Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam dziewczyny!!!
Teraz Wasz czas (oprócz tych rozpakowanych 😉 )a więc życzę Wam szybkich i lekkich porodów abyście mogły już utulić swoje skarby upragnione !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki 🙂brzusie i dzieciaczki 🙂
wpadałam tylko na moment , bo coś mnie dziś zmęczenie dopadło 😞
ale widzę ,że na razie nikt nie urodził , trochę szkoda , ale w końcu się rozkręcimy 🙂 🙂 🙂
dziś poprasowałam ostatnie rzeczy maleństwa 🙂 no chyba,że coś jeszcze dokupię więc będzie od nowa, pranie i prasowanie 🙂
zmykam odpoczywać 🙂
miłego wieczorku i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo jaka tu cisza:P Nikt nie urodził a już miałam nadzieję 😁

Moniczek dziękujemy za miłe słowa 😘

Dziewczynki ja w takim razie zmykam do łóżeczka wtulić się w Mężusia:P Ostatnio to jakiś większy przypływ miłości mamy:P Chyba oboje czujemy zbliżający się poród 🙂

No to miłych snów i spokojnej nocki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
tyle zapisalyscie ze nawet nie probuje nadrobic zaleglosci bo ledwo co siedze - wysprzatalam dzis caly dom, lacznie z myciem okien, nabiegalam si epo schodac, padam juz a zadnych oznak zblizajacego sie porodu 😞 za chwilke powiesze pranie, pozniej ciepla kapiel... moze sie cos ruszy 🙂
z ostatnich postow wnioskuje ze nie przybylo mam zadnej marcowej mamusi (jesli sie myle to prosze mnie sprostowac).

Ok ide powiesic pranko i do wanny, trzymajcie kciuki zeby Marcel sie zmobilizowal i uszczesliwil mamusie swoim widokiem 🙂

do jutra kochane
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,dzis ja pierwsza,odprawiłam męza do pracy i zaraz ide dalej spac 😉 noc jak co noc,co godz wstawanie do kibelka,ale pomalu sie przyzwyczajam do tego:P a tak wogole to oczywiscie NIC mnie nie bierze,a taka ładna data dzisiaj 😠 mojej dzidzi zostalo 2 dni tego obijania sie a potem chcąc nie chcąc musi wyjsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😞
cholera, budze sie rano i co???... i patrze a tu brzuch nadal na swoim miejscu, lozko suche... 😞 Kamis mi tez jak na zlosc minely skurcze i nie zapowiada sie zeby Marcel zechcial dzis wyjsc 😞 Kasenn zaciskaj nogi i czekaj na mnie 😉 a tak w ogole to co z tymi Twoimi skurczami??? ja tu sobie pisze a Kasenn moze juz Tymkowi pieluszke zmienia?? 🤪

dziewczyny ja chce dzis urodzic!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dwu paczki i jedno:P

ja już po śniadanku dziś znów słoneczko ale z chmurkami i wiejącym chłodnym wiaterkiem , więc z domu sie nie ruszam bo coś pokaszluje lekko to chyba przez obżeranie się dziennie strasznie zimnymi lodami :P ooo właśnie lód, muszę zjeść loda!!!nie dosłownie loda, 2mam na myśli :P
dobra trza się wziąć za jakąś robotę będę tu doglądać co jakis czas czy sie któraś rozpakowuje wreszcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 😘

Ja się okropnie nie wyspałam ale musiałam wstać bo Babcia mam mnie odwiedzić po pracy:P Mówię Wam zwariować można z tymi odwiedzinami, a tak naprawdę pilnowaniem mnie:P A ja najprawdopodobniej dzisiaj idę na KTG, chyba że Mąż wróci później to wtedy jutro pójdziemy. Zobaczymy co w trawie piszczy 😁 A może zostanę i urodzę skoro i tak już będę w szpitalu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Olamat June ja też jestem uzależniona, w ciąży nie było problemu bo miałam czas tylko dla siebie. Teraz muszę kombinować żeby małą zjadła usnęła i dopiero wtedy mam czas na spokojne śniadanko w towarzystwie Waszym oczywiście 🙂

Amelia dziś dała spać mamusi, równo co 3 godziny jedzonko a potem po delikatnym przytulaniu elegancko spanko. Małą księżniczka normalnie 🙂

Dziewczynki rodźcie dziś któraś 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane.

Ale u mnie piekna pogoda za okienkiem 🙂 sloneczko, 15 stopni..i delikatny wiaterek.

Az chce sie wyjsc na spacerek.

Myslalam ze ktoras urodzila przez noc a tu cisza, moze Kasenn sie ruszy bo cos sie dzisiaj nie odzywa.

Ale bym zjadla cos dobrego, moze loda?? Mmmm

Dziewczynki a macie juz rozliczone Pity??

Bo ja nie bardzo umiem i chyba bede musiala sobie jakis program sciagnac dla ulatwienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...