Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuski ;**


ja mialam termin na 21 marca... ostatnio bylam na wizycie i stwierdzono ze jednak ok 10 powinien sie urodzic..

wczoraj odpadl mi rano czop sluzowy i co jakis czas mam lekkie skurcze.. jest mi niedobrze.. zero apetytu...

czy to juz blisko..? ?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam tez na przewijaku położony pokrowiec frotty ale to na sekunde tylko bo zaraz był osikany 🙂

Więc w aptece kupiłam podkłady na łóżku Tena Bed i przecinam je na pół i akurat są wielkości przewijaka - 20 szt tych podkładów kosztowała mnie 15 zł więc się opłaca

Przesyłam linak o nich 🙂

http://www.tena.pl/ogolne/produkty/akcesoria/tena-bed-and-seat-protectors/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JAK LADNIE 🙂
GRATULACJE MARYS!!!!!!!!!! DUZO ZDROWKA DLA WAS 😘

Cruella a gdzie kupilas te kropelki??? bo ja kupilam na allegro sobie wyobraz fotka kropli niemieckich do tego napisane ze oryginalne niemieckie Tata moj wczoraj przylecial wiec je przywiozl a to te ze slonikiem a do tego czeskiej produkcji 😠 dzis juz dzwonilam do faceta ze ma kase oddac i mu je zwroce skandal!!! a te same krople te podrobki za 12zl mozna kupic a koles 32zł za jedne!!!
kupilam wczoraj a ebayu ale 11funtow za jedna sztuke. I niby niemieckie itd. zobaczymy jak przyjda. a Ty masz jakies sprawdzone zrodlo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ,ja chcę jutro!!!:laugh: a moze mnie juz jutro zostawią w tej klinice?choc w to szczerze watpie:P to Marys wyskoczyla niespodziewanie z wiadomoscią:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kruszynka urodziła się 26.02, dzisiaj jesteśmy 1 dzień w domku.
W nocy z czwartku na piatek odeszły mi wody ok 4.15
Wykąpałam się, spakowałam i do szpitala.
Niestety poród był kosmicznie cięzki, wszystko było oxytocyna, zastrzyki rozkurczowe, wanna, masaże i wielki kosmiczny ból..........mdlałam kilka razy

O 15.15 na świat przyszedł mój skarb, Boże jak ja ją kocham!!!!!!!!!! Aż płakać mi się chce!!!!!

Kocham moją Majeczkę 58 cm, 3040 waży.

Jesteśmy szczęśliwe!!!!

DZIĘKUJE ZA GRATULACjE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni dzięki za słowa pocieszenia. Bo tak się teraz ruszyło i ja wiem, że to już niedlugo, ale tak mi sie dłuży to oczekiwanie 😮

Moni my to razem idziemy i zabieramy jeszcze AngelFire ze sobą i bedą 3 marcóweczki jednego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki powiedzcie mi, bo nie wiem co robić - pojawiło się u mnie lekkie krwawienie z pochwy. Nie ma przy tym jakichś większych ilości śluzu, więc nie wiem czy to czop odchodzi czy coś się złego dzieje 😞

Rano byłam u gin i powiedziała że szyjkę mam mocno skróconą ale ujście zamknięte.

Powinnam jechać do szpitala? Nie mam żadnych bóli ani skurczów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To był szok, do tej pory czuje się kiepsko.

Było warto patrze na Majeczkę i rycze ze szczęścia.

Wiedziałam, czułam, że wtedy w piatek zaczyna sie akcja porodowa. Czwartek byl taki intensywny, delikatny seks rano, potem 2 -godzinny spacer, wieczorem bóle brzucha....

Majeczka ma tak dużo włosków, położna robiac mi masaż szyjki (ból kosmiczny)mówiła ale jest włochata 🙂 🙂 🙂 podczas porodu najpierw było widać loki 🙂 🙂 potem główka

Masaż szyjki macicy to coś okropnego, ból,ból,ból 🤪 🤪 🤪 wyjmowałam ręce położnej 🙂
Mój mąż trzymał mnie z całej siły bo cuda wyprawiałam 🤪

KOCHAM MAJE KOCHAM KOCHAM KOCHAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...