Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny, wczoraj miałam wizytę u lekarza i ktg wszystko jest fajnie, mała dalej w położeniu miednicowym i lekarz dał mi już skierowanie do szpitala, powiedział, że gdyby coś się działo to od razu w autko i jechać!!Na szczęście lekarz powiedział i mnie bardzo uspokoił, że w wojewódzkim nie obracają dziecka do porodu, w miejskim kiedyś to robiono ale nie wie jak jest teraz. ufff!!! W czwartek mam następne ktg już ostatnie, bo w czwartek już mnie do szpitala kładą no i pewnie piątek cięcie!! Już nie mogę się doczekać!! Został nam tydzień i będę już pełną marcóweczką 🙂 trzymam za Was kciuki!! Jesteśmy już na końcówce!!
Co do skurczy to pobolewa mnie czasem w dole brzucha jak na miesiączkę, czasem mnie Julia mocniej nóżkami kopnie to jajniki pobolą (pewnie się nogami odpycha do góry 😉) koleżanki mi mówiły, że przynajmniej w tym ułożeniu to mnie po żebrach nie kopie!! Nie prawda!! czasem główką pod żebra się wciska, do serduszka mamusi żeby lepiej posłuchać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niuniorka to ty się ciesz a nie 🙂 ja juz bym chciała miec za soba ale wiadomo musze swoje przetrwać

Mesia będzie dobrze i napewno w nastepny piatek bedziesz miała swoja JUlie 🙂

troche lepiej sie czuje tylko mały mi stopy wpycha i bardzo boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn chcialabym pojechac ale jak nic sie nie bedzie dzialo tylko beda mnie trzymac?? to bez sensu. Tylko sie stresowac bede.

Jestemjuz po kapieli i brzuszek dalej twardnieje, narazie skurczu zadnego nie ma.

Zobaczymy.

Boje sie momentu ze bede myslala ze to juz, pojade do szpitala a tam cisza i niepotrzebnie sciagne wszystkich na nogi.

Kurcze gdybym miala samochod to bylo by latwiej a niestety po wypadku w lipcu juz nowego nie kupilismy 😞

Bede twarda i bede czekac az bede pewna ze to juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 byłą wczoraj na usg dowiedziałam się ze wielkiego dziecka nie urodzę bo 3078g waży ma nadzieję że sie nie pomylił będzie łatwiej rodzić. główka jest na dole łożysko dojrzałe nic tylko czekać 🙂 dzisiaj byłam na ktg z maleńką wszystko wporządku mam skurcze lekkie następne ktg we wtorek i wizyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn spokojnie, przeciez nie urodze po 2 mocniejszych skorczach, ani nawet w pol godziny.

a wole jechac w ostatniej chwili niz sie meczyc i stresowac w szpitalu.

Umiem dobrze oddychac przepona wiec nie bede przec jak mnie mocniejszy skurcz zlapie. To tez przedluze wtedy akcje bo maly nie bedzie wypychany.

Do szpitala chce jechac gdy bedzie wszystko pewne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja pchełka śpi już chyba 6 godz. a mi już cycki bolą , chyba ją obudzę 🙂

dzwoniłam do poradni D i umówiłam się na pierwsze szczepienie na 31 marca -ciekawe czy do tej pory załatwię wszystko co potrzeba ubezpieczenie i książeczkę RUM.a w przyszłym tyg. mam podejść pokazać bioderka malej .

i co pouciekałyście rodzic ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Paulinka to sie ciesz bo moj w poniedziałek miał 3350 wiec ale mam nadzieje że długi bedzie 🙂 i szybko wyskoczy


Asia moja mama urodziła w niecała godzine swoje 3 dziecko i nie miała skurczy przez cały dzień w szpitalu jak była a przyszła zmiana pielegniarek z brunetek na blądynki i mały zaraz myk i był. tak że ja sama casami sie zastanawiam czy nie lepiej już jecHAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Kasenn jeśli dobrze pamietam kiedyś przesłałaś linka do fajnego zestawu butelek Tomme Tippe z allegro czy masz jeszcze może namiary na ten zestaw butelek ? bo ja nie mogę sobie skojarzyć 🙂

A i nie polecam butelek Lovi - właśnie jedna trafiła do kosza po niecałych 2 tygodniach robienia w niej herbatki cała zrobiła się w pajączkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE W 4,5GGODZ (MIAŁA 18LAT) A SIOSTRE 9 LAT POŹNIEJ W 10 I WOGOLE LEZAŁA Z NIA Z 2 TYGODNIE PRZED I PO PORODZIE...KOLEJNY W GODZ POTEM wIOLETA BYŁA I TEŻ DŁUGO PORÓD 16 GODZ A NA SAM KONIEC CZYLI 4 LATA TEMU WALDUŚ OKOŁO 20 NO I MALUCH MA NAJORZEJ BO JEST STRASZNYM ALERGIKIEM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oLAMAT UCAŁUJ OD NAS KAMISIE NOO TA JUZ DZIŚ BEDZIE MIAŁA DZIDKE 🙂


MONTUSIA JUŻ PODAJE
http://www.allegro.pl/item885319737_tommee_tippee_zestaw_startowy_0_bpa_megapromocja.html

tylko to jest zakończona a on ma cały czas na stanie

ale bola mnie plecyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...