Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasenn biedaku fajnie ze tu do nas zajrzalas 🙂 ja tez jestem juz 2 dzien jakas rozdrazniona a w zasadzie to juz sama nie wiem jak okreslic moje samopoczucie 😞 ciagle bym spala, sprzatam jak nienormalne juz od tygodnia, wszystko boli, Mlody napiera nieziemsko ale jakos ostatecznie zdecydowac sie nie moze ten moj pulpecik a ja sie martwie ze jak dluzej bedzie zwlekal to nie dam rady Go wypchnac 😞 codziennie mam po 2-3 mega mocne skurcze i kilka mniej intensywnych i nic... dalej cisza

postekalam Wam znowu ale lzej mi sie zrobilo 🙂 ide wygotowac sie w wannie i do meza 🙂,
do jutra kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień się kończy a ja dopiero się witam:P Mieliśmy z Mężem trochę załatwień i nie było czasu zaglądnąć dopiero teraz.

A po KTG wielkie nic. Dowiedziałam się że zapis jest prawidłowy i tyle. A to że skurcze mnie tak męczą że czasem już nie mam siły to nikogo nie obchodzi 😠 Bywają mocniejsze i słabsze ale jest ich dużo w ciągu dnia 😞 Jutro mam wizytę zobaczymy co moja super ginekolog powie 😠

Miałam dzisiaj dziwne uczucie, czułam jakby główka Małego była prawie na wierzchu, tak napierał że aż się przeraziłam. Na szczęście minęło.

No a tak poza tym dzisiaj trochę się nabiegałam po sklepach i urzędach więc liczę na to że Nikoś sobie wyjdzie na dniach:P:P:P

No to by było na tyle 🙂 Dobranoc kochane, miłych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no ja nie wierzę po prostu! 68 stron przekopałam(nie próżnujecie kochane) i żadnego dzieciątka w marcu? Oj, leniwe te nasze maluszki. Niech, któraś ruszy tą lawinę, bo później z gratulacjami nie nadążymy hihi.
Byłam dzisiaj w szpitalu na wizycie i jeżeli mała nie urodzi się w przyszłym tyg, to w niedzielę mam się zgłosić na wywołanie. Teraz czytam info jak wygląda wywołanie w UK i jak poczytałam wypowiedzi nie których dziewczyn na forach, to aż siedzę teraz spocona na kanapie błagając moją córcię, aby zdecydowała się sama na wcześniejsze wyjście.
Bardzo chcę rodzic w wodzie, a teraz nie wiem czy będzie to możliwe 😞

Pozdrawiam Was mamusie





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey a ja nie spie od 5 byłam strasznie głodna wstałam zjadłam boli mnie ogromniascie i za przeproszeniem mam okropne gazy może mi sie organizm dzis oczysci bo juz czuje jak mi ciezko... wypije herbatke i zmykam do łóżżka moze jeszcze pospie.. choc watpie.miałam skurcz o 5.56 i znowu dalej ciszaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Pewnie przez wczorajszy dzień zapisałyście 100 stron. Chyba po raz pierwszy nie podejdę do nadrobienia zaległości...

U mnie wczoraj też były skurcze, ale nieregularne i przemijające. Do tego kłucia w podbrzuszu... no ale nic się nie wydarzyło i sobie siedzę 2w1 🙂
Za to przyspieszyłam ruchy i mam już spakowaną torbę do szpitala i z grubsza ogarnięte wszystko dla Małego.
Dziś jeszcze musze wyprać kocyk i poprasować resztę ciuszków.
Nie potrafię się zdecydować co mam dla dziecka uszykować na wyjście ze szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ale fajnie dzis na mialam jechac na wywolanie a tu nagle nadia sie chyba wystraszyla od 4 rano mne brzuch pobolewal jak przy okresie a godz tem zaczely mi odchodzis wody plodowe odchodza dalej co jakis czas,dzwonilam juz do tej kliniki spokjnie na 9 mam przyjechac bo zadnch skurczy nie mam narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mala jak mnie kopie,a mowią ze przed porodem sie dziecko malo rusza. dobra szykuje sie,trzymajcie kciuki,tel mam do olamat to jak co dam znac.narazie jestem spokojna choc mama mi powtarza ze mi wspojczuje dzisiejszego dnia ze porod to masakra,ale mnie pociesza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super Kamis. Ale jej sie zebralo akurat ostatniego dnia.

Ta twoja corcia to ma tempo, oby tylko tak dlugo porodu nie ciagnela 🙂 hihi

A tak wogole to dzien dobry dziewczynki.

Kasenn ja tez sie tak dziwnie czuje. Prawie cala nocka nie przespana, zbierami sie caly czas na wymioty, wczoraj caly dzien i noc mnie klulo, ale to tak maly napieral ze w pewnym momencie mialam wrazenie jakby mi sie szyjka rozszerzala i taki bol jakbym miala przy siusianiu zapalenie pecherza. Ale o wiele mocniejsze. Jakies skurcze i ja tez od wczoraj mam straszne gazy i przy tym straszny bol i skurcze brzucha, jakby mi sie organizm chcial oczyscic ale nie ma czym. Masakra jakas. Ale dawno sie tak nie czulam a do tego takie uczucie niepokoju i nagle napady glodu i apetytu. Ciagle bym cos jadla.

Moze cos sie ruszy do weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla kasenn naszej szalonej Olivi z okazji imienin :
Z okazji imienin, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie. Wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie. Krótko mówiąc - wszystkiego po trosze.

kamis to faktycznie mam cię pocieszyła nie ma co.pewno dostaniesz kroplówkę na wywołanie jak nie bedzie skurczy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane.

Wszystkim Mamusiom przy terminie życzę szybkiego rozpakowania 🙂

Ze mną synek bawi się w kotka i myszkę... Całe dnie mam delikatne i nieregularne skurcze. Wieczorem jak kładę się do łóżka mam skurcze przez 40 min (najczęściej co 6-7 minut) a później wszystko się wycisza. Mały się chyba na wychodzenie zdecydować nie może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam termin na dzisiaj, z Majeczką jestem już tydzień, tydzień będzie o 15:15 🙂

Mój kochany mąż dzisiejszej nocy zajął sie Mają nakarmił, przewinął 🙂 🙂 a ja spałam, potrzebowałam tego 🙂

trzymam kciuki za wyklucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...