Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczynki, widzę że cisza, my wczoraj mieliśmy gości popołudniu. Amelia przespała cały czas plus noc, wspaniale się czuję 🙂
Asia na razie dalej nic, ma leciutkie skurcze ale nie regularne, lekarz powiedział jej że to fałszywy alarm natomiast może urodzić w każdej chwili i została w szpitalu :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w niedzielny ranek,
to się Aska należy w szpitalu i nasłucha i będzie bardziej przerażona dziewczyna. 😞

my dzisiaj ez wyspani malutka 2 razy w nocy do cycka i teraz śpi od 5,30 śpioch kochany , moze sie uda wyjś cna spacer bo słonko jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć 🙂

O Asia w szpitalu no to kolejna się pewnie zaraz rozpakuje 🙂

jejjj ja dzis w nocy przespałam całe bite 6h 😁 ale super oczywiście o 5,30 była już pobudka 🙂 ale jakoś dało mi się Nadię uspać 🙂 i do 8,50 słodko spała 🙂 pózniej cyc 🙂 no i znowu widze że zasypia 🙂

Teraz podszykuje obiadek i pózniej spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nasłucha się dziewczyna ale na szczęście twarda jest.
Wczoraj słyszała jak dziewczyna urodziła bliźniaki w 21 tygodniu, niestety zmarły. Ale na szczęście nie przejęła się tym, tak że mam nadzieję że jej pobyt nie zaszkodzi 🙂
Gotowa jest tylko skurczy potrzeba więc myślę że to już tuż tuż i będziemy miały pierwszego marcowego Oliwerka 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki!J a też jeeeeszcze NIC nie rusza mnie wogóle..ani skurcze ani zadnych takich bóli niemam a to właśnie DZIŚ mi mija przewidywany termin porodu.Ehh tak bardzo chce mieć ten poród za sobą,ale malutkiemu sie nie spieszy do nas chyba sie obraził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to trzymajmy kciuki aby i skurcze przyszły 🙂 musi być dzielna .
montusia moja zazwyczaj zasypia przy cycku 😉 teraz właśnie dostała cycka znowu po 5 h -pośpi trochę i kolo południa chcemy wyjść na spacerek , oby sie pogoda nie zepsuła .ja też nie mogę narzekać w nocy przesypia 5-7 h nawet więc mamusia wypoczęta :laugh: cudne te nasze dziewczynki nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab, to akurat zupelnie normalny objaw. Za kilka dni oswoisz sie z nowa sytuacja i bedzie to dla Ciebie zupelnie normalne, a w takich chwilach to warto powtarzac sobie ze wreszcie sie doczekalas zdrowej Martynki, ze porod za Toba i ze masz pokarm, a reszta sama sie ulozy- zobaczysz chociaz teraz pewnie trudno w to uwierzyc. Wysylam Wam buziaka i usciski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielę 🙂

Anulka trzymaj się pierwsze tygodnie mina nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Dopasujcecie się z małą, wyrobicie sobie swój plan dnia i wszystko się ułoży 🙂

Mnie od rana twardnieje brzuch, chwilami jest jak skała, w koncu coś zaczyna się dziac u mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się dalej 2w1...

Anulko trzymaj się dzielnie. Wierzę, że niedługo będzie lepiej.

Trochę się martwię, bo mój syneczek praktycznie przestał się ruszać. Od wczoraj poczułam może 2-3 ruchy. Czasem jak się źle położę to gniecie mnie po żebrach. A tak nic zupełnie. Do tego żadnych konkretnych skurczy, są bolesne ale nie regularne. Nie wiem czy jutro rano nie pojadę do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka nie martw się, ważne by wszystko było poukładane.
Amelia dziś kończy 3 tygodnie, ależ to zleciało.
Aniołek mój w ciągu dnia Aniu też je co godzinkę lub dwie, ale odnoszę wrażenie że ona chce się przytulać, a jak nie chce to i tak ja ją biorę na ręce.
W nocy mi je raz między 4 a 5 a wcześniej je ok 24 czyli tak co 3-4 godz ale dostaje butelkę a pokarm odciągam, też sobie nie pojada nim choć jest dużo 🙂
Tak że nie martw się takie uroki 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki 🙂
Anulka - spokojnie , początki są ponoć zawsze trudne, ale w końcu się z Martynką dopasujecie i będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 Nie martw się i nie denerwuj , bo to odczuwa też Martynka a Ty i tak jesteś super dzielną Mamą 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie też spokojnie, malutka przetacza mi się 🙂 🙂 🙂 uczucie świetne 🙂
Mam pytanie do mamusiek - czym przykrywacie Wasze maleństwa na noc, kołderką czy kocykiem czy może śpią w kombinezoniku do spania??
I drugie pytanie mam do Elwiry - jesteś już po wyznaczonym terminie porodu ,czy jesteś teraz już na urlopie macierzyńskim czy jeszcze na zwolnieniu (jeżeli tak, to kto Ci je wystawiał ginekolog czy lekarz pierwszego kontaktu)
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj anulka wśród nas i bez złych myśli -tylko pozytywne myślenie tu króluje zaraz cie nim zarazimy 🙂 ważne ze masz pokarm jeszcze troszkę a dopasujecie sie razem z Martynką 🙂 i będzie coraz lepiej głowa do góry ty jesteś twardzielka . moja też czasem chce co godz. cycka i sie tuli i zasypia przy nim 😉 a czasem ładnie śpi po kila godzin . u was tez tak będzie zobaczysz.

a co z kasenn odzywała sie dzisiaj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy czytałam wszystkie posty , ale tez nie kojarzę aby się kasenn odzywała ,

ale nuda w domu , mała nakarmiona śpi ,mąż tez nakarmiony i głośno chrapie a w tv nuda 😞

anulka a nie boisz się ze jak zaczniesz odciągać to większy nawal pokarmu będziesz miała ? zastanów się poza tym to podwójna robota najpierw odciągać potem karmić mała -będziesz wykończona .ja tak miałam z Elizą i ledwo żyłam , wiec nie polecam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny!

Anulabku widzę że już z nami 🙂 myślałam pisać do ciebie wcześniej jak tam pierwsze wasze noce za wami co słychać ale widzę że tu jesteś i już co nieco napisałaś 🙂trzymaj się dzielnie boś silna babka i już tydzień za wami jakby nie było a my co,jeszcze nas poród czeka 🙂 A latem jak się uda nam spotkać to się śmiać będziemy z tych naszych początków 😘 Przeżyjemy patrz tu jest jedno dziecko a co mają powiedzieć mamy te które mają już 10te rok po roku 😁 ja sie tak właśnie zamierzam pocieszać jak już urodzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...