsce, to niemieckie krople i ratują nam tyłki.
Mam też łagodny espumisan, ale on jest od miesiąca życia, choć np anitek z lutówek daje małemu, ja nie jestem aż tak odważna 🙂
W nocy budzi się dwa razy, po kąpieli ok 23.30- 24.00 potem ok 3.00 a 3.30 a potem już rano, średnio wychodzi że co ok 3- 4 godziny. Natomiast zjada i idzie z powrotem spać 🙂
A jak u Was Montusia z jedzeniem i spaniem?? też karmisz z tego co czytałam ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja kuzynka załatwiła przez kogoś tam, jutro mam je odebrać ale na polskim ebaju podobno można, tylko trzeba szukać, jak będę miała chwile postaram się coś Wam znaleźć. Ew jest tu takie forum z Niemiec możecie tam poprosić którąś z dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my na razie tez tylko cyc i oby tak zostało , chyba sie mała najada bo potrafi w nocy przespać nawet 5,30 godz. a tak średnio to 3-4 h. wiec ja tez jestem wyspana .odpukać w niemalowane 😉
karmie przez nakładki i bez jak się jej uda złapać brodawkę .cały czas nie mogę uwierzyć ze jest już z nami .

za to ja nie mam apetytu , najlepiej bym nie jadła ale wiem ze muszę 🙂 aby mieć pokarm , słodycze mogą dla mnie teraz nie istnieć a taki byłam łakomczuch na nie -je ju jak to się zmienia 😲 weszłam już w spodnie sprzed ciąży wiec chyba nie jest źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niuniorka, mój po skończonym 34 tyg. ważył 2800kg.

Natalucha - ja jestem z Poznania. Witam na naszym marcowym forum, ale zapraszam też na wątek Poznanianek. Oto link:
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&catid=83&id=239759#239759

Ja planuję rodzić na Lutyckiej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja właśnie dziś się zmierzyłam jeszcze mi zostało 12 kg do pozbycia, moje pogotowie czyt. teściowa miała mi dziś spodnie kupić, bo tak to jestem w ciążowych 🙂
Olu już nie dajesz wody z glukoza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jej dałam wypiła 20 ml. ale za bardzo to ona nie chce jje pić , dzisiaj widzę ze jest już mnie żółta wiec chyba dam sobie spokój 🙂

ja się nie ważyłam nie mam wagi a w szpitalu co chciałam sie ważyć to trwał poród a waga stała przy porodówce :laugh: brzuszek mam widocznie mniejszy i czuje się jakoś lekko , no może to złudzenie , bo na liczniku pewno jeszcze przeszło 100 jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...