Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie tez tego brakuje. Dzis była u mnie koleżanka i grzecznie rozmawiałyśmy przy herbatce i ciasteczkach haha 🙂

Ale odbijemy sobie.....:laugh:

Monisiaczek ja zawsze slyszałam, że spiryt jest lepszy, ale ja jestem niedoświadczona mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiaczku fiolet nie jest dobry bo zabarwia skórę i jeśli by się coś działo to ni zauważysz zaczerwienienia. Polecam spirytus, ja używam spirytusu ale dopiero jak pępuszek odpadł, wcześniej nie było potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spiryt.

czesc ja czuje sie jak przerzuta i wypluta.. masakra jest mi ciagle nie dobrze połamana i tak boli brzuch czyje jak by mnie przeziebienie łamało... jak cos zjem czuje jak by tam wszystko puchło.. mam dzis dosc . miło ze myślałyście o mnie 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi babki z apteki 😉

kasenn współczuje ci, wiem co przechodzisz ja mam podobnie juz od ponad tygodnia dziennie wymiotuje i nie mam na nic apetytu , strazne to jest ale juz nie długo sie to skończy aaaa no i obyśmy tylko miały siły na pchanie dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn a moze to wlasnie oznaki zblizajacego sie porodu?

"Oto oznaki zbliżającego się porodu:

dziwne samopoczucie - możesz czuć się inaczej niż zwykle: zdenerwowana, niepewna, skrajnie wyczerpana albo przeciwnie, nadspodziewanie dobrze;

instynkt gniazdowy - jeżeli nagle odczujesz nieprzepartą chęć sprzątania i odkurzania, może to znaczyć coś więcej niż znużenie telewizją;

głód - napady wilczego głodu to znak, że twoje ciało magazynuje zapasy energii przed czekającym je trudnym zadaniem;

biegunka - to naturalny odruch organizmu służący opróżnieniu kiszki stolcowej, by nie stanowiła przeszkody w obniżaniu się główki;

czop śluzowy - możesz zauważyć na bieliźnie większą ilość śluzowej wydzieliny, niekiedy podbarwionej krwią. Jest to tzw. czop śluzowy, zamykający szyjkę macicy podczas ciąży, który najczęściej odkleja się, gdy szyjka przygotowuje się do porodu (czasem dopiero w trakcie)."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella no właśnie czytałam ile maja kapsułki a ile krople , mi położna poleciła kupić krople jak się uda bez recepty poszłam do kuzynki i mi sprzedała -taniej wychodzi 🙂 a teraz problem, dzwoniłam do położnej zaraz jak je kupiłam i kazała dawać vit.k 10 krop. i tak jest zalecane na op. a vit d3 2 krople , a na op zalecają 1 kr.więc zgłupiałam dałam jej 1 kr. i jutro dzwonię do pediatry 🙂 nie chce dziecku krzywdy robić przedawkowaniem leku bądź nie.

montusia
ja te czasem muszę mała budzić do kąpieli bo sobie słodko śpi , my juz po , od 30 minut lulka sobie ja zaraz tez wskakuje do wyrka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno mnie tu nie było, ale trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny, ja też już się nie mogę doczekać jak żona urodzi...co 2 tygodnie do ginekologa i położnej biegamy 🙂

Ola73 gratuluję córeczki!

Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn kochana wspolczuje ci.

Mam nadzieje ze jak sie przespisz to do jutra ci przejdzie 🙂

A moj maly tak wciska glowke w dol i nia kreci ze strasznie mnie to boli.

Moze to juz powoli dobirga konca. Tak nisko go czuje jakbym miala zapalenie pecherza. 😞 Mam nadzieje ze do weekendu urodze 🤔

Dobranoc:* milych snow:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dla mnie to to wszystko brzmi jak zblizajacy sie porod. Powoli - dasz rade. Pamietaj tylko zeby nie myslec negatywnie bo to nie pomaga. Probuj instynktownie wyczuc co ci moze pomoc w danym bolu czy dyskomforcie - moze zmiana pozycji?! Pij wode - napewno nie zaszkodzi a moze pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj instynkt mowi idz sie upic 😞 nie no zgaga jest masakryczna i pali tak ,że mnie skreca pije wode ciagle bez niej bym zwariowała... dzieki za wsparcie .. a moj mąż mi powiedział ,że ślicznie wygladam jak siedze taka zmarnowana... wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...